Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ewa14 napisał:

Dzisiaj kuchnia serwuje...........mielone, ziemniaki z koperkiem i szczypiorem, oraz marchewkę w sosie i dla Andzi

 

czerwoną kapustę na ciepło. Jutro to samo, wiec tutaj nie zajrzę:haha:

 

Ja kapusty gotowej nie tykam bo octem jedzie na kilometr.

 

A ocet , to nie jest co wiewióry lubią najbardziej.

 

 

i ty brutusie?/??

mirela zazera sie mielonymi ty tez szogun pochlania jak okap w kuchni wszystko co mielone ma w skladzie....

juz jeczy kiedy znow zrobimy klopsa w szachownicy z bekonu qwa:mur:

zupy zupy ludzie dajdzie...tej twojej z boczniakow mirela 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawilam sbie na jutro buraczki ziemniaka JEDEN sie ostal bo ze szogun do swojej kanapki zakosil zeby bardziej pozywna byla ..ale mam za to cukinie

ja nie gotuje jutro i  spadam na szczaw sie znaczy na gdzies nie wiadomo gdzie czyli velten pewnie bo dawno mnie tam nie bylo..

ubiore sie na cebule i mnie nie ma

a o czwartku pomysle ...w czwartek

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

i ty brutusie?/??

mirela zazera sie mielonymi ty tez szogun pochlania jak okap w kuchni wszystko co mielone ma w skladzie....

juz jeczy kiedy znow zrobimy klopsa w szachownicy z bekonu qwa:mur:

zupy zupy ludzie dajdzie...tej twojej z boczniakow mirela 

Zrobię, zrobię...i dodam siedzunia sosnowego....mniam, mniam...pyszne flaczki będą :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 jestem pod wrazeniem!:tak:

A czemu? :szok: Ja przyznaję się do potężnego grzybofiśnięcia i spożywania wynalazków mało znanych zbieraczom runa leśnego :haha: Takie purchawki na masełku smażone...mniamusie są :oklaski: A farsz z lejkowca dętego do roladek indyczych....pychotka :oklaski: A smażony muchomor czerwieniejący jest lepszy od rydzów :oklaski: I jeszcze żółciak siarkowy smażony jak schabowy :oklaski:Czy ja jestem normalna? :szydera: 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A czemu? :szok: Ja przyznaję się do potężnego grzybofiśnięcia i spożywania wynalazków mało znanych zbieraczom runa leśnego :haha: Takie purchawki na masełku smażone...mniamusie są :oklaski: A farsz z lejkowca dętego do roladek indyczych....pychotka :oklaski: A smażony muchomor czerwieniejący jest lepszy od rydzów :oklaski: Czy ja jestem normalna? :szydera: 

Pierogi z lejkowcem pyszota ,w moich lasach niedostępny ,jadłam i zbierałam w okolicach Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

A czemu? :szok: Ja przyznaję się do potężnego grzybofiśnięcia i spożywania wynalazków mało znanych zbieraczom runa leśnego :haha: Takie purchawki na masełku smażone...mniamusie są :oklaski: A farsz z lejkowca dętego do roladek indyczych....pychotka :oklaski: A smażony muchomor czerwieniejący jest lepszy od rydzów :oklaski: I jeszcze żółciak siarkowy smażony jak schabowy :oklaski:Czy ja jestem normalna? :szydera: 

Czarownica na bank:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- toranaga "lucy....przybralem, waga na mnie krzyczy "

- ja "oj...to musimy zmenic troche twoja diete"

- torangaa "ok zrobmy to, nie bede podjadal orzechow i ciasteczke...nie kupij juz ich dobrze?"

- ja "ok nie bede kupowac ale orzechy sa zdrowe tylko nie takie ilosci no i nie prazone i solone"

- toranaga  "ale ona sa takie smaczne"

- ja " wiem ale wiesz ze powinenes inaczej sie odzywiac, wiec moze  zrobmy warzywa z grilla i rybke ?" 

- toranaga "ok...a bedzie smazona i panierowana ???zrobisz cos na zielono i jednego ziemniaczka to bedzie dietetycznie "

rekimiopadlimaglebe :mur:

grilowanie dzisiaj w planie....dla mnie zielone a dla szoguna karkowa.....tluszcz wydlubie...widelcem:szydera:

rybka jutro ha ha ha tzn krewetki ...dla niego to ryba ..bez krettenow

i tyle z rozmowy o zdrowym odzywianiu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...