Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, violka napisał:

Nie mogę udzielić tej odpowiedzi :p Nie rozmawiam z Wami :p Zrobiłam sobie mocne postanowienie poprawy ;)

Proponuję, abyś nie rozmawiał z nami do czasu zakończenia procesu przygotowania ulubionego dania na dzisiejszy obiad :p A potem wrzuć do kosza to mocne postanowienie poprawy :love::d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem o czym w tym temacie mam pisać wspomniałam tylko o zupie a skończyło się na mieleniu i wałkowaniu czy Wy wszystko co ktoś  tu napiszę musicie sprowadzać do jednego? Przecież takim zachowaniem odstraszacie innych pozadnych uzytkowników tego forum :płacz::hahaha:

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Joł!!! :cool: Proponował tobie to nynanie i piaskownicę :d:d:d No nynanie to rozumiem, ale po co ta piaskownica?!!!:d:love:;) Jakiś substytut plaży w Malibu? :d:cool::love:

 

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Joł!!! :cool: Proponował tobie to nynanie i piaskownicę :d:d:d No nynanie to rozumiem, ale po co ta piaskownica?!!!:d:love:;) Jakiś substytut plaży w Malibu? :d:cool::love:

A  na piaskownicę to już nie można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja już nie wiem o czym w tym temacie mam pisać wspomniałam tylko o zupie a skończyło się na mieleniu i wałkowaniu czy Wy wszystko co ktoś  tu napiszę musicie sprowadzać do jednego? Przecież takim zachowaniem odstraszacie innych pozadnych uzytkowników tego forum :płacz::hahaha:

 

A  na piaskownicę to już nie można?

Jak ktoś chce, to można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Toć tu oprócz nas nikt nie zagląda :p Odstraszyła się @violka, ale tylko do obiadu :d;) Amy jesteśmy bardzo porządni. I grzeczni. :święty:

@violka nie wie co straciła bo mi grzybowa udała się jak nigdy dotąd przy tym miłym pisanku .Idę teraz na kawę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łukasz napisał:

Kocham cię za ten istruktaż. Do tej pory robiłam ta zupę wg własnej receptury, teraz mam szansę ją udoskonalić .  @jolantapl.mnie zabije . wiem!!! No cóż .... Pozwól mi @jolanto choć raz posmakować tą wyśmienitą potrawę wg oryginalnej receptury, i wtedy rób ze mną co chcesz  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Kocham cię za ten istruktaż. Do tej pory robiłam ta zupę wg własnej receptury, teraz mam szansę ją udoskonalić .  @jolantapl.mnie zabije . wiem!!! No cóż .... Pozwól mi @jolanto choć raz posmakować tą wyśmienitą potrawę wg oryginalnej receptury, i wtedy rób ze mną co chcesz  :(

Nie!!!!!!!!!>:(:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

A  mnie naszła inwencja twórcza w temacie gotowania wszystko  zmiksowałam bo szkoda mi było tych grzybków więc mam zupę krem grzybową jeszcze tylko udekoruje ją śmietaną o tak :) albo tak:serce: groszku ptysiowego nie daję bo jest wystarczająco gęsta;)

Już ślinotoku dostałam :( Ja już naleśniczki usmażyłam, farszem zaraz nadziewać będę. Pasowałaby taka grzybowa zupka-krem, oj pasowałaby :( No, ale cóż :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Teraz to się zastanawiam co moja zmienniczka powie jak po tych 2 tygodniach babcię zobaczy byleby nie zrobiła w tył zwrot i rzuciła mi na pożegnanie ja się na to nie piszę utuczyłaś babcię to sobie teraz ją sama dżwigaj:płacz::hahaha:

Kein stress, to ją znowu odchudzi :love: No, a ile babcia mogła przytyć po tym tygodniu? Kilo? Dwa? Trzy? ;):d W dzień wyjazdu ubierz babcię na ciemno, to optycznie wyszczupla :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaliczyłam dzisiaj  KCF i też jestem zadowolona,,fryteczki świeżutkie ,kurczaczek chrupiący i cola,,ledwo zmieściłam,,ale gotowce się skończyły,,jutro będzie nowa przeprawa w kuchni,,nowa kuchnia i nowe zwyczaje i nowe nawyki,,zobaczymy co tym razem przyjdzie mi jeśc:hahaha: a tutaj zakupów nie robię,,robi corka zakupy,,jestem na takim zadupiu gdzie człowiek mówi Dobranoc,,żadnego sklepu i już Blondi nie poszaleje,,a szkoda ,,,:płacz: jedynie mogę szaleć pomalutku dopóki mam swój internet w oknie na świat,,jak jeszcze to okno złapie ta ślimacza sieć,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

A ja zaliczyłam dzisiaj  KCF i też jestem zadowolona,,fryteczki świeżutkie ,kurczaczek chrupiący i cola,,ledwo zmieściłam,,ale gotowce się skończyły,,jutro będzie nowa przeprawa w kuchni,,nowa kuchnia i nowe zwyczaje i nowe nawyki,,zobaczymy co tym razem przyjdzie mi jeśc:hahaha: a tutaj zakupów nie robię,,robi corka zakupy,,jestem na takim zadupiu gdzie człowiek mówi Dobranoc,,żadnego sklepu i już Blondi nie poszaleje,,a szkoda ,,,:płacz: jedynie mogę szaleć pomalutku dopóki mam swój internet w oknie na świat,,jak jeszcze to okno złapie ta ślimacza sieć,,,:płacz:

@Blondi z zamku na podzamcze wpadłaś? Oszalałaś? Spadaj stamtąd! Sofort! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...