Skocz do zawartości

Mars Przewozy - opinie


Oceń przewoźnika  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kierowca przyjechał zgodnie z ustaloną godziną?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  2. 2. Czy przewoźnik informował Cię o ewentualnym spóźnieniu?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
    • Nie było takiej potrzeby
  3. 3. Czy kierowca odebrał Cię spod domu?

    • Tak
      3
    • Odjazd z dworca lub przystanku
  4. 4. Czy koszt ustalony przez telefon odpowiadał pobranej opłacie?

    • Tak
      3
    • Nie
  5. 5. Czy przewoźnik wystawia paragon lub fakturę na życzenie pasażera?

    • Tak
    • Nie
      1
    • Nie wiem, nie prosiłam/prosiłem
      2
  6. 6. Czy kierowca odwiózł Cię pod adres oferty?

    • Tak
      3
    • Przyjazd na dworzec lub przystanek
  7. 7. Czy kierowca rozmawiał przez telefon za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego?

    • Tak
      1
    • Nie
      2
  8. 8. Czy kierowca był skupiony wyłącznie na jeździe?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  9. 9. Czy liczba postojów była wystarczająca?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  10. 10. Czy kierowca miał zmiennika?

    • Tak
      1
    • Nie
      2
  11. 11. Czy w czasie podróży czułaś/czułeś się bezpiecznie?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  12. 12. Czy kierowca był pomocny?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  13. 13. Czy kierowca dbał o komfort pasażerów?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  14. 14. Czy przewoźnik ma program lojalnościowy?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  15. 15. Czy kierowca przewoził przesyłki?

    • Tak
      1
    • Nie
      2
  16. 16. Czy przewoźnik oferuje przewóz przesyłek?

    • Tak
      2
    • Nie
      1
  17. 17. Czy wybrał(a)byś jeszcze raz tego samego przewoźnika?

    • Tak
      2
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Przrewozy Mars Totalna lipa nie polecam nie potwierdzaja rrezerwacji skasowali znajoma 60 euro za 20 km smiech na sali widac szef ustawiony tylko na kase pisze o wygodzie a laduje 8 osub do viwara chyba sam nigdy tak nie jechal posty z fejsa odrazu usowaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Jeżdżę od 2 lat do Niemiec. Korzystam tylko i wyłącznie z Busów. Mam stałego przewoźnika, ale on jeździ tylko 2 razy w tygodniu, a mnie zależało na takim co jeździ codziennie. Znalazłam przez przypadek stronę przewoźnika Mars. Wykupiłam bilet w te i z powrotem....i moje odczucia...na bieżąco...:

*Cena taka jak u innych przewoźników. W cenie są 2 duże bagaże nie 1, jak u większości innych. To duży Plus

*Kierowcy bardzo mili, młodzi.Niestety jada po 16h a czasem dłużej, często ledwie widzą na oczy....trzeba czuwać by nie usnęli....

*Fatalna organizacja....nie zgrani kierowcy....panuje totalny chaos!!!!

* W aucie było przewożone zwierze...nie zabezpieczone. Nikt nie poinformował mnie, że będzie przewożone zwierzę, a jeśli jestem alergikiem i może mi to zaszkodzić?

Nigdy więcej z tą firmą!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mars przewozy najlepsza firma. Kierowcy młodzi i starsi ale bezpiecznie jeżdżą .  Każdy kulturalny czysty nie śmierdzący jak u juzwy. Ceny takie jak u innych.  Polecam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mars  przewozy to bardzo dobra i kompetentna firma . Kierowcy kontaktowi i bardzo profesjonalni . Polecam osobą ceniącym spokojną jazdę . Odradzam marudom < jeśli ciągle narzekasz nie jedź psujesz w ten sposób atmosferę innym > Kierowcy jeżdżą kilkanaście godzin nie tylko my pasażerowie możemy być zmęczeni oni też mają do tego prawo . Ważne że dbają o nasze bezpieczeństwo . Cena jak u wielu czyli nie jest wyciągnięta z kosmosu < wszystko w życiu kosztuje : paliwo, zus itd.> Minusik za logistykę :) ale to można dopracować :) Polecam :) Pozdrawiam kierowców i personel < ostatnio spisaliście się na 5+ > 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Claudia&Magda

Witam!

Swietna firma z która można jechac nawet  na koniec świata:)!!!

Kierowcy mega! Młodzi,z poczuciem humoru przy których podróz mija bardzo przyjemnie i na wesolo:):):) 

Jak podróżować to tylko z MARSEM!!!!!! Ps,pozdrawiamy kierowce Krystiana,Mateusza i Pana "baja bongo" ;D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Chciałbym parę słów powiedzieć o firmie Mars z Tułowic

Rzeczywiście "solidna" firma ? według cennika firmy dojazd do Holandii

cytuję 250 zł lub 60 euro po przejechaniu kilkuset kilometrów informuje

kierowca że cena wynosi 290 zł w dodatku przejazd miał trwać 11 godz

a będzie trwał 16 godzin Wniosek z tego że firma karze sobie płacić

za swoje opóźnienia Nawet największemu wrogowi nie poleciłbym

takiego *usunięto*  i ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
O 27.02.2015 at 15:17, Opinie Opiekunek napisał:

Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Mars Przewozy. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!

Nie polecam nierzetelni oszuści. Nie przyjechali nie dali znać dlaczego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

piszę na gorąco bo mój mąż nadal nie może się doczekać ich przyjazdu już drugi dzień (ostatni). 

Pomimo sms informującego że będą o godz. 19 w pierwszym dniu - NIE PRZYJECHALI, brak kontaktu z kimkolwiek o tej godzinie. Na drugi dzień właściciel obiecał, że zostanie odebrany na 100%, że kierowca który nie przyjechał niby próbował się dodzwonić (mieli zostawione 3 nr tel. kom. polska, niemiecka i stacjonarny niemiecki), potem, że kierowcy się już zdarzyło nie przyjechać po klienta a na koniec że będzie zniżka za utrudnienia - NIE PRZYJECHALI!

Mój mąż nie pracuje w Niemczech, pojechał tam do rodziny. Utrudnienia to było tłumaczenie się pracodawcy dlaczego przedłużył sobie pobyt "wakacje" oraz tłumaczenie dzieciom dlaczego nie ma jeszcze taty!!! 

Gdyby taka sytuacja zdarzyła się jeden raz to bym nie pisała tej opinii ale takie traktowanie klienta w dzisiejszych czasach jest dla mnie nie do pojęcia!

Nie polecam MARS PRZEWOZY, nie korzystajcie z tego przewoźnika, oszust i kłamca!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie polecam tej firmy,oszukuja co do ceny kobieta umawia sie ze koszt przewozu wynosi 260zl lub 65euro a przy placeniu okazuje sie ze 290zl,fatalna organizacja na przesiadke trzeba czekac  poltorej godziny masakra,nigdy wiecej przez ta firme. NIE POLECAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Nigdy_wiecej

NIe polecam! Kierowca wydal moja walizke innej osobie, na prosbe o ponowne sprawdzenie walizki odpowiedzial 'wszystko juz jest sprawdzone'. Po dojechaniu na miejsce okazalo sie, ze nie ma mojej walizki. Kierowca wyprosil mnie z autobusu, Pani sekretarka w firmie (w sposob bardzo niemily) zaczela czytac mi regulamin i powiedziala, ze to nie jest sprawa firmy i o odzyskanie walizki musze zatroszczyc sie sama, bo to 'nie ich sprawa'. NIGDY WIECEJ NIE POJADE Z FIRMA MARS PRZEWOZY!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam tej firmy!!!
Szefostwo jedne wielkie cwaniaki, biuro ludzie bez jakich kompetencji nie wspominając o kierowcach. Sami młodzi kierowy bez doświadczenia jezdzacy 48/24h w busie wiadro powerow na dodatek ciagłe rozmowy podczas jazdy przez telefon... jedna wielka zenada nie polecam nikomu kto chce bezpiecznie dojechac na miejsce nie wspominając już "...szybko..." na przesiadki czekanie po 2-3 godziny ciągłe zamieszanie i zagubione torby...

NIGDY WIECĘJ MARS PRZEWOZY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

NIE POLECAM. TOTALNA KLAPA!!! NA REKLAMIE JEST TABLET NA KAŻDYM MIEJSCU I DARMOWE WIFI ALE KIEROWCA MNIE POINFORMOWAŁ ŻE TO TYLKO REKLAMA A OKAZUJE SIĘ ŻE ANI NETA ANI WIFI!!!!! PORAŻKA. ZAREZERWOWAŁĘM BILET I PANI PRZEZ TELEFON POWIEDZIAŁA MI ŻE WYJAZD BĘDZIE OKOŁO GODZINY 18 A KIEROWCA DZWONI I MÓWI ŻE BĘDZIE O 13. NIEDOGADANIA. POZA TYM USŁYSZAŁEM ROZMOWE KIEROWCÓW NA PRZESIADCE NA TEMAT NARKOTYKÓW I WRACAJĄC PO PRZERWIE NA STACJI BENZYNOWEJ " DZIWNIE ZACIĄGAJĄC NOSEM" KLAPA KIEROWCY NAĆPANI I NIEUPRZEJMI!!!! CHAMSTWO!!! NIGDY WIĘCEJ Z TĄ FIRMĄ PORAŻKA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 27.02.2015 at 15:17, Opinie Opiekunek napisał:

Jesteś w trakcie wyboru przewoźnika? Poznaj opinie o firmie Mars Przewozy. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś do Niemiec z tym przewoźnikiem? Zostaw o nim swoją opinię!

Witam.Absolutnie NIE polecam firmy MARS!!!Jeżdziłam z nimi ponad 2 lata ze względu na zmienniczkę,której przyjazd tak a nie inaczej pasował...Mars przez cały ten czas spóżniał się po 4 godziny od podanej pory przyjazdu po mnie(w Niemczech),nie informując mnie o tym.Cena za dodatkowy bagaż-zawsze inna.Wg kierowcy-10Eu,wg tel.do szefa 5Eu.Pod koniec 2016 roku zamówiłam przejazd gratis-wg posiadanej karty-6 przejazd gratis.Niestety-na wolne miejsce nie załapałam się.Poinformowałam zatem,że już w 2017 wykorzystam ten gratisowy przejazd,.Zostałam OSZUKANA!Nie,już ta promocja się skończyła,trudno,musi pani płacić!Mars jest firmą nieuczciwą,kierowcy zawsze byli zmęczeni,współpraca z szefem fatalna.Każdy miał inną inną informację co do godziny przyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli ktoś NIE CHCE dojechać do celu to tylko z przewoźnikiem MARS. Mąż umówił się ze zabiorą go ze Zgorzelca o konkretnej godzinie do Niemiec (bo jechał do pracy) gdzie był i czekał, a nikt się nie zjawił. Myślę że zapomnieli zajechać na stację gdzie kazali mu czekać i pojechali prosto do Niemiec. Mąż cały czas próbował się skontaktować z kierowcą ale on nie odbierał więc napisał smsa i też bez odzewu.  o północy wynajął hotel gdzie był już przemarznięty a na drugi dzień dzwoni Pan właściciel wmawiał mężowi, że po odczytaniu smsa kierowca próbował lecz nie mógł się skontaktować z mężem chociaż sms doszedł a telefon był nie dostępny. Twierdził, iż go szukał na stacji choć niczego takiego nie miało miejsca. Mąż na drugi dzień umówił się z innym przewoźnikiem na 10.00 rano byli punktualnie. Zatem szczerze odradzam korzystania z usług firmy MARS. OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Nawet nie wiem. Moja babcia chciała na wycieczce do Berlina, pojechaliśmy autobusem, kupiłem bilet tutaj za pośrednictwem strony usunięto link Ten autobus, który o godzinie 14.05 jest włączony. Jakie to są firmy? Pojechaliśmy, wydaje się to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...