Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, maras1 napisał:

dobrze ,że chociaż tobie jest wesoło:)

Żebyś wiedział jak bardzo to byś nad moim losem zapłakał :szydera:Odbiję sobie w domu ...u siebie . Pomalutku planuję co na najazd szarańczy / czyt. najsłodszych gości / ugotuję , upiekę .Żreć nie muszę , ale zapachami się chociaż pozaciągam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Żebyś wiedział jak bardzo to byś nad moim losem zapłakał :szydera:Odbiję sobie w domu ...u siebie . Pomalutku planuję co na najazd szarańczy / czyt. najsłodszych gości / ugotuję , upiekę .Żreć nie muszę , ale zapachami się chociaż pozaciągam :szydera:

a ja muszę żreć ,mogę nie wiem dlaczego,duzo:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

a ja muszę żreć ,mogę nie wiem dlaczego,duzo:d

Jak już nagotuję , nawypiekam to apetyt mija od samego patrzenia . Tutaj jem , bo muszę coś jeść . Obiady są dość względne ...czasem Elce wyjdzie coś naprawdę dobrego , ale jak tylko ujrzę te ugrdulone warzywa z zamrażarki jako dodatek to mnie wstrzącha i poddziera . Wprawdzie kiedyś usłyszałam od jednej ze zmienniczek , że nie mam racji , bo najzdrowsze warzywa są te z zamrażarki i w pudełkach ...ino do garnka i już jest zupa , czy dodatek do ziemniaków . Podobno najwięcej witamin mają takie warzywa a konserwanty są po to , żeby witaminy nie spier...nie uciekły ! Ciemna masa jakaś jestem ...świeżych warzyw mi się zachciewa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak już nagotuję , nawypiekam to apetyt mija od samego patrzenia . Tutaj jem , bo muszę coś jeść . Obiady są dość względne ...czasem Elce wyjdzie coś naprawdę dobrego , ale jak tylko ujrzę te ugrdulone warzywa z zamrażarki jako dodatek to mnie wstrzącha i poddziera . Wprawdzie kiedyś usłyszałam od jednej ze zmienniczek , że nie mam racji , bo najzdrowsze warzywa są te z zamrażarki i w pudełkach ...ino do garnka i już jest zupa , czy dodatek do ziemniaków . Podobno najwięcej witamin mają takie warzywa a konserwanty są po to , żeby witaminy nie spier...nie uciekły ! Ciemna masa jakaś jestem ...świeżych warzyw mi się zachciewa :szydera:

dlatego baśka mam auto,jak coś za bardzo zajdzie mi skóre  to spadam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia zapodaje:

wyśmienite krokieciki kapuściano-grzybowo-mięsne, odpoczywające w piekarniku, po uprzednim zrolowaniu, w cieniusieńkie ciasto a la Macane,

czerwony barszczyk klarowny z majorani dacu

i deser hulajduszy !!! :hura::szydera::hura:,

misternie rączką Szoruszoru dopieszczony aż mu suteniek zawoła: ohhh...

I już nie ściemniam! :szydera::szydera::szydera:

Na koniec po kusztyczku, to niechybnie!

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia leniwej Katarzyny serwuje natomiast maultasche z cebulka i jajem oraz surówki :dla Madam ukochana feldsalat z grzankami i octem/paskudne:(/ a kucharka sobie coś wymysli in tractu:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Kuchnia leniwej Katarzyny serwuje natomiast maultasche z cebulka i jajem oraz surówki :dla Madam ukochana feldsalat z grzankami i octem/paskudne:(/ a kucharka sobie coś wymysli in tractu:)

Bardzo smakują mi szczególnie te, z rosołkiem wołowym lub barszczykiem(b,cz). Na południu de robią je w plastry w omlecie. 

20190213_070624.jpg

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...