Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

A ja drugi dzień nic nie gotuję dojadamy pyszności z przyjęcia urodzinowego córki .Wszystko mi smakuje oprócz czerwonej kapusty zdecydowanie nie mój smak ja robię z cebulką i dopirawiam octem a ta jest z dodatkiem boczku :| ale reszta jest ok a największym wzięciem cieszą się opiekane kluski muszę się spytać córki jak to się robi to może jak pojadę do de to przetestuje ten wymysł na podopiecznych :)

Ale podzielisz się przepisem na te opiekane kluski? Pierwsze słyszę :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Kluski śląskie piecze się we frytownicy albo na głęboiki oleju można też zrobić w panierce tak jak kotlety ot cały sekret ale smakują wybornie i ładnie prezentują się na talerzu :)

Jak mi zostają kluski śląskie to też podsmażam ,,ale raczej są zjadane migiem:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Nikt nie zgadł , wiec powiem :d Pieczone żeberka , ziemniaczki z koperkiem i gotowana kiszona kapusta :oklaski::oklaski:

Nawet jasnowidz by nie zgadł a co mówić my klepaczki,,  @violka więcej takich ciężkich pytań nie zadawaj, bo nam włosy wszystkie od myślenia wypadną,,a Ty masz pełen brzuszek,,,i co? a gdzie to odchudzanie?hahahha ale żebereczka nie powiem,,tez bym zjadła ,,,bo jestem mięsożerna :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ja jestem kluskowa :d Więc do mojego podniebienia bardziej trafiają opiekane kluski :haha: Ale padlinę też czasami jem :tak2: Za mną teraz chodzi bigosik, albo kapustka zasmażana z koperkiem :haha: Jednocześnie informuję, że nie jestem przy nadziei :trele:

A kto Ciebie tam wie!!! co wieczor wystawiasz się w tych negliżach na :659_smoking: ,,a napewno już nie jeden Ciebie tam przyuważył,,bayeranin:oklaski: zaraz będziesz pichcić,,ja też od bigosu zaczęłam,,bo tak za mną kiszonka chodziła,,lubię kapuchę kwaśną,,, @Mirelka1965 już tak malutko zostało,,aby do niedzieli,,,ja też aby do niedzieli,,a ma u mnie sypać i ma być zima,,znowu,, znowu będa rozjazdy i zjazdy i wyjazdy,,,:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Nawet jasnowidz by nie zgadł a co mówić my klepaczki,,  @violka więcej takich ciężkich pytań nie zadawaj, bo nam włosy wszystkie od myślenia wypadną,,a Ty masz pełen brzuszek,,,i co? a gdzie to odchudzanie?hahahha ale żebereczka nie powiem,,tez bym zjadła ,,,bo jestem mięsożerna :dobrze:

Bo gdyby zakochana pani dobrze przerobiła lekturę , to wiedziałaby co marzyło mi się będąc w De :trele: Golonkę zaliczyłam , żeberka też , więc teraz mogę organizować strajk głodowy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

A kto Ciebie tam wie!!! co wieczor wystawiasz się w tych negliżach na :659_smoking: ,,a napewno już nie jeden Ciebie tam przyuważył,,bayeranin:oklaski: zaraz będziesz pichcić,,ja też od bigosu zaczęłam,,bo tak za mną kiszonka chodziła,,lubię kapuchę kwaśną,,, @Mirelka1965 już tak malutko zostało,,aby do niedzieli,,,ja też aby do niedzieli,,a ma u mnie sypać i ma być zima,,znowu,, znowu będa rozjazdy i zjazdy i wyjazdy,,,:cześć:

A ja tam w prognozy nie wierzę i basta >:( Za każdym razem zamawiam pogodę na podróż i zawsze mi się sprawdza :tak2: I na przyszły wtorek będzie cudna pogoda na trasie Erharting-Monachium-Gdańsk :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To też, ale te rolady nie dają mi spokoju...chociaż może przez żołądek....serce się zdobywa :haha:

Serducho się zdobywa przez samoobcowanie,,,przez samo spojrzenie i wytworzenie cudownej atmosfery ,,usmiechem i smiechem,,zadowoleniem i radoscią,,ale roladki bardzo smakowały,,potrafi jeśc i chwalić 100 razy jakie pyszne,,hahhaha  a głodna jestem już ,,,zaraz kolacyjkę zrobię,,mięsko z puszki,,nie moge sie najeśc tej pychoty,,masarnia prywatna takie smakowite konserwy robi,,także myslę o jedzeniu caly czas ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oooo, widzę, że już pierwsze słowo hiszpańskie mamy na tapecie...demencjon :oklaski: ucz się, ucz.....następne to "mi amado" :haha:

Ty mi tu nic nie mów o nauce ,,bo już usłyszalam ,że jak tylko chcę to sie zapiszemy na nauki hiszpanskiego,,jak ja to usłyszalam,to śmiech polecial,,ja z niemieckim sobie nie mogę poradzić a mi tu wciska jeszcze jeden jęzor,,po kiego on mi potrzebny:rozpacz:,,hiszpana nie chcę za darmo nawet,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Serducho się zdobywa przez samoobcowanie,,,przez samo spojrzenie i wytworzenie cudownej atmosfery ,,usmiechem i smiechem,,zadowoleniem i radoscią,,ale roladki bardzo smakowały,,potrafi jeśc i chwalić 100 razy jakie pyszne,,hahhaha  a głodna jestem już ,,,zaraz kolacyjkę zrobię,,mięsko z puszki,,nie moge sie najeśc tej pychoty,,masarnia prywatna takie smakowite konserwy robi,,także myslę o jedzeniu caly czas ,,,

Hi, hi, hi...w waszym przypadku powinno brzmieć: przez żołądki do serc :haha::tak2::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...