Skocz do zawartości

Warto wiedzieć przed wejściem na dobrasztela.pl i myopiekunki.com


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam to tutaj bo z innego forum mi wykasowali a na innym nie da się wkleić adresów i grafik. Od kilkunastu dni wszędzie się reklamują i ich pełno na fb (edytowano).

Na dobrasztela.pl (edytowano) Administratrem danych jest jak tam podają firma WORK 4 YOU GLOBAL LTD. Sprawdziłam i na angielskiej stronie pokazane jest kto ją tworzy (edytowano). Na dowód zrzut ekranu przepraszam za jakość ale to skreen oraz adres bezpośredni https://beta.companieshouse.gov.uk/company/11112672/officers:

work4yen.png.d966024089a5467676d3539c33f8911c.png

Łatwo sprawdzić, że te same osoby są w zarządzie spółki SCG Med z Gliwic i WORK4YOU GLOBAL SP. Z O.O. z Rybnika i tu też adres http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Scg,Med,Gliwice,Raport,o,firmie,KRS,0000600141.html:

scg.png.57933d34f633309e81a00b89e3bf5f7f.png


Czyli ten serwis należy do osób z zarządu agencji SCG Med. (edytowano)

Podobna sytuacja jest na myopiekunki.com. Zarejestrowałam się tam i zapomniałam o wszystkim, ale tchnęło mnie żeby sobie przypomnieć hasło. Kolezanka zawsze mi powtarzała, żebym zawsze sprawdzała nagłówki podejrzanych maili i szukała tam nadawcy i to wlaśnie zrobiłam z ciekawości jak mi przyszło hasło. A tam wprost napisane medipe.com. Nie wierzę w przypadki, bo znam ze słyszenia agencje Medipe i weszłam na tą stronę i oczywiście to strona Medipe tyle że z końcówką .com. Też uważajcie na zostawiane tam dane bo wiadomo gdzie trafiają a już nie mówię o pisaniu na ich forum. Żeby nie było że to sobie wymyśliłam to stworzyłam nowe konto. A tutaj nagłówek z maila ku pamięci bo pewnie szybko to pozmieniają jak się zorientują, że sami to ujawnili :)))):

myopiekunkiforum.png

 

Uważajcie gdzie i komu zostawiacie swoje dane (edytowano). Jak widac agencje (edytowano) piszą tam bezczelnie poradniki o tym jak się nie dac agencją. Oczywiście udają, że to nie ich forum i oficjalnie nie ale wystarczy trochę pgrzebać i wychdzi szydło z worka.

Prośba do administratora żeby nie kasował tego posta a ja mogę udostępnić maila z myopiekunki a resztę można sobie sprawdzić samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie slyszalam, zeby ktos znalazl prace incognito. A jak agencja ma znalezc prace opiekunce, ktora nie chce ujawnic swego zdjecia?

Najlepiej zglosic sie do konkretnej agencji , sprawdzonej  juz przez kogos, kogo znamy.

I spimy spokojnie.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zarejestrowałam bo byłam ciekawa gdzie ten post jest jeszcze jest. Wy dziewczyny piszecie poważnie? Nic się nie dzieje? (edytowano) Na konkurencyjnym forum pod tym samym tematem pojawiła się odpowiedź Kasi którą wiele osób powinno kojarzyć. Tak się robi konkurencję autentycznym blogom i zakrzykuje osoby, które uczciwie mówią jak jest i jak nasza praca powinna wyglądać. Mam nadzieję, że wy nie reprezentujecie interesów agencji.

"Jaja. Zamiast szanować opiekunki to robią jeszcze większe podchody, pokazując, że w rzeczywistości srają na nas. Wyłudzanie danych. Haha i jeszcze piszą, jak się nie dać firmom. Te wszystkue strony są prowadzone przez firmy. Dlaczego nigdzie nie ma dobrych info o godzinach pracy, o przerwach, o wolnym? O tym, że kupę rzeczy nie wolno wykonywać? A portale niby dla opiekunek. A strony prowadzą, jak dla pielęgniarek. Pranie mózgu. Potem jedzie jedna i druga i myśli, że ma dziadka nosić, plastry naklejać, rajtki wciskać na dupę. Mafia. Tyle tysięcy opiekunek pracuje w de a nie ma ani jednej strony, gdzie ma ppdane rzeczowe najważniejsze informacje przez specjalustów. Myślicie, że to przypadek, że kasię perłę wykończyli na facebooku? Zaczęłam pisać pod własnym nazwiskiem. Nie spodziewali się tego pewnie, że będac opiekunką dalej będę pisała to, co piszę. Myśleli pewnie, że będę się bała, że gdy się ujawnię, nikt nie da mi pracy. Walić to. A gdzie rząd? Nie jestem polityczna, ale żeby tyle ludzi wyjeżdżało dzień w dzień, a nikogo nie interesuje w jakich warunkach pracujemy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na ich profil na fb i ta strona pisze tak. Nie dam obrazka bo nie umiem

MyOpiekunki - praca Niemcy
11 czerwca o 18:10 · 
Z radością pragniemy powitać?‍♂️?‍♀️ Agencję Medipe Sp. z o.o. na naszym forum. Wszystkie Opiekunki osób starszych, tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertami pracy.

Czyli medipe wita medipe. Perła ma rację! Pranie mózgu i szukanie nowego narybku który tam akurat trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny piszcze co chcecie, ale ja udzielam się na forach mało, bo kiedyś na taką minę jak ta opisywana przez jugum wpadłam. Chodziło o to, że napisałam opinię i dwa dni później dostałam telefon z agencji, że ją usunęli i czy chcę mieć kłopoty. Nie wiedziałam skąd wiedzieli, a że u nich pracowałam to się nie odezwałam. Potem doszłam do tego, że to ich forum bo po adresie mailowym doszli do mnie bo im podawałam do umowy więc dla mnie to nie fer i jeżeli ukrywają się jako autorzy strony to znaczy, że mogą wykorzystywać wszystko co tam robimy przeciwko nam. Moim zdaniem dobrze wiedzieć kto tworzy strony dla opiekunek i unikać kłopotów. Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To jest najlepszy cytat ze strony dobrasztela.pl : "Portal powstał na prośbę i przy pomocy branży opiekuńczej: opiekunek / opiekunów aktualnie pracujących, osób poszukujących pracy w zawodzie, pracodawców - w tym agencje pracy, a także firm oferujących usługi transportowe dla podróżujących z i do Niemiec."

Czy ja dobrze rozumiem, że branża prosiła zarząd o stworzenie takiego serwisu bo 10 innych stron w tym fb nie wystarczyło? Do jaśnie Państwa chodziły po prośbie opiekunki, później osoby szukające pracy, które jakimś cudem trafiły właśnie do nich, potem pojawiły się bezradne i pozbawione wiary agencje, że to ich ostatnia deska ratunku, a na końcu przyjechali przewoźnicy, że nie mają kogo wozić i że taki serwis byłby super pomysłem. I wtedy oni powiedzieli branżo! zrobimy wam ten serwis, spełnimy wasze prośby, będziemy tak dobrzy i zrobimy Wam serwis z płatnymi ogłoszeniami, za które nam będziecie płacić? :)))
buhahahahahahahahahahahahaha nie mogę hahahahahahah oni sami ten tekst wymyślili?

Stronę dobra sztela tworzyła na zlecenie ta sama firma, która tworzyła strony agencji SCG i WORK 4 YOU GLOBAL (odsyłam do krs tych firm). Przypadek? Na stronie firmy tworzącej wyżej wymienione serwisy są referencje podpisane przez Pana z zarządu agencji SCG oraz z zarządu spółki do której należy dobrasztela . Plik referencji oraz skany podstron mam do wglądu gdyby coś:

"Współpraca z U..... była bardzo pozytywnym doświadczeniem. Pasja, profesjonalizm i zaangażowanie na 100% na każdym etapie realizacji projektu sprawiły, że atmosfera, w której realizowane były nasze projekty czyli portal z płatnymi ogłoszeniami dla opiekunek oraz serwis internetowy firmy – była niezwykle inspirująca. Podpisano przez ww. Pana na papierze firmowym i pieczątką SCG Sp. z o.o." 

Tyle w temacie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jugum na fb też ich widać i to dużo. Znalazłam parę rzeczy wspominanych przez ciebie i pozostawiam ocenie innym. Widzieliście grupę MINY - Oferty w branży opiekuńczej? Ja też. Tam adminem i moderatorem są dwie panie Vennesa S. i Katarzyna S.

1.png.ef6194f7a2f701a6e609c04061e7d0e6.png

Ta ostatnia ma profilowe zdjęcie z internetu: https://pixabay.com/photos/woman-portrait-black-and-white-909341/ więc nie będę zamazywała. Zresztą na jej profilu większość zdjęć które sprawdzałam są z internetu. Dlaczego publikuje nieswoje zdjęcia? Nieważne, ta pani ostro dodawała posty z dobrej szteli i posty agencji scg np. w grupie Opiekunki szukam i dam pracę w Niemczech. I to nie był przypadek, ale prawidłowość, bo innych postów w tej grupie przez nią dodanych nie ma. Pani po prostu dodawała tam tylko te obie strony. Przypadek? Poniżej screen z części dodawanych postów dotyczących wszystkich interesujących nas stron/grup czyli miny, dobrasztela.pl oraz agencji scg, o której pisałaś. Udało mi się złapać je na jednym screenie. Mam tego więcej na wypadek gdyby nagle zaczęli je kasować.

2.thumb.png.70133c0f8c3a15eebf0951b152e35b49.png

Zresztą w jej profilu posty agencji SCG były już w 2017 roku. Ciekawe czy coś złego będzie w grupie miny o agencji scg? Obstawiamy? A może szybko coś teraz dodadzą?

A tu pani Kasia goni z grupy koordynatorów:


3.thumb.png.4df983b0c2814e7c3e30d8a106f4df3f.png

I tak pozbyła się agencji z grupy. 

I podaje nazwy innych agencji chociaż jeszcze w 2019 roku chciała je maskować i jeszcze sama je kopiuje. Oby robiła tak też z tak ochoczo dodawaną przez siebie agencją.

4.thumb.png.b7b9448c9a1306a4dc82b22039026ebc.png

Ale wróćmy do koleżanki, administratorki z grupy Miny. Jest ona adminką także w grupie Zlecenia powyżej 1800 e opieka. Tam promuje się dobrąsztelę na całego, ale rękami pani Georginy W. Pech chce, że pani W. w 2019 roku zmieniła zdjęcie grupy Miny, czyli była jej adminką. Ale przypadek. Oto dowód:

5.png.cdf0d67d5c9cae51beb5b3dc4597123f.png
A potem w grupie zleceń powyżej 1800 e opieka reklamuje nie tylko dorą sztelę,ale i ...

6.png.1f21b951f97403a9a0b39c53160313ea.png

Zgadnijcie dlaczego nie zatuszowałam zdjęcia pani Georginy? Tak, tak, i ono jest wzięte z netu https://pxhere.com/en/photo/630720 Dziwne te przypadki.

Tak więc to wszystko wygląda co najmniej dziwnie.

Niech sobie każdy wyciągnie wnioski. Nie oceniam. Zostawiam to co znalazłam. Być może to tylko jeden wielki przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tego będzie więcej po pewnie każdej agencji marzy się taki serwis, którego konkurencja ci go utrzymuje w formie opłat abonamentów to jeszcze bezpłatnie możesz się reklamować i widzieć rekrutacje i skuteczność tej konkurencji. Jakie to daje możliwości to można się tylko domyślać.

Opiekunki też mogą popłynąć, bo to ich agencja może obserwować czy próbują uciec do konkurencji oraz co i o kim piszą na forum. Oba przypadki są beznadziejne. Nie mówię już o pisaniu opinii i tym podobnych.

Może powinien powstać temat ogólny, w którym będą wrzucane znajdowane perełki, bo dzisiaj już też widziałam nowy temat podobny z innym serwisem i to wszystko zaczyna być bezsensownie porozrzucane. Myślę że dyskutować nie ma nad czym, ale wiedzieć na pewno trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzięki nie wiedziałem, ale wiedziałem o podobnych praktykach na serwisie zleceniadlaopiekunek.pl bo w regulaminie jest napisane, że prowadzi go administrator Etat24 Bogumił Zając, który dziwnym trafem jest związany z agencją aj partners i europieka.

http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/Zajac-Bogumil-Stanislaw/30529ebfebcd2f6fff04f7635525f735.html

więc będzie tego więcej i trzeba to ogarnąć albo jest tego więcej i tego nie ogarniamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 17.08.2020 at 20:03, Gość Adamos napisał:

więc będzie tego więcej i trzeba to ogarnąć albo jest tego więcej i tego nie ogarniamy

zauważ że na forum wczoraj kathrin dodała kilka linków z opisami w treściach swoich postów. 2 Linki prowadzą do agencji carework a jeden do serwisu arbeitSPAM. Przypadek? :) Jest tego po prostu więcej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gość Jaa napisał:

zauważ że na forum wczoraj kathrin dodała kilka linków z opisami w treściach swoich postów. 2 Linki prowadzą do agencji carework a jeden do serwisu arbeitSPAM. Przypadek? :) Jest tego po prostu więcej... 

Uważam to za skandal że moderator tego nie usunął >:(. Przysnęło się mu czy jak???? O.o

Przymykanie oczu na takie poczynania agencji prowadzi tylko do jednego. Do tego, że bardzo mało osób decyduje się na pisanie na forach dla opiekunów. O pisaniu prawdy już nie wspomnę. Opiekunowie boją się pisać jak naprawdę wygląda nasza praca bo nasze wpisy są na bieżąco monitorowane przez agencje pracy, które są tutaj jak każdy   z nas użytkownikami a tak być nie powinno. To, że na pasku nie można zobaczyć nazw użytkowników którzy są zalogowani to też ukłon w stronę agencji pracy >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej agencji, która reklamuje pani @kathrin(pracownica agencji lub chcąca się wykazać opiekunka) bo oprócz reklamy nic więcej nie napisała mogę napisać tylko tyle, że zapraszam serdecznie do poczytania opisów zleceń, które oferuje ta agencja. Humor zeszytów przy tym wysiada :szydera:

Jeden przykład podam. 

Stela marzeń gdzie opiekunka w swojej przerwie chodzi z podopieczna na spacery lub na kawę do Rewe gdzie podopieczna spotyka się że swoimi znajomymi (opiekunka może łaskawie zrobić wtedy zakupy.)Takie to atrakcje opiekuna czekają na tym zkeceniu i to wszystko w czasue należnej mu przerwy. A to dlatego, że pani bardzo towarzyską jest i najchętniej by opiekunkę do siebie przywiązała >:(

Podoba się oferta???? 

Jak nie to mają jeszcze inne równie, interesujące "gdzie opiekun ma w perspektywie niewolniczą pracę 24 h >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gość Jaa napisał:

zauważ że na forum wczoraj kathrin dodała kilka linków z opisami w treściach swoich postów. 2 Linki prowadzą do agencji carework a jeden do serwisu arbeitSPAM. Przypadek? :) Jest tego po prostu więcej... 

Hej Scherlocu oni o tym informują wprost na swojej stronie Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Serwisu Internetowego arbeitSPAM.eu jest CareWork Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 60-741 Poznań, ul. Głogowska 84, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000277651, posiadająca numer NIP 7792307426 – zwana dalej „administratorem” i będąca jednocześnie usługodawcą serwisu internetowego oraz jego właścicielem.

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Uważam to za skandal że moderator tego nie usunął >:(. Przysnęło się mu czy jak???? O.o

nie ma jest napis, ze usunięto

16 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

O pisaniu prawdy już nie wspomnę. Opiekunowie boją się pisać jak naprawdę wygląda nasza praca bo nasze wpisy są na bieżąco monitorowane przez agencje pracy, które są tutaj jak każdy   z nas użytkownikami a tak być nie powinno.

Tego nigdzie nie unikniesz bo nawet na facebooku agencje kryją się pod marysiami i ździchami. Tutaj przynajmniej nikt nie każe nam podawać sowich prawdziwych danych a facebook tego wymaga w regulaminie i przy blokadzie żąda skanu dowodu. Paranoją jest już to że te wyżej podane serwisy mają wgląd we wszystkie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Usunęło się więc dodaję jeszcze raz. Chyba że ktoś usunął :)
To i ja uzupełnię listę o to co w internecie nie ginie i łatwo znaleść

Senioport.pl i strefaopiekunki.pl - Grupa Veritas
Pracawopiece.pl i opiekunki-forum.pl - MedCare24
forumopiekunki.pl - Medipe

Trzeba by było dać jeden zbiorczy temat bo tu już jest bałagan żeby pozostali mieli szybki pogląd. W opiniach tutaj jest tylko senioport a co z resztą? To trzeba opisywać bo oni piszą że są niezależni jak na opiekunki-forum.pl a to g... prawda. Jak niezależne może być miejsce jezeli jego własciciel jest w zarządzie agencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

@hawana

Te osoby którym Agencja nie wypłacała należności za każdą godzinę pracy na zleceniu proszę o kontakt 881025060. Pomogę odzyskać pieniądze.

Ustawa z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę

Art. 1.Użyte w ustawie określenia oznaczają: ...

1a) „minimalna stawka godzinowa” – minimalna wysokość wynagrodzenia za każdą godzinę wykonania zlecenia lub świadczenia usług, przysługująca przyjmującemu zlecenie lub świadczącemu usługi.

Nowa regulacja dotycząca minimalnej stawki godzinowej na umowie zlecenie obejmuje:

 

umowy o świadczenie usług, do których stosuje się przepisy o zleceniu,

umowy zlecenia.

 

Wysokość wynagrodzenia zleceniobiorcy powinna być ustalona w umowie w taki sposób, aby za każdą godzinę wykonania zlecenia nie było ono niższe niż wysokość minimalnej stawki godzinowej. Zleceniobiorca może mieć roszczenie o wypłatę tej stawki, nawet jeżeli w umowie określono kwotę wynagrodzenia na niższym poziomie. W przypadku gdy zlecenie zostanie przyjęte do wykonania wspólnie przez kilka osób, stawka minimalna odnosić się będzie do każdej z nich.

Za każdą godzinę pracy na zleceniu Zleceniodawca musi zapłacić. Proszę zatem zapisywać ile godzin dziennie pracowaliście , ile godzin w nocy i wysyłać te dane do zleceniodawcy czyli do Promedica24

Nieprzestrzeganie tego obowiązku skutkuje sankcjami za niewypłacanie minimalnej stawki godzinowej.

kary nawet do 30 000 zł

Nie pozwólmy traktować się jak niewolnicy bo tylko niewolnicy pracują bez wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 22.06.2018 o 22:44, jugum napisał(a):

Wklejam to tutaj bo z innego forum mi wykasowali a na innym nie da się wkleić adresów i grafik. Od kilkunastu dni wszędzie się reklamują i ich pełno na fb (edytowano).

Na *spam* (edytowano) Administratrem danych jest jak tam podają firma WORK 4 YOU GLOBAL LTD. Sprawdziłam i na angielskiej stronie pokazane jest kto ją tworzy (edytowano). Na dowód zrzut ekranu przepraszam za jakość ale to skreen oraz adres bezpośredni https://beta.companieshouse.gov.uk/company/11112672/officers:

work4yen.png.d966024089a5467676d3539c33f8911c.png

Łatwo sprawdzić, że te same osoby są w zarządzie spółki SCG Med z Gliwic i WORK4YOU GLOBAL SP. Z O.O. z Rybnika i tu też adres http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Scg,Med,Gliwice,Raport,o,firmie,KRS,0000600141.html:

scg.png.57933d34f633309e81a00b89e3bf5f7f.png


Czyli ten serwis należy do osób z zarządu agencji SCG Med. (edytowano)

 

Sprytne ale jak widać niczego się przed nami nie ukryje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 22.06.2018 o 22:44, jugum napisał(a):

Wklejam to tutaj bo z innego forum mi wykasowali a na innym nie da się wkleić adresów i grafik. Od kilkunastu dni wszędzie się reklamują i ich pełno na fb (edytowano).

Na *spam* (edytowano) Administratrem danych jest jak tam podają firma WORK 4 YOU GLOBAL LTD. Sprawdziłam i na angielskiej stronie pokazane jest kto ją tworzy (edytowano). Na dowód zrzut ekranu przepraszam za jakość ale to skreen oraz adres bezpośredni https://beta.companieshouse.gov.uk/company/11112672/officers:

work4yen.png.d966024089a5467676d3539c33f8911c.png

Łatwo sprawdzić, że te same osoby są w zarządzie spółki SCG Med z Gliwic i WORK4YOU GLOBAL SP. Z O.O. z Rybnika i tu też adres http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Scg,Med,Gliwice,Raport,o,firmie,KRS,0000600141.html:

scg.png.57933d34f633309e81a00b89e3bf5f7f.png


Czyli ten serwis należy do osób z zarządu agencji SCG Med. (edytowano)

Podobna sytuacja jest na *wulgaryzm* . Zarejestrowałam się tam i zapomniałam o wszystkim, ale tchnęło mnie żeby sobie przypomnieć hasło. Kolezanka zawsze mi powtarzała, żebym zawsze sprawdzała nagłówki podejrzanych maili i szukała tam nadawcy i to wlaśnie zrobiłam z ciekawości jak mi przyszło hasło. A tam wprost napisane medipe.com. Nie wierzę w przypadki, bo znam ze słyszenia agencje Medipe i weszłam na tą stronę i oczywiście to strona Medipe tyle że z końcówką .com. Też uważajcie na zostawiane tam dane bo wiadomo gdzie trafiają a już nie mówię o pisaniu na ich forum. Żeby nie było że to sobie wymyśliłam to stworzyłam nowe konto. A tutaj nagłówek z maila ku pamięci bo pewnie szybko to pozmieniają jak się zorientują, że sami to ujawnili :)))):

myopiekunkiforum.png

 

Uważajcie gdzie i komu zostawiacie swoje dane (edytowano). Jak widac agencje (edytowano) piszą tam bezczelnie poradniki o tym jak się nie dac agencją. Oczywiście udają, że to nie ich forum i oficjalnie nie ale wystarczy trochę pgrzebać i wychdzi szydło z worka.

Prośba do administratora żeby nie kasował tego posta a ja mogę udostępnić maila z myopiekunki a resztę można sobie sprawdzić samemu.

Nie ma co sobie zawracać głowy takimi portalikami, bo ogłoszeń jest wszędzie dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.06.2018 o 22:44, jugum napisał(a):

Wklejam to tutaj bo z innego forum mi wykasowali a na innym nie da się wkleić adresów i grafik. Od kilkunastu dni wszędzie się reklamują i ich pełno na fb (edytowano).

Na dobrasztela.pl (edytowano) Administratrem danych jest jak tam podają firma WORK 4 YOU GLOBAL LTD. Sprawdziłam i na angielskiej stronie pokazane jest kto ją tworzy (edytowano). Na dowód zrzut ekranu przepraszam za jakość ale to skreen oraz adres bezpośredni https://beta.companieshouse.gov.uk/company/11112672/officers:

work4yen.png.d966024089a5467676d3539c33f8911c.png

Łatwo sprawdzić, że te same osoby są w zarządzie spółki SCG Med z Gliwic i WORK4YOU GLOBAL SP. Z O.O. z Rybnika i tu też adres http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Scg,Med,Gliwice,Raport,o,firmie,KRS,0000600141.html:

scg.png.57933d34f633309e81a00b89e3bf5f7f.png


Czyli ten serwis należy do osób z zarządu agencji SCG Med. (edytowano)

Podobna sytuacja jest na *wulgaryzm* . Zarejestrowałam się tam i zapomniałam o wszystkim, ale tchnęło mnie żeby sobie przypomnieć hasło. Kolezanka zawsze mi powtarzała, żebym zawsze sprawdzała nagłówki podejrzanych maili i szukała tam nadawcy i to wlaśnie zrobiłam z ciekawości jak mi przyszło hasło. A tam wprost napisane medipe.com. Nie wierzę w przypadki, bo znam ze słyszenia agencje Medipe i weszłam na tą stronę i oczywiście to strona Medipe tyle że z końcówką .com. Też uważajcie na zostawiane tam dane bo wiadomo gdzie trafiają a już nie mówię o pisaniu na ich forum. Żeby nie było że to sobie wymyśliłam to stworzyłam nowe konto. A tutaj nagłówek z maila ku pamięci bo pewnie szybko to pozmieniają jak się zorientują, że sami to ujawnili :)))):

myopiekunkiforum.png

 

Uważajcie gdzie i komu zostawiacie swoje dane (edytowano). Jak widac agencje (edytowano) piszą tam bezczelnie poradniki o tym jak się nie dac agencją. Oczywiście udają, że to nie ich forum i oficjalnie nie ale wystarczy trochę pgrzebać i wychdzi szydło z worka.

Prośba do administratora żeby nie kasował tego posta a ja mogę udostępnić maila z myopiekunki a resztę można sobie sprawdzić samemu.

Dobrze wiedzieć!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...