Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ogarnij się kobieto :ostrzegam: Głowa do góry, kompleksy są dla cieniasów :pejcz: Kolejka czeka....:haha: Zaraz inne sępice się zlecą, a kto pierwszy ten lepszy :zwyciezca:

:oklaski::przekleństwa::grzmotnąć: :kopara:  hahahhahah ja też!!!

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ogarnij się kobieto :ostrzegam: Głowa do góry, kompleksy są dla cieniasów :pejcz: Kolejka czeka....:haha: Zaraz inne sępice się zlecą, a kto pierwszy ten lepszy :zwyciezca:

:oklaski::przekleństwa::grzmotnąć: :kopara:  hahahhahah

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mów natychmiast jaką restauracje reklamujesz!!! :ostrzegam:;) I kolejne pytanie....wolny, czy zajęty jest Główny Kucharz w tym wyszynku? :haha: Są tutaj wyposzczone kobitki i jakąś kolejkę społeczną trzeba zorganizować, jakby co....:haha:

Ok. Jestem wolny, bardzo wolny.

Jesteśmy (prawie) rówieśnikami z @Heidi. Z tą różnicą, że @Heidi ma 2 synów a ja mam wiele, wiele więcej pociech.

Zaraz wrzucę doskonałe profilowe(muszę trochę go podretuszować). Od razu zgadniecie jak się nazywam.

I zrozumiecie, że takiego "oślizłego"( o trzech innych kiedyś tu wymienionych przymiotach nie wspomnę), chciała tylko Jedna.  :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Jakbyś była taka wygłodzona jak @Heidi to też byś się do tej kolejki ustawiła :)

:zdrówko: fakt :haha:

1 minutę temu, LACH napisał:

Ok. Jestem wolny, bardzo wolny.

Jesteśmy (prawie) rówieśnikami z @Heidi. Z tą różnicą, że @Heidi ma 2 synów a ja mam wiele, wiele więcej pociech.

Zaraz wrzucę doskonałe profilowe(muszę trochę go podretuszować). Od razu zgadniecie jak się nazywam.

I zrozumiecie, że takiego "oślizłego"( o trzech innych kiedyś tu wymienionych przymiotach nie wspomnę), chciała tylko Jedna.  :d

Nie stresuj się...jak @Blondi napisała...każda potwora ma swojego amatora :haha: A dzieci kocha się jak swoje :oklaski: Ty wiesz ile tu wolnych babek zaraz się zleci? :szok: Jeszcze będziesz się bał :haha:Aż zaczynam żałować, że sama się w kolejkę nie ustawię :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LACH napisał:

Dobra, napięcie zbudowałem, co trzeba wyretuszowałem i oto cały ja z wszystkimi wadami i zaletami:

Nazwisko ukryte pod hawirą.

 

 

Screenshot_20180223-150856.png

Skorupa:oklaski: -na dodatek jadalna,,,i się muli jak mój internet,,,

25 minut temu, LACH napisał:

Dobra, napięcie zbudowałem, co trzeba wyretuszowałem i oto cały ja z wszystkimi wadami i zaletami:

Nazwisko ukryte pod hawirą.

 

 

Screenshot_20180223-150856.png

Już zajęty :rozpacz:

 

images (1).jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Coś interesującego, ruchliwego..... :haha: Płodny jest, co się pani dziwisz, zarobić na tę gromadkę potrafi zarobić...znaczy zaradny chłopak jest :haha::dobrze:

Muszę tylko jeszcze zadbać o stajnię i będzie luksius   xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaa.....Ferrari i karoca  w sześć koni :dobrze::haha: Tylko to Ferrari poproszę cabrio...lubię jak wiatr rozwiewa mi włosy :haha::hura:

O japę mi kaman , bo co drugi wystąp xdxd:szydera: a Ty nie poniała???

Kuknij jeszcze raz na piosenkę Ślimaka. 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Hę? Tak bym tego nie nazwała, ale cóż.....niech będą flaczki po warszawsku :haha:

Na rosole gotują się kulki a flaki muszę jeszcze pokroić, tyko niech ostygną. 

I majerani i masełko itd. ...

PALCE LIZAĆ I PRZELEWAĆ PO MALEŃKIM...(...)

:hura:

 

No i klarowne jebiane. No.

 

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Na rosole gotują się kulki a flaki muszę jeszcze pokroić, tyko niech ostygną. 

I majerani i masełko itd. ...

PALCE LIZAĆ I PRZELEWAĆ PO MALEŃKIM...(...)

:hura:

 

 

 

 

Ostrzegałam lojalnie....a zaraz napiszę do Admina.....to jest forum dla opiekunów, a nie szefów kuchni :haha:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...