Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi z zamku na podzamcze wpadłaś? Oszalałaś? Spadaj stamtąd! Sofort! 

Nie ,,nie !!!,,lubię takich szczerych ludzi,,lubię normalne życie,,internet będzie w przyszłym tygodniu,,tylko zastanawiam się po jakiego czorta ja tyle ciuchów wzięłam? gdzie ja je tutaj ubiorę,,w domu,,będę się stroić,,a że sklepu nie ma to nic,,jedzenia w domu jest bardzo dużo,,nawet jutro kotlety w panierce i ziemniaczki i może ogóreczki,,dam radę,,dam,,aby babcia tylko pozostała taką fajną jak dzisiaj,,,ale ja jej nie pozwolę sie zmienić,,o nie! :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie ,,nie !!!,,lubię takich szczerych ludzi,,lubię normalne życie,,internet będzie w przyszłym tygodniu,,tylko zastanawiam się po jakiego czorta ja tyle ciuchów wzięłam? gdzie ja je tutaj ubiorę,,w domu,,będę się stroić,,a że sklepu nie ma to nic,,jedzenia w domu jest bardzo dużo,,nawet jutro kotlety w panierce i ziemniaczki i może ogóreczki,,dam radę,,dam,,aby babcia tylko pozostała taką fajną jak dzisiaj,,,ale ja jej nie pozwolę sie zmienić,,o nie! :hahaha:

Super, że fajnie trafiłaś :d Ja żartowałam z tą ucieczką :love: A ciuchów, to ja zawsze biorę za dużo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że bobki ze sweterka to kubaba:d:hahaha:, mole  robią za fresch przyprawę :) :hahaha::hahaha:,  zelówki za olejki eteryczne :d:hahaha::hahaha::hahaha:, język od butów  ozorek udaje :d:hahaha::hahaha:

Tu sprawdzacie nasze IQ:         Czy to jest zupa ozorowa ? 

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Dzisiaj na obiad zaplanowałam sobie ziemniaki ,jajko sadzone i do tego kalafior i brokuły polane bułką tartą przysmażoną na maśle .W domu lubię napić się do takiego obiadu maślanki ale tu sobie daruje tą maślankę .

Ja bym sobie nie podarowała maślanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam wczoraj gotować zupę walizową :d;):cool:  Nie znacie? O.o To przepis tylko dla wtajemniczonych :d Przepisem się nie dzielę, bo wszyscy to znacie, a takie obmyślanie jak wczoraj się odbywało to masakra!!! O.o:d:rozpacz: No, ale poużywaliście sobie i fajnie błaha, ha, ha...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Miałam wczoraj gotować zupę walizową :d;):cool:  Nie znacie? O.o To przepis tylko dla wtajemniczonych :d Przepisem się nie dzielę, bo wszyscy to znacie, a takie obmyślanie jak wczoraj się odbywało to masakra!!! O.o:d:rozpacz: No, ale poużywaliście sobie i fajnie błaha, ha, ha...:p

Przepisu nie musisz podawać jak to taka tajemnica poliszynela ale zastosować byś mogła ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

@Mirelka1965 podnosi poprzeczkę kulinarną.

Muszę się zastanowić co dzisiaj ugotować  . Może zupa ogonowa ?

słoń.jpg

NO @Heidi jedni gotują zupę z płetwy rekina, jedni żółwiową, jedni walizową, to dlaczego masz odbiegać od wzorca? :d;) Gotuj Asanka zupę słoniową :d;) Prośba tylko, aby nie z ogona i nóg, bo może śmierdzieć, jako że nogi i ogon z dupy wystają :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

W takim razie zaciągnij wszystko beretem :hahaha:. Zachłysnęłam się ! lekarza !:hahaha:

O zaciąganiu "migiem" słyszałam, o zaciąganiu się dymem też, ale o zaciąganiu "beretem" to nie :d:(;) Dajesz @Heidi metodologię! Czegoś nowego czas się nauczyć! :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. To NIE MAM POMYSŁU NA DZISIEJSZY OBIAD!!! :rozpacz::hahaha::płacz: Mam trzy godziny na wymyślenie, pół godziny na zrobienie, lodówka pusta, z zamrażalnika za późno coś wyjąć, pizza nie wchodzi w grę....:rozpacz: A jeszcze koło 16-tej muszę po autko jechać :płacz: CO radzicie? Do knajpy, czy do baru? :święty: I co zjeść? Na co mam ochotę? Może ktoś podpowie? :d:love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiadek był smaczny,,schabowy z kostką,ziemniaczki i marchewka z groszkiem,,,wszystko moja babcia przygotowała,,a że była kucharką i w swoim hotelu gotowała to ja narazie obserwuję jak co robi i co? robi tak samo jak ja,,czyli nie odbiegam od szefa kuchni daleko,,,sprzęt w kuchni nowoczesny i nawet jest tłuczek ,,pierwszy raz spotkałam tłuczek w domu,,to już jest sehr gut,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 a musisz jesc??? zrób sobie dzień oczyszczania organizmu,,po tych alkoholach i tych kawusiach i ciachach,,no co!!! sok z buraków ci wystarczy,,,nie bądz łakomczuchem,,ewentualnie jakiś owoc np,:jabłko:  chyba ,że masz same kości pod skórą to sorry ,,polecam bar -jadłodajnię gdzie wylewa się z talerza ,,abyś się kochana nie zagłodziła ,,bo po co nam jeszcze anemia,,,jedz jedz ,,ja mam ochotę na prosiaka z grilla,,,takiego malutkiego i takiego brązowiutkiego i pachnącego ,,,ale na kolację,,bo teraz jestem obżarta,,,,na maxa,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 a musisz jesc??? zrób sobie dzień oczyszczania organizmu,,po tych alkoholach i tych kawusiach i ciachach,,no co!!! sok z buraków ci wystarczy,,,nie bądz łakomczuchem,,ewentualnie jakiś owoc np,:jabłko:  chyba ,że masz same kości pod skórą to sorry ,,polecam bar -jadłodajnię gdzie wylewa się z talerza ,,abyś się kochana nie zagłodziła ,,bo po co nam jeszcze anemia,,,jedz jedz ,,ja mam ochotę na prosiaka z grilla,,,takiego malutkiego i takiego brązowiutkiego i pachnącego ,,,ale na kolację,,bo teraz jestem obżarta,,,,na maxa,,,

Nooooo! Przy takiej diecie-głodówce-owocówce jak proponujesz, to nawet puszysty zamieniłby kości na ości ;) Ale takiego homara to bym spróbowała, bo nigdy nie jadłam, prosiak i dzik z grilla jakoś mi nie podchodzi do gustu, rosołek z perliczek też byłby całkiem, całkiem, a może bażancik pieczony? Hmmmmm......sama nie wiem.....:płacz: Na razie to wciągnęłam ze 25 dkg ciasta ptysiowego parzonego z posypką z grubego cukru i póki co, głód mi w oczy nie zagląda ;) Mam jeszcze czas.... No, są jeszcze fastfoody, bary niezbyt szybkiej obsługi....Hmmmmmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście ja nie mam dylematu, co następnego dnia przygotować na obiad...czy w kraju, czy u pdp.Oczywiście pod warunkiem, że sam decyduję o tym w DE.  Normalna jest sytuacja, gdy jest się w podróży albo przyjdzie ochota zjeść w restauracji.   Wczoraj się spytałem swojego chlebodawcy, co życzy sobie dziś na obiad...więc w efekcie miał bitki wieprzowe duszone i kartofelki i mizerię.Ale zjadł tyle, co kot napłakał... Tak na marginesie...czasami jem w mieście w sieci sprzedających jedzenie na wagę...u mnie aktualnie po 38 zł za kg. Nie jest to, niestety,zbyt tanie...Plusem jedynie jest, że nakładasz sobie sam i szybko zjesz...a ile nałożysz, za tyle płacisz...U Was w PL też są takie lokale, z pewnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...