Skocz do zawartości

Informacje dla desantowców


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, foczka63 napisał:

Nie mam zamiaru,ale "karmienie  się" tym co było a nie jest,to takie, wiesz....Już jest takie jedno forum ,które żyje wyłącznie tym co dzieje się na innym.Tu przyjęto nas z otwartymi ramionami:)Doceńmy to:) Tematów do żartów jest aż nadto:)27577168_174743516482203_338481388288212

Kazdy ma prawo do swojego zdania. Moje jest takie jak napisalam.

Nikomu za plecami tylka nie rabiemy(forum jest otwarte dla wszystkich), bo to jest podle, wiec uwazam, ze nie ma sprawy.

Obsmiewamy wypaczona rzeczywistosc. To satyra. Uprawiali ja ludzie tak dlugo  jak zyja i dlatego jest taka seksowna:d

Wlasciwie nie powinnam zabierac glosu, bo ja i tak robie to co chce, ale to mi przypomina gadanie trzesacej sie Elfiny.

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Znalazło by się parę rzeczy do macania, tfu...do sprawdzania...:haha: Teraz pisanek czas....:haha:

Mirelka ..Ty weź i mnie wytłumacz ....mądra i oblatana kobitka jesteś ...czasem ....A mianowicie : co se kliknę na " moje namiary " to ...widzę " obserwujący 1 " ....i cały czas mam w swoim profilu , że Fioletta mnie obserwuje ...Jeżuuuu....no przecież ona mnie zna ...ja ją znam   już trochę .... to po kiego mi tam wyświetlana jest ? Zakochała się we mnie ...czy jaki ch...rabolek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mirelka ..Ty weź i mnie wytłumacz ....mądra i oblatana kobitka jesteś ...czasem ....A mianowicie : co se kliknę na " moje namiary " to ...widzę " obserwujący 1 " ....i cały czas mam w swoim profilu , że Fioletta mnie obserwuje ...Jeżuuuu....no przecież ona mnie zna ...ja ją znam   już trochę .... to po kiego mi tam wyświetlana jest ? Zakochała się we mnie ...czy jaki ch...rabolek ?

Prawdopodobnie Fioletowa jest na nowym forum Twoim oficerem prowadzącym a Tobie założono teczkę " TW Baśka "...

Dzień dobry tym na desancie,na gigancie,tubylcom,Gero oraz innym Apaczom,starym Pannom i kwokom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paolo napisał:

Prawdopodobnie Fioletowa jest na nowym forum Twoim oficerem prowadzącym a Tobie założono teczkę " TW Baśka "...

Dzień dobry tym na desancie,na gigancie,tubylcom,Gero oraz innym Apaczom,starym Pannom i kwokom...

Ahaaaa.... mądrego z rana miło poczytać :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mirelka ..Ty weź i mnie wytłumacz ....mądra i oblatana kobitka jesteś ...czasem ....A mianowicie : co se kliknę na " moje namiary " to ...widzę " obserwujący 1 " ....i cały czas mam w swoim profilu , że Fioletta mnie obserwuje ...Jeżuuuu....no przecież ona mnie zna ...ja ją znam   już trochę .... to po kiego mi tam wyświetlana jest ? Zakochała się we mnie ...czy jaki ch...rabolek ?

U mnie też ...robimy jako figurantki!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mirelka ..Ty weź i mnie wytłumacz ....mądra i oblatana kobitka jesteś ...czasem ....A mianowicie : co se kliknę na " moje namiary " to ...widzę " obserwujący 1 " ....i cały czas mam w swoim profilu , że Fioletta mnie obserwuje ...Jeżuuuu....no przecież ona mnie zna ...ja ją znam   już trochę .... to po kiego mi tam wyświetlana jest ? Zakochała się we mnie ...czy jaki ch...rabolek ?

Se może pani Fioletka w swoim profilu kliknąć co chce...:haha: A zachciała sobie kliknąć na twoją, jakże ważną personę, coby mieć cię zawsze na oku...:szydera: A tak na serio....jeśli wybierze się osobę do obserwowania, nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami ( nawet prawnymi :haha:)...Znaczy, że kocha i chce na bieżąco wiedzieć co osoba ukochana  porabia....:szydera: Taki "Mały Detektyw"....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Paolo napisał:

Prawdopodobnie Fioletowa jest na nowym forum Twoim oficerem prowadzącym a Tobie założono teczkę " TW Baśka "...

Dzień dobry tym na desancie,na gigancie,tubylcom,Gero oraz innym Apaczom,starym Pannom i kwokom...

Przepraszam.....mam pytanie....te kwoki.....to kogo miałeś na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Paolo napisał:

Prawdopodobnie Fioletowa jest na nowym forum Twoim oficerem prowadzącym a Tobie założono teczkę " TW Baśka "...

Dzień dobry tym na desancie,na gigancie,tubylcom,Gero oraz innym Apaczom,starym Pannom i kwokom...

I drugie pytanie.....czy chcesz w dziób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I po ch...rabola się Ewa pyta ? ...Przecież wiesz , że to się na nas odbije ...gadzina nie przepuści :(

Co Barbara sie czepia ? Ubodły mnie te kwoki.....jakby napisał kurki japoneczki lub inne kokoszki....a gad jeden kwokami po oczach od samego rana.....wkurzylam się......:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Co prawda, tylko brudasy się myją, ale Izabela, królowa hiszpańska, 13 lat się nie myła i świętą została....:haha: Może i wśród nas....:szydera: 

Czytałem o tej paniusi. Muchy takie nad nią latały jak szpaki nad czereśnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...