Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, awe59 napisał:

No własnie nie....chamstwo :szydera: trza ruszyć cztery litery i zajechać pod żarciowóz. Brak miejsc parkingowych bo ludziska szturmują jakby w domu co zjesć nie mieli...:haha:

No co ty? :haha: W Unii jesteśmy i przejmują zwyczaje zachodnich sąsiadów :haha:Pokazujemy dobrobyt przed znajomymi, no i to takie cool  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie piszemy tutaj, co gotujemy :haha: A temat wątku mówi o ulubionych daniach :haha: Wychodzi na to, że gotujemy, co lubimy :haha: No to chwalmy się dalej :oklaski: Dzisiaj zaserwuję kolejne z "ulubionych" dań...makaronik z sosem bolońskim :oklaski: I to od razu w ilości hurtowej zrobię :haha: Czyli jutro urlop od kuchni :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, foczka63 napisał:

Pomysł na  panierowane filety z kurczaka z wczoraj.Obiad na szybko.

Filety pokroić w grubsze paski,sos ze słoika ,akurat mam meksykański,zagrzać ,wrzucić filety,do tego ryż ugotowany oddzielnie i gotowe:)

Iiiiii...jaki to pomysł . To szczyt lenistwa ...i brak pomysłów :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiiii...jaki to pomysł . To szczyt lenistwa ...i brak pomysłów :szydera:

Raczej czasu:)Pomysł to pomysł,kiedyś odgrzewałąm w mikrofali.Postęp jest:)ha ha ha 

A szczyt lenistwa to chińska zupka:):):)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Raczej czasu:)Pomysł to pomysł,kiedyś odgrzewałąm w mikrofali.Postęp jest:)ha ha ha 

Jakbyś w doopę dostała odgrzewanymi , rozmrażanymi i wszelakimi z paczuszek daniami to byś doceniła swobodę wyboru i namiętnie przy kuchence stojała ...sobie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Pomysł jak każdy inny... A ja dzisiaj miałam naleśniory z... i z Penny, dla mnie udko z kurczaka z różna z Rewe, taki miałam pomysł :ostrzegam::lanie: :trele:

A ty co mnie tak obijasz ?...Za to , że mam chęć ...pragnienie wręcz gotowania ...na świeżo ?! Poprzewracało się w doopach to na sztelę do doktora zapraszam . Oba miejsca ...dla dwóch zmienniczek czekają . Tak se Elka umyśliła , niegłupia zresztą . Będą dwie nowe się zmieniać to się je ulepi po swojemu . Stare nic nie przekażą , nie podbuntują . Ma kiepełę baba ...nie ma to tamto . Woli dwa razy po 500 e  znów za dwie nowe zapłacić a ordnung wróci na właściwe tory . Buntowniczkom i roszczeniowym Elka mówi wyraźne , głośne NIE !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakbyś w doopę dostała odgrzewanymi , rozmrażanymi i wszelakimi z paczuszek daniami to byś doceniła swobodę wyboru i namiętnie przy kuchence stojała ...sobie :szydera:

Kuchnia jest od rana okupowana ,nie mam dostepu:)I wcale mnie to nie martwi:)Wrócimy od dr  to szybciorem papu zrobię i tyle mojego na dziś:)W grafiku  kuchennym jestem przewidziana dopiero na czwartkowe popołudnie :)Albo nawet na piątkowy ranek:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się Normalnie tyż gotuję na świeżo, a dzisiaj miałam taki "Pomysł na obiad" i basta. :d

Nie tłumacz się , przecież wiesz , że sobie jaja robię :szydera: Ale z gotowaniem nie picuję ...gotuję jak szalona . Wszystko przez ten zbyt długo trwający brak dostępu do garów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ty co mnie tak obijasz ?...Za to , że mam chęć ...pragnienie wręcz gotowania ...na świeżo ?! Poprzewracało się w doopach to na sztelę do doktora zapraszam . Oba miejsca ...dla dwóch zmienniczek czekają . Tak se Elka umyśliła , niegłupia zresztą . Będą dwie nowe się zmieniać to się je ulepi po swojemu . Stare nic nie przekażą , nie podbuntują . Ma kiepełę baba ...nie ma to tamto . Woli dwa razy po 500 e  znów za dwie nowe zapłacić a ordnung wróci na właściwe tory . Buntowniczkom i roszczeniowym Elka mówi wyraźne , głośne NIE !:szydera:

Jak w Polsce,  strajkujacym mówi się NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Jak w Polsce,  strajkujacym mówi się NIE!

 

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie tłumacz się , przecież wiesz , że sobie jaja robię :szydera: Ale z gotowaniem nie picuję ...gotuję jak szalona . Wszystko przez ten zbyt długo trwający brak dostępu do garów :haha:

A gówno, jaja były na śniadanie... jajecznicę na szynce ze ścipiorkiem Muminek wtranżolił. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Afryka napisał:

 

A gówno, jaja były na śniadanie... jajecznicę na szynce ze ścipiorkiem Muminek wtranżolił. :szydera:

Jaja na sniadanie? 

Muminku, ty jadles jaja?

Przeciez  zawsze (po niemiecku ) marmelade albo miod wtranzalalas.

Co te polskie opiekunki wyprawiaja...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jakbyś w doopę dostała odgrzewanymi , rozmrażanymi i wszelakimi z paczuszek daniami to byś doceniła swobodę wyboru i namiętnie przy kuchence stojała ...sobie :szydera:

i doope pasla do wypeku:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

Jaja na sniadanie? 

Muminku, ty jadles jaja?

Przeciez  zawsze (po niemiecku ) marmelade albo miod wtranzalalas.

Co te polskie opiekunki wyprawiaja...:szydera:

A bo ze mnie taki wywrotowiec, a, że Muminek cichy i pokornego serca, to bez szemrania wszamał. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...