Skocz do zawartości

Sentencje na dziś


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, hawana napisał:

Dobrze, ze sa jeszcze takie patriotki, ktore bialy stanik i czerwone majtki zakladaja, jak ja, albo paskowane skarpetki jak fioletka.

Taka morda ani patriotyczna ani seksowna. Fuj!

Zawsze noszę takie staniki jakie majtki, bo jakby co nie daj bobrze , na przejsciu dla pieszych potrącił mnie NARODOWIEC, to jak bym na szpitalnej izbie przyjęć wyglądała? O kostnicy to ja juz nie wspomnę. Każda szanująca się kobieta, nosi komplety bielizny i koniec kropka :d . Skarpetki mam w groszki :d , ale to fanaberia. Zasadniczo noszę gładkie :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Zawsze noszę takie staniki jakie majtki, bo jakby co nie daj bobrze , na przejsciu dla pieszych potrącił mnie NARODOWIEC, to jak bym na szpitalnej izbie przyjęć wyglądała? O kostnicy to ja juz nie wspomnę. Każda szanująca się kobieta, nosi komplety bielizny i koniec kropka :d . Skarpetki mam w groszki :d , ale to fanaberia. Zasadniczo noszę gładkie :d 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Też jak Ty jestem przeciwnikiem PIS-u i tego wszystkiego!>:(  Ale @Dodzisława warto zniżać się do ich poziomu?

Warto! Jesli dzięki temu, choć jedna osoba przejrzy na oczy, to bardzo warto. Jestem przeciwniczką Pis-u, bo niszczą mój kraj, ktory tak naprawdę dopiero od kilkunastu lat zaczął coś znaczyć w Europie i świecie. Natomiast przyzwolenie PIS-u na nacjonalistyczne awantury, na zadymy prymitywnych chamów, ktorzy mają gęby pełne frazesów i tylko tyle co mają , jest dla mnie , jako Polki dramatem. Mój ojciec strajkował w fabryce tygodniami, donosiłam mu jedzenie i picie . Bylismy wszyscy dumni z pospolitego ruszenia w celu osiągnięcia wolnosci. PIS to wszystko zdefraudował i ośmiesza nas tak bardzo, że juz bardziej nie można. Agresywnych , prymitywnych mięsniaków i starców hołubi i ku czemu to ma zmierzać? Ku czemu ja pytam?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris  czy ja napisałam ,że masz być na golasa??:szok: biały akcent tylko zaproponowałam napisałeś ,że czekasz na propozycje chyba dobrze zrozumiałam ?

Futra z lamy albo z białych niedźwiedzi Ci przecież nie zaproponuje bo nie wiem jaki jest Twój stosunek do zabijania zwierząt :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kris napisał:

Też jak Ty jestem przeciwnikiem PIS-u i tego wszystkiego!>:(  Ale @Dodzisława warto zniżać się do ich poziomu?

Nikt tu sie nie zniza do poziomu. Antydemonstracji nie urzadzamy. 

Milczenie jest jednak jak przyzwolenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

Natomiast przyzwolenie PIS-u na nacjonalistyczne awantury, na zadymy prymitywnych chamów, ktorzy mają gęby pełne frazesów i tylko tyle co mają , jest dla mnie , jako Polki dramatem

W żadnym europejskim kraju prezydent i rząd nie szli by w manifestacji neofaszystów!>:( To tak jakby Merkel szła w pochodzie neofaszystów w Chemnitz! W mózgach PIS-owców mózgojady głodują! Nie mają czego jeść!:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kris napisał:

W żadnym europejskim kraju prezydent i rząd nie szli by w manifestacji neofaszystów!>:( To tak jakby Merkel szła w pochodzie neofaszystów w Chemnitz! W mózgach PIS-owców mózgojady głodują! Nie mają czego jeść!:d

No tak, tyle że jest sporo ludzi, ktorzy tych neofaszystów uważają za patriotów i to jest dopiero dramat. Zauważyłeś z pewnoscią, że PIS ich uwielbia i szanuje jako swój elektorat. No niedoczekanie!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No tak, tyle że jest sporo ludzi, ktorzy tych neofaszystów uważają za patriotów i to jest dopiero dramat. Zauważyłeś z pewnoscią, że PIS ich uwielbia i szanuje jako swój elektorat. No niedoczekanie!!!!

Potrzebowali kiboli i neofaszystów do rozrób przy poprzednich rządach. No i teraz tę żabę trzeba jakoś zjeść!:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Taki urok @Dodzisława, ze nazywa rzecz po imieniu.

Dodzisława, jak byłaś uprzejma zauważyć, nazywa rzeczy po imieniu,bo tego wymaga powaga tej dramatycznej sytuacji. Nie tylko zresztą tej. Delikatność i pitu pitu zostawiam dla osobistego  Dodzisława oraz moich przyjaciół. Dla Dodzisławy nie ma półsrodków. Jest albo białe albo czarne. Pamiętasz Hawanko jak to w Hiltonie bywało.......Wszyscy wiedzieli co wystaje spod mini spódniczki Dodzisławy....... Odwaga....rzecz jasna..... :d 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Noc nie może być dobra po złym dniu tak samo jak dzień nie może być dobry po złej nocy"

Kiedyś to przeczytałam i uznałam ,że coś w tym jest :)

Zakończyłam ten temat sentencją bo widać moderacja udzieliła wszystkim dyspensy na czas Świętowania tylko mnie się zawsze po głowie dostaje nawet jak nie odpowiednią ikonkę wstawię :smutek:a"Srał to pies"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris napisał:

Potrzebowali kiboli i neofaszystów do rozrób przy poprzednich rządach. No i teraz tę żabę trzeba jakoś zjeść!:)

Przy poprzednich rządach PIS masz na myśli? Bo jeśli chodzi o PO, ktoremu również mam sporo do zarzucenia, to jakoś nie widziałam kiboli w akcji, no może oprócz próby zadymy przed i w trakcie Euro. Wiesz Kris, i PO i PIS ma sporo za uszami, ale za PO byliśmy w swiecie szanowani, Teraz jestesmy wysmiewani. Taka prawda!

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

Przy poprzednich rządach PIS masz na myśli? Bo jeśli chodzi o PO, ktoremu również mam sporo do zarzucenia, to jakoś nie widziałam kiboli w akcji, no może oprócz próby zadymy przed i w trakcie Euro. Wiesz Kris, i PO i PIS ma sporo za uszami, ale za PO byliśmy w swiecie szanowani, Teraz jestesmy wysmiewani. Taka prawda!

Dzisiaj Parlament Europejski pracowal nad sprawa polskiej praworzadnosci. TVP1 o tym nie wspomniala. Po co staruszkow uswiadamiac, ze jest cos nie halo.

A smierdzi bardzo, bo demokratyczne panstwo ma niezalezne sady i media.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hawana napisał:

Dzisiaj Parlament Europejski pracowal nad sprawa polskiej praworzadnosci. TVP1 o tym nie wspomniala. Po co staruszkow uswiadamiac, ze jest cos nie halo.

A smierdzi bardzo, bo demokratyczne panstwo ma niezalezne sady i media.

Wiesz co Hawanko, mam takie marzenie, choc mam nadzieję, że jednak się nie spełni. Zeby Unia pokazała nam fucka i zeby Ci wszyscy co tak kochają Polskę , zamiast pracować w niej i tworzyć polski PKB , płacąc prawie 70% swoich dochodów na rzecz Skarby Państwa,  pracują w krajach unijnych bo tu się duzo więcej zarabia, mieli całkowity zakaz wyjazdu poza umiłowany pisowski kraj. Z pewnoscią zauważyłaś prymitywizm dzisiejszej elity rządzącej i ich popleczników w sejmie i senacie. O ile PO w sumie też miało suwerena w poważaniu, o tyle poważanie to miało jakąs klasę i kulturę. Dziś ani klasy ani kultury, tylko warcholstwo prymitywnych buraków po prostu, z Pawłowicz na czele. No tak czy tak, Polak głupi i przed szkodą i po szkodzie. Wczoraj czytałam wypowiedź pewnego parlamentarzysty, ktorą spuentował w te słowa: Suweren pozwala to władza szaleje. To nasza wina , że zmarnowalismy 30 lat wolnosci i pozwalaliśmy jako sponsorzy władzy na ich poczynania.  Czy to się zmieni? Mówiąc szczerze....watpię! 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...