Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 9.03.2019 at 16:20, Mirelka1965 napisał:

Takich dawno nie widzianych jest więcej :haha: @fioletowa.mysz, @hawana, @Dodzisława, @maras1, @ORIM i jeszcze parę osób by się znalazło :haha:

Mirabelko śliczna, zmęczenie materiału nastąpiło. Muszę odpocząć po prostu.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Heidi napisał:

Zgadza się.  Pławimy się w basenie z czekoladą :love:

hmmmmmm:szydera: pławienie jak pławienie ale to późniejsze zlizywanie czekolady....... A ja sądziłam,że w sanatorium to nuda.Oj,głupia ja:haha:

Udanego pobytu:cmok:Pozdrawiam cieplutko:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już mam ciśnienie ta kobieta mnie wykończy (zmienniczka była?) Zadzwoniła przed chwilą i mówi mi, że w czwartek opuszcza szpital, że postawili ja na nogi zastrzykami (korzonki?), i może ja bym zjechała w przyszłym tygodniu, ona by mnie zmieniła. Mówię jej hola hola, jest już na twoje miejsce nowa pani, przyjeżdża w piątek, a ja w sobotę robię wypad stąd. Wszystko było załatwianie od piątku, kiedy to oznajmiła, że 15 mnie nie zmieni. Szefowa firmy dzwoniła sama do niej, by dowiedzieć się o jej stan zdrowia. Procedura ruszyła, a ta teraz chce mieszać, co za baba. Ale najlepsze, że dziadkowi odpowiedziałam, on stwierdził, że już jej nie chce :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.03.2019 at 15:54, Magdzie napisał:

No już mam ciśnienie ta kobieta mnie wykończy (zmienniczka była?) Zadzwoniła przed chwilą i mówi mi, że w czwartek opuszcza szpital, że postawili ja na nogi zastrzykami (korzonki?), i może ja bym zjechała w przyszłym tygodniu, ona by mnie zmieniła. Mówię jej hola hola, jest już na twoje miejsce nowa pani, przyjeżdża w piątek, a ja w sobotę robię wypad stąd. Wszystko było załatwianie od piątku, kiedy to oznajmiła, że 15 mnie nie zmieni. Szefowa firmy dzwoniła sama do niej, by dowiedzieć się o jej stan zdrowia. Procedura ruszyła, a ta teraz chce mieszać, co za baba. Ale najlepsze, że dziadkowi odpowiedziałam, on stwierdził, że już jej nie chce :d

Oj... te "królowe miejscówki"/"kierowniczki steli". Ja robię krótkie zastępstwa (np. miesiąc lub 6 tygodni), zatem często trafiam na stele, gdzie stała opiekunka pracuje po kilka miesięcy z rzędu i oczywiście ustawia grafik zmian wg. jej potrzeb. "Kierowniczkom" wydaje się, że są niezastąpione, uwielbiane przez seniorkę etc. A np. tutaj jestem od tygodnia i od tygodnia przypominam babce jak nazywa się jej stała opiekunka, bo następnego dnia po jej wyjeździe babka już zapomniała. Hmmm... zrobię sobie takie doświadczenie - od teraz nie będę babce przypominać imienia "kierowniczki".  Założę się, że pod koniec miesiąca babka zupełnie o niej zapomni. Ot, taka to miłość w czasie demencji... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum też stałą zmienniczkę czyli "kierowniczkę szteli". Ona siedzi tam zazwyczaj najczęściej i najdłużej. Trudno by za każdym razem dopasowywała się do kolejnej zmienniczki. Normalne jest natomiast że to inni dostosowują się do jej terminów.

Tak się trafiło że właśnie rezygnuję z miejsca gdzie byłam "kierowniczką szteli". Byłam prawie rok a moja Kasieńka nie tylko nie wie jak mam na imię, ale nie wie też co ja tu robię ani jak długo tu jestem. I nie jest to ważne bo to choroba...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zrozum też stałą zmienniczkę czyli "kierowniczkę szteli". Ona siedzi tam zazwyczaj najczęściej i najdłużej. Trudno by za każdym razem dopasowywała się do kolejnej zmienniczki. Normalne jest natomiast że to inni dostosowują się do jej terminów.

Tak się trafiło że właśnie rezygnuję z miejsca gdzie byłam "kierowniczką szteli". Byłam prawie rok a moja Kasieńka nie tylko nie wie jak mam na imię, ale nie wie też co ja tu robię ani jak długo tu jestem. I nie jest to ważne bo to choroba...

Ależ ja rozumiem te kobiety i gdybym miała stałą stele, to pewnie też ustalałabym grafik pod siebie. Chodziło mi o takie, które po prostu pod każdym względem PRZESADZAJĄ (a jest ich sporo).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...