Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, hawana napisał:

Sznycle, bo pdp kocha miecho:d

A jutro rybka:d Fizjoterapeuta jest rano a pozniej to juz mozna smrodzic i wietrzyc. Niestety wentylacja nie dziala tak jak powinna.

Anielica nie cierpi ryb . Jak smażyłam tylko dla siebie , to widziałam , że ją nawet zapach męczy . Zaczęłam podpiekać  sobie ryby w folii aluminiowej i tak się w nich zasmakowałam , że nawet w domu nie smażę na patelni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, violka napisał:

Anielica nie cierpi ryb . Jak smażyłam tylko dla siebie , to widziałam , że ją nawet zapach męczy . Zaczęłam podpiekać  sobie ryby w folii aluminiowej i tak się w nich zasmakowałam , że nawet w domu nie smażę na patelni :d

Dobry pomysl, nawet zamiarowalam to zrobic i przy okazji ziemniaczki w cwiartkach, ale za pozno bylo na rozgrzewanie piekarnika. Zrobilam surowke , zeby sie przegryzla jak byl fizjo a potem posiedzialam u siebie, wiec obiad szybko, szybko.

Rybka mojej pdp tez specjalnie sie nie "wsuwa", ale musi jesc, bo ja jem. Na szczescie nie protestuje, konsumuje dluzej. Moze sie jednak delektuje?

Musze zapytac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, sayonara 52 napisał:

Dajcie przepis na placki z jablkami i proszkiem do pieczenia.

pliis

https://aniastarmach.pl/przepis/placki-z-jablkami-racuchy/

https://smaker.pl/przepisy-desery/przepis-racuchy-z-kwasnej-smietany,103461,eka8

@fioletowa.mysz miała jeszcze fajny przepis z netu , ale znowu go gdzieś zapodziałam >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

To było na www.aniagotuje.pl Konkretnie racuchy na maślance z sodą oczyszczoną. Robiłam tydzień temu i muszę powiedzieć, że są pyszne (chociaż nie miałam maślanki i dałam jogurt były równie wspaniałe) :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BabaJagusia napisał:

Wczoraj zblanszowałam grzyby, które przyniosłam od sąsiadki i dzisiaj :

Dla pdp. wedle jej życzenia: słonia zesmażona na drobne skwarki +cebula +grzyby +pieczarki:szok:

Dla mnie ugotowałam pyszną grzybową z ziemniakami. Na maśle:)

Ja piernicze, sumienia nie masz, zeby tak slonia zasmazyc:grzmotnąć:

Spagetti z sosem pomidorowym i miesem mielonym, zielony groszek, reszta surowki od wczoraj:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Pieczony drób leśny :oklaski: Zastanowię się tylko nad dodatkami :haha: 

No nie-wszystkie grzyby wyzbierałaś, teraz wzięłaś się za zwierzynę leśną?! :o Aż boję się pomyśleć, co będzie jak zabraknie Ci drewna do kominka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mówiłeś ....miałam cichutką nadzieję , że się mylisz :szydera:

Ale z nas idiotów nie zrobi ....my są czujne jak ważki :d

 

Ja tam jestem czujna jak czujnik czadu...bo czujnika smrodu jeszcze nie ma w sprzedaży :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jajko z ziemniakami i szpinak 

Jutro ryba plus dodatki

W sobotę naleśniki 

W niedzielę makaron plus gulasz

Jadłospis na kolejny tydzień też nie jest wyszukany :$:haha:

Babcia i dziadek nie są wybredni w jedzeniu, chociaż maja swoje upodobania ale raczej chodzi o kolacje i śniadania. W gotowaniu obiadów mam wolną rękę. 

Zdradzę tylko, że za tydzień na niedzielę planuje zrobić tą ich kwaśna pieczeń. 

Wiem tyle, że ocet będzie potrzebny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...