Skocz do zawartości

Dzieńdoberki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie cudaki,ja jeszcze 2 tyg urlopuje,pogoda cudna 2 jeziora zaliczone,kajaki po rzece Wieprz również,ładuje akumulatory i do pracy,mam to szczęście że na aqua park mam 5 min więc przyjemne z pożytecznym,sztela jak wczasy.Pozdrawiam

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :).

Dziś wolne, więc spanie ile bozia dała, śniadanie już zjedzone, druga kawa prawie wypita, pan Ciasteczkowy męczy się nad polskim (na razie polskie nosówki go pokonują :D), a po południu atrakcje w postaci wyścigu wielbłądów i wołów, obiad na feście i zimny Weissbier :D ;).

Życzę Wam miłego dnia :)

 

 

IMG-20180507-WA0002.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzien dobry . @salazar skąd w bawarskim miasteczku wielblądy i to w dodatku wyścigowe?

To atrakcja z okazji 125 - lecia miejscowej Burschenverein (towarzystwa miejscowych młodzieńców :D).

Nie mam pojęcia, skąd wytrzasnęli wielbłądy, wiem, że mlody wół o imieniu Rocky, który wystartuje z numerem 5, zasponsorował szef :D. Zasponsorował, czyli zapłacił za przewiezienie zwierza z gospodarstwa na fest i z powrotem oraz za jego wyżywienie ;).

 

 

 

11-00-55-BV_Logo_125J_bunt.jpg

11-03-54-shapeimage_2.png

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, salazar napisał:

To atrakcja z okazji 125 - lecia miejscowej Burschenverein (towarzystwa miejscowych młodzieńców :D).

Nie mam pojęcia, skąd wytrzasnęli wielbłądy, wiem, że mlody wół o imieniu Rocky, który wystartuje z numerem 5, zasponsorował szef :D. Zasponsorował, czyli zapłacił za przewiezienie zwierza z gospodarstwa na fest i z powrotem oraz za jego wyżywienie ;).

 

 

 

11-00-55-BV_Logo_125J_bunt.jpg

11-03-54-shapeimage_2.png

 :d, nie podejrzewałam ze Jakob ma duszę filantropa :d , oraz ufam że wołu a takze wielbląda dosiadał nie będzie, jako kawaler oczywiscie :D 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, geronimo napisał:

Zyjesz? kurde bo już myślałem że Coe wcieło:cześć2:

A dziękuję Geronimo.

Żyję i mam się całkiem dobrze. Obecnie pracuję nad swoim zastępstwem na czas urlopu. Zawsze to lubię wcześniej wiedzieć, kto będzie opiekował się moją Pdp.

Nauczony raz wypadkiem niezbyt przykładnego zachowania, wolę dmuchać na zimne. Zależy mi bowiem na spokojnym wypoczynku. 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry niedzielnie :-)

Siedze i czekam na gosci,bo dzis dzieci do mamy przyjezdzaja.  

Polubilam ta rodzine. Wszystkie dzieci pdp-nej w podobnym wieku do mnie.  Wyluzowani bardzo.. 

Pogoda sprzyja ,bedzie fajny dzien.

Wam rowniez zycze  fajnego dzionka :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :).

 

Mam nadzieję, że weekend minął Wam spokojnie i bez nieoczekiwanych "atrakcji". Ja się zrelaksowałam i odespałam, zażyłam trochę ruchu, bo pogoda była przepiękna i naładowałam akumulatory przed trudnym tygodniem.

 

Życzę miłej reszty wieczoru i dołączam stosowne zdjęcie, zachód słońca nad Staffelsee :)

Staffelsee2.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.05.2018 at 10:43, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :).

Dziś wolne, więc spanie ile bozia dała, śniadanie już zjedzone, druga kawa prawie wypita, pan Ciasteczkowy męczy się nad polskim (na razie polskie nosówki go pokonują :D), a po południu atrakcje w postaci wyścigu wielbłądów i wołów, obiad na feście i zimny Weissbier :D ;).

Życzę Wam miłego dnia :)

 

 

IMG-20180507-WA0002.jpg

Jakie "pifko" grose.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona

Jestem tu od kilku dni,w tym czasie szukając miejsca w którym mogłabym się przywitać(tak ,by nie zaśmiecać forum)obleciałam:d "po tematach" i ...........wciągnęło mnie ;) 

Fajnie się Was czyta,fajnie jest z Wami być :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

Dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona

Jestem tu od kilku dni,w tym czasie szukając miejsca w którym mogłabym się przywitać(tak ,by nie zaśmiecać forum)obleciałam:d "po tematach" i ...........wciągnęło mnie ;) 

Fajnie się Was czyta,fajnie jest z Wami być :)

 

Witaj :-)

Ja tez tu od niedawna,ale podoba mi sie w tym opiekunkowym miejscu :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...