Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie, bo mi się przypomniało, wspomnę o czasach juz dawnych , choc nigdy nie zapomnianych. II wojna światowa, Rząd spierdala z kraju jak stado szczurów, a kilkanascie oraz  kilkadziesiąt lat pózniej, wyroznia się ten rząd i hołdy mu oddaje. Rozumiecie coś z tego? bo ja nic a  nic. Szary żołnierz, patriota, bez uzbrojenia wałczył z Niemcami, a polski Rząd siedział sobie jak u pana boga za piecem w Londynie. No to jest po prostu nie do wiary. Jeszcze im się pomniki stawia. Więc moje pytanie jest takie, czy Polacy sa normalni? Odpowiedz dla mnie jest tylko jedna.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Kaczyński kochana Hawanko, to ma demencję i jest zakompleksionym debilem. Kolejni debile w trosce o swój budżet leją cysterny wazeliny. Nas , szarych obywateli mają głęboko w dupie i tylko smiech mnie ogarnia, że są jednostki, ktore dałyby się za niego pokroić :d :d :d  Dla mnie Kaczyński to taki polski Pol Pot , bo wszystko ku temu zmierza, zeby Polska była drugą Kambodżą czasów Pol Pota i ta wizja jest dla mnie przerażająca. Kaczor to Pol Pot jak malowany, a zwykły poseł wszakże!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

@Dodzisława Lepiej bym tego nie napisała!:)

Kasieńko....wiesz, ze jak się Dodzisława uruchomi to wali z armaty tylko prawdę i ......świętą prawdę ... :d Poki co udaję się na spoczynek, bo jako ....recydywistka znów mogę zostac związana ślubami milczenia na dobę, albo nawet dwie! Tak czy tak otwórzymy oczy do cholery i weżmy odpowiedzialność za los juz nie nasz, ale naszych dzieci i wnuków! Czas ku temu wielki. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Kaczyński kochana Hawanko, to ma demencję i jest zakompleksionym debilem. Kolejni debile w trosce o swój budżet leją cysterny wazeliny. Nas , szarych obywateli mają głęboko w dupie i tylko smiech mnie ogarnia, że są jednostki, ktore dałyby się za niego pokroić :d :d :d  Dla mnie Kaczyński to taki polski Pol Pot , bo wszystko ku temu zmierza, zeby Polska była drugą Kambodżą czasów Pol Pota i ta wizja jest dla mnie przerażająca. Kaczor to Pol Pot jak malowany, a zwykły poseł wszakże!

:szydera:Brat Numer Jeden, ktory usmiercil 1/4 ludnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, hawana napisał:

:szydera:Brat Numer Jeden, ktory usmiercil 1/4 ludnosci...

Ci powiem Hawanko, że raz, jedyny raz w życiu zamieniłam się w słup soli i brakło mi języka w gębie. Mianowicie przed moją karierą , szanowanej ;) i wielce pożądanej ;) opiekunki osoby starszej na emigracji, miałam sklep z bielizną damską :d . Wróciłam z hurtowni, rozpakowuję towar, wyceniam, metkuję, układam na półkach i dostaję telefon od przyjaciółki, ktora dramatycznym głosem oznajmia mi, że spadł samolot z polską elitą i władzami. Jakieś pół godziny po tym telefonie , wpada moja stała klientka i trzymając w dłoni Gazetę Polską , natrząsa się nade mną, że Bóg łaskawy był bo jednego brata zostawił nam ...do dyspozycji. No cóż..............zamarłam wówczas....... Definitywnie i ostatecznie....idę spać. Może jednak obudzę się w normalnym świecie :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...