Skocz do zawartości

Katleja

Społeczność
 • Postów

  63
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Żetony

  2,080

Ostatnia wygrana Katleja w dniu 3 Lutego

Użytkownicy przyznają Katleja punkty reputacji!

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Szukam przez agencje (proszę o oferty)

Ostatnie wizyty

487 wyświetleń profilu (zarejestrowani oraz goście)

Osiągnięcia Katleja

 1. Proszę się zarejestrować, następnie zalogować i napisać do mnie wiadomość prywatną.
 2. Proszę przeczytać wszystkie moje wpisy w temacie "czy ktoś kiedyś wygrał..." Tam znajdzie Pani odpowiedź na wszystkie pytania.
 3. Ludzie, ale żeście się nakręcili! Rozpętała się gówno burza. Tu chodzi o jeden konkretny przypadek czyli o wpis Lidki, w którym ona sama nic nie wspomniała o demencji, chorobie Alzheimera czy inkontynencji kablowej lub moczowej, więc z góry założyłam, że żadne z powyższych nie występują u jej podopiecznej. Usiądzcie, złapcie głęboki oddech, meliski wypijcie może... Cudownego dnia wszystkim życzę!
 4. Bardziej chodziło mi o kierowanie spraw do sądu, jeśli agencje są nieuczciwe, tak jak to było w moim przypadku.
 5. Dokładnie tak. Powodzenia! Dzięki za czytanie i komentowanie. Pozdrawiam serdecznie.
 6. W ogóle jakie skrajności! Jedna bierze prysznic 3x dziennie, a drugą wołami raz w tygodniu ciężko pod prysznic zaciągnąć.
 7. Nie sposób się nie zaśmiać! Nawet sobie nie potrafię tego wyobrazić. Rodzina pomyślałaby, że mam coś z głową nie tak i od razu by do agencji dzwonili, że wariatkę im przysłali.
 8. Nadal twierdzę, że nie naruszyłam regulaminu. Nigdy nie dodałam opinii o tej agencji w temacie innym niż ten, który został do tego przeznaczony. Nigdy nie było w moich wpisach ani agresji ani oskarżeń a tym bardziej nie naruszyłam żadnych dóbr osobistych. Opisałam na tym forum, w tym temacie, bardzo łagodnie i zgodnie z prawdą swoją historię, począwszy od współpracy z agencją, poprzez rozprawy sądowe na komorniku kończąc. Moim celem nigdy nie było oczernianie tej firmy. Chciałam jedynie opisać sytuację, jaka mi się przydarzyła.
 9. Ja o tym też nie wiedziałam, ale poświęciłam trochę swojego cennego czasu, żeby takie wiadomości zdobyć. Jestem przekonana, że nawet jesli wszystkie informacje podasz opiekunką na złotej tacy to i tak nic z tym dalej nie zrobią.
 10. Zgadza się! Moje opinie na "myopiekunki, *reklama*, gowork, google" zostały szybko usunięte. Na "opiekunkaradzi" zostały usunięte tylko niektóre moje wpisy w temacie czy ktoś kiedyś wygrał... Dlaczego? Pojęcia nie mam.
 11. Akurat to jest kompletny wpis! Pod tym tematem czyli czy ktoś kiedyś wygrał... usunęli niektóre moje publikacje. Generalnie wszystkie zasądzone pieniądze odzyskałam z pomocą komornika, również koszty zastępstwa procesowego.
 12. Jak może straszyć agencją? To niedorzeczne! Ty nie jesteś tam za karę. Nie ma sensu walczyć z wiatrakami bo jesteś tam tylko 2 tyg. Tak z czystej ciekawości zadzwoń do firmy, z pytaniem dlaczego nie przekazali info o tych prysznicach? Bo nawet jeśli rodzina o tym nie napisala, to opiekunki taką informację do firmy na pewno przekazały. Zrób jak uważasz, ale... Jeśli na zleceniu, oprócz tych pryszniców, jest wszystko ok, to może warto zostać, bo jak sama pisałaś, finansowo się to opłaca. Nabierzesz więcej wprawy to i prysznice z dnia na dzień sprawniej będą szły. Trochę się też do nich przyzwyczaisz, bo rozumiem, że teraz ta ilość to dla Ciebie zupełna nowość. Powodzenia!
 13. Dla mnie też to nie ma sensu. Nie rozumiem ich toku myślenia i postępowania tym bardziej, że nie otrzymałam wcześniej żadnego ostrzeżenia czy wiadomości, że nie mogę publikować jakiś konkretnych treści. Żadnych wyjaśnień z ich strony więc niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Opublikuj swoją historię, ja z chęcią poczytam. Będzie to też kolejne ostrzeżenie dla nas, opiekunek.
 14. Nigdy nie dodawałam tutaj opinii na temat innych agencji opiekuńczych. Kasowane przez moderatora wiadomości dot. jednej i tej samej firmy.
 15. Uważam, że biorąc prysznic 3x dziennie zmywasz naturalna barierę ochronną skóry a także ją dodatkowo wysuszasz. Jeśli ktoś jest samodzielny, niech bierze prysznic i 5x dziennie. Nic mi do tego. Ale moim obowiązkiem nie jest kąpiel podopiecznej 3x dziennie. Pracujemy przeszło 5 godzin dziennie. Gdzie w tym wszystkim zakupy, spacery, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pomoc w ubieraniu itp. Jeśli rytm dnia nie jest prawidłowy i jest nie praktyczny to należy go zmienić! Trzeba pracować mądrzej, nie ciężej!

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
 • Dodaj nową pozycję...