Skocz do zawartości

Gotowanie z seniorem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Gotowanie mialam z seniorem,,inna babcia pchała się wręcz do gotowania,,ale cóż to były za obiadki,,,Spätzle Spätzle Spätzle,,,,najpierw mnie przetestowała w kuchni czy potrafię a dopiero potem wpusciła w kuchnię do gotowania,,,ale ja mam dużo cierpliwości i mi nie przeszkadzała babcia w kuchni,,nieraz zrobiła coś ,,czego nie szlo jesc,,jakies wynalazki wymyślała,,ale jej dom i jej małpy,,ja głodna nie byłam i to było najważniejsze,,, a tak to raczej u innych sama w kuchni rządziłam ,,nie jeden tylko podawał mi przepis jak lubi,,np, mądrala mial swoje upodobania,,ale i z nim dalam radę,,,najgorsze było to, że nieraz dawali 30 min, na obiad,,i wez tu szybko zrób mięso,,wołowina to wiadomo,,musi dłużej się gotowac,,nawet pieczenie kurczaków,to ma jakiś czas ,,ale nischt zu tragisch ,,zębów nigdy nie połamali na moim jedzeniu:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz miałąm PDP,która gotowała sama,paskudnie i niejadalnie i na dworze bo jej zapachy przeszkadzały-w  tzw.letniej kuchni,maj był ciepły więc bez problemu,ale gdyby nie córka,która znała talenty mamusi  i przynosiła nam kolacje z knajpy to chodziłabym mocno głodna.Obiad tam był ok 10.45!!!

Druga PDP -gotowałysmy razem ,ale ona gotowała bdb i w sumie fajnie nam to szło.

No i trzecia,obecna Kuleczka-zawodowa kucharka.Jak byłam pierwszy raz to pierwsze 2-3 tyg stałą mi nad garnkami i kontrolowała a potem widac uznała moje kulinarne umiejętności bo odpusciła:)

Ale też ,jak chyba większość nie lubię towarzyszenia w kuchni ,szczególnie kiedy paluszkami PDP gmera w garach:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem szczęściara :oklaski:Zawsze gotowałam co chciałam , jak chciałam i nikt w gary mi nie zaglądał . Na wstępie ustalam tylko co lubią a czego nie jadają i po sprawie . Nie cierpię jak ktoś kręci mi się po kuchni i obojętne jest to , czy to jest pdp , siostra , czy przyjaciółka . Nie i koniec . Gdyby trafiła mi się  czysta , dobrze gotująca fanka gotowania , to nie pogardzę ale mogę pomóc tylko przy zmywaniu :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...