Skocz do zawartości

MM Przewozy - opinie


Oceń przewoźnika  

  1. 1. Czy kierowca przyjechał zgodnie z ustaloną godziną?

    • Tak
    • Nie
  2. 2. Czy przewoźnik informował Cię o ewentualnym spóźnieniu?

    • Tak
    • Nie
    • Nie było takiej potrzeby
  3. 3. Czy kierowca odebrał Cię spod domu?

    • Tak
    • Odjazd z dworca lub przystanku
  4. 4. Czy koszt ustalony przez telefon odpowiadał pobranej opłacie?

    • Tak
    • Nie
  5. 5. Czy przewoźnik wystawia paragon lub fakturę na życzenie pasażera?

    • Tak
    • Nie
    • Nie wiem, nie prosiłam/prosiłem
  6. 6. Czy kierowca odwiózł Cię pod adres oferty?

    • Tak
    • Przyjazd na dworzec lub przystanek
  7. 7. Czy kierowca rozmawiał przez telefon za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego?

    • Tak
    • Nie
  8. 8. Czy kierowca był skupiony wyłącznie na jeździe?

    • Tak
    • Nie
  9. 9. Czy liczba postojów była wystarczająca?

    • Tak
    • Nie
  10. 10. Czy kierowca miał zmiennika?

    • Tak
    • Nie
  11. 11. Czy w czasie podróży czułaś/czułeś się bezpiecznie?

    • Tak
    • Nie
  12. 12. Czy kierowca był pomocny?

    • Tak
    • Nie
  13. 13. Czy kierowca dbał o komfort pasażerów?

    • Tak
    • Nie
  14. 14. Czy przewoźnik ma program lojalnościowy?

    • Tak
    • Nie
  15. 15. Czy kierowca przewoził przesyłki?

    • Tak
    • Nie
  16. 16. Czy przewoźnik oferuje przewóz przesyłek?

    • Tak
    • Nie
  17. 17. Czy wybrał(a)byś jeszcze raz tego samego przewoźnika?

    • Tak
    • Nie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
O 27.02.2015 at 15:23, Opinie Opiekunek napisał:

Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie MM Przewozy. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!

Absolutnie nie polecam!!! Odwołali smsem wyjazd godz przed planowanym odjazdem . w ogóle nie odbierali tel dzwoniłam wielokrotnie bez skutku nie pojechałam i straciłam pracę..Najgorszy przewoznik nie polecam!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dotyczy MM Przewozy

"Na czas i bezpiecznie do celu,Jesteśmynowym przewoźnikiem opolskim ,oferującym doskonałą flotę oraz atrakcyjne ceny"

Po pierwsze przewoźnik się spóźnił o godzinę nie powiadamiając klienta , to ja jako klient musiałem wydzwaniać i sie interesować gdzie jest kierowca i dlaczego go jeszcze nie ma ,także zastosowanie na czas jest nie adekwatne do tego co oferuje i obiecuje przewoźnik ,

Po drugie : doskonał flota atrakcyjne ceny ??! Proszę ? Ostatni raz z tą firmą jadę !! Pierwszy i ostatni doskonałą flota miały być busy komfortowe bo za nie komfortowe płaciłem zawsze 55-60 euro a zapłaciłem 300 zł za to że kierowca się spóźnił do tej pory jadę z Rybnika do Amsterdamu wyjazd 16 przewidywany dojazd do po 10 rano ,za Sindbad płaciłem 250 zł a jechał 17 godzin .

Po trzecie ;

" Do Państwa dyspozycji mamy nowoczesną  flotę samochodów. Z nami podróżujecie Państwo komfortowymi, przestronnymi busami marki Ford Transit w wersji przedłużanej i podwyższanej, Ford Transit Custom, Opel Vivaro i Renaut Trafic.

Wszystkie nasze auta wyposażone są w modem  Wi-Fi z dostępem do internetu,  mają również w dodatkowy układ klimatyzacji oraz ogrzewania dla tylnej części przedziału pasażerskiego. Auta posiadają również bardzo dużą przestrzeń bagażową, co umożliwia nam przewiezienie w nienaruszonym stanie Państwa bagaży.  "

Jedyna rzecz która się zgadza w reklamie tego przewoźnika to miejsce na bagaż reszta to kłamstwo ,nie zauważyłem bym jechał komfortowym busem z opcją wifi ,generalnie mam swój pakiet neta ale skoro place 300 zł i mam zapewnione wifi tak ma ono być .. żadnych podwyższonych busów ciasny bus ...zero wygody

Nie zauważyłem tych wszystkich super rzeczy o których mowa na oficjalnej stronie ...kierowca próbował nadrabiać prędkością owszem ale niestety godziny nie nadrobi ,nie tylko ja będę spóźniony i nie wyspany do pracy ,za samolot linii Ryan w dniu 20 stycznia 2017 roku płaciłem 250 zł i leciałem 1 godz 50 min więc cena za transport tego przewoźnika nie jest adekwatna do samego przejazdu i czasu przejazdu proponuje wojteksa lub inne linie ...

 

Odradzam MAM przewozy !

Edytowane przez Marcindeltatrans
Błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...