Skocz do zawartości

Dzieńdoberki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Andreaa napisał:

Czesc Teresadd. Jak ty tam dziecinko,trzymasz sie? Juz na wylocie jestes,ostatnia nocka ,a jutro trzasniecie drzwiami i koniec z tym pieklem w tym miejscu.

Już spakowana jestem.Unikam onego i oby do jutra.Niech czas leci dzisiaj szybciorem.I bay.Szkoda ,że wcześniej nie wyjechałam stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami, w niedzielę. Z tego miejsca nie mam możliwości pojechać do polskiego kościoła, więc tak trochę powszednio.Podkreśleniem świątecznego dnia mają być szparagi na obiad ;), a dla mnie jeszcze spotkanie ze starym towarzystwem tanecznym - mają mnie zabrać na tańce, na czas mojej przerwy. Pogoda dzisiaj barowa , więc pasuje mi to. Dobrego dzionka dla Was :love:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten piękny, ciepły, kwietniowy poranek :)

 

Kawa w łóżku wypita, dziś dodatkowo z tłem muzycznym, nooo, cudnie po prostu jest :).

Kto chce, niech słucha, lojalnie uprzedzam, że będzie po niemiecku, ba, gorzej, bo po austriacku ;) 

 

 

Wszystkim życzę przyjemnej niedzieli, oddechu i samych pozytywnych myśli :) 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. Wczoraj wróciłam do domu, zostawiając za sobą  luksusy Riwiery Tureckiej :D  Było bardzo fajnie, ciepło i wesoło. W piątek Richtung Deutschland. Przyjdzie przywyknąć. Miłego dnia dla Was:serce:

Dodo miła, jakżeż cały DDR i okolice (np. Monachium ;)) ucieszą się z Twojego powrotu, buuuzi... :) 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. Wczoraj wróciłam do domu, zostawiając za sobą  luksusy Riwiery Tureckiej :D  Było bardzo fajnie, ciepło i wesoło. W piątek Richtung Deutschland. Przyjdzie przywyknąć. Miłego dnia dla Was:serce:

Widzialam zdjecia. Nie ma to jak luksusowy wypoczynek przez praca. 

Wydawalo mi sie ,ze nasza Alina z wami byla,czy sie pomylilam ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No tak Aniu ...ja tez zapomniałam , że desantowcy z Hiltona już swoje łapki , pazurki tutaj włożyły , ale to z dobrej woli ...nie tam , żeby im się tutaj nie podobało , tylko kultura ...nauka tejże sprawiły , że będą powitajki , pożegnajki i takie inne podobne . Wysiłek Darko na próżno nie poszedł ....Wychował chamstwo na wysoce kulturalnych ludzi ...chwała mu za to ....Darko temu :szydera:

Dzień dobry ...cudownej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Też jesteś desantowcem z Hiltona chciałabym zauważyć:)Zapomniałaś?:)

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dodzisława napisał:

Tak, byłysmy we trzy, jako ten Tercet Egzotyczny :d :d :d 

turcja.jpg

turcja1.jpg

Dodzisławo droga, ja mocno nie na bieżąco, dlatego też jakbyś mi tak przybliżyła : - co to za długobląd lasencja Wam towarzyszy to byłabym wdzięczna :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Dodzisławo droga, ja mocno nie na bieżąco, dlatego też jakbyś mi tak przybliżyła : - co to za długobląd lasencja Wam towarzyszy to byłabym wdzięczna :cmok:

Długoblond :d lasencja, to Ania, też opiekunka, ale chyba tutaj jej nie ma na forum. W Hiltonie była, ale nie pamiętam z jakim nickiem i raczej się tam nie zadomowiła. Jest na fejsbukowych grupach opiekunek z tego co wiem, ale tam z kolei mnie nie ma :d . No tak czy tak, urlop uważam za bardzo udany. :d leżing, plażing, opierdaling, oraz małe zwiedzanko :d 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...