Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, INEZ napisał:

@foczka63  nie jesteś na tym zleceniu to nie oceniaj tego ani mnie bo mnie nie znasz .Tu jest "piekło gorące " ,które niestety "człowiek człowiekowi " zgotował .Następnego razu już nie będzie bo już nigdy nie dam się tak traktować jak jestem tu traktowana .Jestem ciągle naiwna i w ludziach dopatruje się zawsze  dobra dlatego kolejny raz nie posłuchałam osób ,które są mi życzliwe i nie zjechałam po kilku dniach tylko dałam im szansę nawet nie drugą ale kolejną i kolejną .Ta sentencja to tylko sentencja dla mnie oznacza ,że koniec z pozwoleniem sobie na poniżanie mnie na wszystkie sposoby .

Zgadza się ,nie jestem.Jednak wg mnie stosowanie tej sentencji w życiu codziennym zawsze odbija się na stosującym negatywnie.Nie oceniam,komentuję na podstawie tego co o tym miejscu napisałaś. Sama Ci wczoraj napisałam:"nie przeskoczysz" Ale pięknym za nadobne?:(

Wiesz Inez,to wczorajsze wymyślone w Twoją strone NDI bardzo mi się nie podoba,ten ostracyzm forumowej społeczności.Nie popieram takich zagrań ,ale czytam Twoje posty i też mi się nie podobają.Pisałam już wcześniej ,że niepotrzebnie każde napisane słowo bierzesz do siebie,nie dajesz się ani poznać ,ani polubić,stosujesz jakąś zaczepno-obronną taktykę.Sprawia Ci to radochę?Ten brak akceptacji?Wątpię.

Dziś długo się zastanawiałąm czy i co napisać po przeczytaniu ten nieszczęsnej sentencji z Twoim komentarzem.

Przeciez to są starzy ludzie,nie akceptują opieki i pewno nigdy nie zaakceptują.Jesli podjęłąś decyzję o pozostaniu odpłacanie im pięknym za nadobne ,cokolwiek to oznacza w Twoim wydaniu,sytuację tylko podkręca negatywnie i nikomu pożytku nie przynosi.Tobie najmniej.

Takie odnoszę czasem wrażenie ,że Ty sama siebie nie lubisz:(

ŻyczeCi,żeby kolejna sztela nie wymagała odpłacania.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48  taka właśnie jestem :).Ostatnio też miałaś problemy na steli każdemu czasami zdarzają się lepsze i gorsze dni .Czy z powodu czyjejś sentencji warto rozpętywać gównoburze ? no chyba ,że komuś na tym zależy .Ja osobiście najbardziej nie lubię fałszu i zakłamania oraz  ludzi ,którzy tylko czekają na Twoje potknięcie ,żeby próbować pokazać Ci ,że są od Ciebie lepsi a nie są .Są dokładnie tacy sami .

Idę pospacerować z koleżanką dobrze ,że chociaż u niej się poprawiło i ma co jeść ;)

Pozdrawiam Cię również :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych."

*Nikos Kazantzakis

 

"Fakty mówią. Ale nie do każdego przemawiają."

*Jan Stanisław Lipiński

 

"Nasze działanie kształtuje nas lub niszczy."

*Victor Hugo

 

"Dopiero gdy wjechał na rydwanie, poznano, że to furman."

*Stanisław Jerzy Lec

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy Nieważne kiedy zostało wymyślone.Nie podoba mi się i już .Mobbingiem zajeżdża.

Nie wiem co  macie przeciwko Inez   z dawnych czasów ,bo mnie tu nie było/od marca tego roku jestem/Wiedzieć nie chcę.Ale sama pomyśl,czy byłoby Ci przyjemnie czytać skrót NDJ.....

Od pewnego czasu te Wasze słowne przepychanki są jedyna treścią na forum.Nam,desantowcom zarzuca się ,że wygrzebujemy stare sprawy a same dokładnie to samo robicie.Wy podpuszczacie Inez ,ona Was i tak w kółko.

A jak raz na miesiąc trafi się temat związany stricte z opieką to nie umiecie normalnie podyskutować ,merytorycznie tylko zaraz głosy,że zbędna dyskusja albo gównoburza.czego się boicie?

Czasem to się nawet dziwię ,ze moderacja nie reaguje.

Prywatne animozje załatwia się prywatnie,cała społecznośc niekoniecznie jest zainteresowana i niekoniecznie,przymusowo musi w tym uczestniczyć .Sztuczne,złośliwe wrecz podkręcanie tematu przez obie strony ma czemuś słuzyć?Tylko czemu?

W naszej pracy takie forum jest potrzebne jako odskocznia a nie ring do wzajemnego zadawania sobie lewych sierpowych.. 

Ale może o to chodzi,żeby się coś działo?Nie rozumiem tego i strasznie mnie to wkurza.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 Ty jesteś od marca a ja od maja.Też nie interesuje mnie to co było.Ale po głowie skakać sobie nie pozwolę.Nikomu :) Zarzucasz brak merytorycznej dyskusji.To proszę powiedz mi kto wczoraj "zjechał" z tematu?Ja?

Bardzo nie lubię tego typu rozmów,kiedy się wrzuca wszystkich do jednego worka.Jak masz mi coś do zarzucenia to proszę bardzo,z pokorą wysłucham i postaram się poprawić jeśli uznam Twoją rację.Ale za cudze grzechy proszę mnie nie karać.Bo nie  jestem z Tych co to wszystkich miłują i gotowi są cierpieć za miliony.

A poza tym pozdrawiam miło i serdecznie,naprawdę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 nie bądż hipokrytką,sama dałaś pod postem Andrei całusa,a spokojnie można potraktować było jej post jako próbę podzielenia forum,zresztą widac było,że wielu osobom ten wpis bardzo się spodobał,mnie zniesmaczył.. Nie udzielam się tu codziennie,ale czytam posty i nie zauważyłam jakiejś nagonki ,a zwracanie uwagi na takie rzeczy samo z siebie wywołuje gównoburzę. Powinnaś to wiedzieć doskonale po przejściach w Hiltonie. Jeśli problem ciebie samej nie dotyczny nie wcinaj się między colę a whisky ;). Moralizowanie dorosłych już ludzi,jest nie na miejscu ,każdy sam powinien odpowiadać za swoje słowa.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ivanilia40 napisał:

sama dałaś pod postem Andrei całusa

Zasłużyła na buziaka.

 

2 godziny temu, ivanilia40 napisał:

nie zauważyłam jakiejś nagonki

 

cóż ,widac inne fragmenty forum czytamy

 

2 godziny temu, Joy napisał:

ja od maja

a miałąm napisac ,ze Ciebie dotyczy tylko pierwsze zdanie mojego posta-w sensie odpowiedź.Obiecuję się poprawić na przyszłość.

 

2 godziny temu, hawana napisał:

Trafila mi sie pointa:szydera:

szczęściara

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Jeśli problem ciebie samej nie dotyczny nie wcinaj się między colę a whisky

To Twój cytat a moja odpowiedź na Twój komentarz poniżej.

 

8 minut temu, ivanilia40 napisał:

W twoim mniemaniu..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Muszę się wtrącić. Mnie też razi moralizatorstwo i pouczanie dorosłych w końcu osób i stawianie ich do raportu. Nikt nie jest doskonały nawet jeśli siebie takim widzi.  To jest również w moim mniemaniu.

Nie doluj mnie, cale zycie daze do tej doskonalosci. Prawie jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...