Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Blondi napisał:

To jeszcze ma w tym całym grajdole dziołchę PDP? ile Was tam jest,,,:szok:

Ale się uśmiałam ,,super że masz takie podejscie do tego wszystkiego ,,dasz radę,,

Dziołcha to zażywana wdówka, która przychodzi wieczorkiem potrzymać się z PDP za rączkę :d Ale jak dla mnie razem wyglądają uroczo :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

:tak: a jeszcze pytanko czy mam wybierać 5 gwiazdkowe hotele czy przyczepę campingową,,ale mi tylko namioty serwują:płacz: dobrze że chałupa stoi duża ,,stacjonarna:szok:

czy namiot czy 5 gwiazdek to ..........nie chyba nie o to pytałaś :haha: dobrze jest ta stacjonarna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Blondi napisał:

Ja nie będe dobrą żoną,,,ja mam zakaz pucowania ,,bo nie takie szmatki używam,,mogę porysować jeszcze lakier:szydera: albo coś z lakieru zedrzeć,,także to nie moja niemiecka robota,,też dobrze,,piffka nie kupuję ,,bo auta nie mam, a po drugie gospodarz takie alkoholwe zakupy robi,, nici z mojej roboty i do doopy ,żadna ze mnie dobra żona.:oklaski: ale mogę w garnkach grzebac,,:hura: zakupy robić i się pindrzyć

Jizzasss lakieru nie ruszaj to trzeba z namaszczeniem żeby jeden pyłek na karoserii nie został:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Jizzasss lakieru nie ruszaj to trzeba z namaszczeniem żeby jeden pyłek na karoserii nie został:szydera:

 

A moja ręka nie wie co to namaszczenie,,,czyszczę aż do dziury,,:oklaski: dlatego nigdy się nie wyrywałam i nie wyrywam,,,dobra zasada,,chodz jedna ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewnik PDP funkcjonuje dokładnie tak jak poprzednio - wcale. Roztocza w kanapie i poduszce na której siedział PDP przeżyły swój potop. Jutro ma przyjść pflegemyjec, żeby znowu źle zamontować cewnik. Nikt mi już nie wmówi, że Niemcy takie zorganizowane i wspaniały kraj do życia. Tam jest po prostu urzędowo zadekretowany bajzel :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Cewnik PDP funkcjonuje dokładnie tak jak poprzednio - wcale. Roztocza w kanapie i poduszce na której siedział PDP przeżyły swój potop. Jutro ma przyjść pflegemyjec, żeby znowu źle zamontować cewnik. Nikt mi już nie wmówi, że Niemcy takie zorganizowane i wspaniały kraj do życia. Tam jest po prostu urzędowo zadekretowany bajzel :szydera:

rozumiem ze rezygnujesz z obywatelstwa poprzez brunetke :haha: a z samej brunetki jeszcze nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, asna napisał:

Cewnik PDP funkcjonuje dokładnie tak jak poprzednio - wcale. Roztocza w kanapie i poduszce na której siedział PDP przeżyły swój potop. Jutro ma przyjść pflegemyjec, żeby znowu źle zamontować cewnik. Nikt mi już nie wmówi, że Niemcy takie zorganizowane i wspaniały kraj do życia. Tam jest po prostu urzędowo zadekretowany bajzel :szydera:

Masz rację,,burdel jak wszędzie, olewka i co mnie razi? że nikt po lekarza nie zadzwoni,,szok,,chodzi mi o rodzinę,,wiem jak cewnik musi byc założony i to nie pierwsza lekka robota, już Ci teraz współczuję,,wiem ,że się martwisz ale co Ty opiekun możesz zrobic ,,jak rodzina olewa,,,masakra,,,bajzel i jeszcze raz bajzel bo taki tez widziałam,,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

wiem ,że się martwisz

Nie. Ja mam to w dupie. Wykonuję swoją robotę najlepiej jak potrafię, a co mnie nie dotyczy a umiem zrobić to płatne ekstra. Powiedziałem córce, że PDP cierpi bo widać to po jego twarzy jak sika. Skoro córka ma to gdzieś, to czemu ja mam się martwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

Nie. Ja mam to w dupie. Wykonuję swoją robotę najlepiej jak potrafię, a co mnie nie dotyczy a umiem zrobić to płatne ekstra. Powiedziałem córce, że PDP cierpi bo widać to po jego twarzy jak sika. Skoro córka ma to gdzieś, to czemu ja mam się martwić?

martwisz ,,martwisz ,,bo byś chciał aby corka inaczej reagowała ,,a tak nie jest,,,jak jest olewka to normalne jest Twoje zachowanie,,, dobra a teraz pod dusze ,,czas na drugie duszewasze,,,:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja nie mogę dźwigać wszystkich grzechów świata, bo to stanowisko jest już zajęte :p Po prostu za tydzień stąd spadam i nie chcę się w to angażować bardziej, niż potrzeba. Na pewno więcej tu nie przyjadę, bo takie rozchwianie emocjonalne i bałagan organizacyjny mi nie leżą. Ja jednak mam więcej ze stereotypowego Niemca, a córka ze stereotypowej Polki. Chociażby dzisiaj zgubiła telefon i pyta: O nie! Gdzie mój telefon? A ja na to: W sypialni PDP na łóżku do masażu, dokładnie między różową poduszką i tą w paski :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asna napisał:

@Blondi ja nie mogę dźwigać wszystkich grzechów świata, bo to stanowisko jest już zajęte :p Po prostu za tydzień stąd spadam i nie chcę się w to angażować bardziej, niż potrzeba. Na pewno więcej tu nie przyjadę, bo takie rozchwianie emocjonalne i bałagan organizacyjny mi nie leżą. Ja jednak mam więcej ze stereotypowego Niemca, a córka ze stereotypowej Polki. Chociażby dzisiaj zgubiła telefon i pyta: O nie! Gdzie mój telefon? A ja na to: W sypialni PDP na łóżku do masażu, dokładnie między różową poduszką i tą w paski :szydera:

Tydzień i koniec tematu, ale powiem Ci ,że w takim miejscu jakim Ty jestes to nie jeden by wystrzelił w powietrze,,dałeś radę i dasz do końca, cewnik będzie Ci się śnił po nocach i na następnym miejscu jak będziesz z cewnikiem to od razu zaznaczysz co ma być ,, zaraz mi napiszesz ,więcej żadnych  cewników nie wezmiesz ,,,też racja ,,trzeba odpocząc jak ja kiedyś powiedzialam ,,zadnych liftów więcej ,,mialam dośc,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Tydzień i koniec tematu, ale powiem Ci ,że w takim miejscu jakim Ty jestes to nie jeden by wystrzelił w powietrze,,dałeś radę i dasz do końca

Byś wiedziała jakie ja bluzgi pod nosem rzucam. Po polsku i po śląsku naprzemiennie :szydera:

3 minuty temu, Blondi napisał:

zaraz mi napiszesz ,więcej żadnych  cewników nie wezmiesz ,,,też racja ,,trzeba odpocząc jak ja kiedyś powiedzialam ,,zadnych liftów więcej ,,mialam dośc,,,

Eee tam... Póki był ten cewnik założony w szpitalu, to wszystko świetnie funkcjonowało. Nawet miałem zabawę ze spuszczania moczu i wyobrażałem sobie, że spuszczam wodę ze zbiornika za tamą i tam w kiblu to jest chińska wioska, którą zatapiam. Jak karmiłem PDP to też potrafiłem z tego zrobić sobie rozrywkę. Wyobrażałem sobie, że samolotem dostarczam ładunki do hangaru. Nawet pod nosem mruczałem: leci, leci samolocik :szydera:

Tylko do cholery, czemu już trzeci raz ten cewnik ma zakładać frelka, która najwidoczniej tego nie potrafi, skoro gdy tylko go zamontuje to zaczyna kidać? Odkąd PDP ten cewnik wyjęli i zamontowali nowy to waszmaszyna lata na trzy szychty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

Właśnie PDP na mnie zadzwonił, bo chce siusiu. Zaczął sikać i wszystko poszło bokiem, ale wyłapałem to podpaską :szydera: Suchość uratowana! Myślicie, żeby policzyć 22.35 jako wstanie nocne?

W zasadzie ...po 22ej jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, asna napisał:

To dobrze, bo jestem ładny pieniądz do przodu, a wcale nie spałem :szydera:

Nie wiem co u ciebie znaczy ładny pieniadz,nie ma znaczenia czy w nocy śpisz czy ogladasz np.TV. Godziny nocne zaczynaja sie od 22.Jeśli więc masz taka umowę z rodzina czy z agencja że godziny nocne sa osobno płacone to kasuj.

Tylko skojarzenia masz ciekawe :haha: zalana chińska wioska moczem ? Załadunek tupolewa czy magazynu ? :haha: Skoro to pomaga to tak rób,tylko aż strach pomysleć co potrafisz sobie wyobrazić przy "rzadkich" sytuacjach ? Lawina błotna w Paragwaju ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy wszystko zostało ponownie zasikane. Obecny pomysł na zaradzenie tej sytuacji jest taki, że wkładamy PDP podpaski w siuśmajtki i jak się wysika to ma wołać, żeby tę podpaskę zmienić. Ja to mam anielską cierpliwość -.- Niestety na wykończeniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, asna napisał:

Dzisiaj w nocy wszystko zostało ponownie zasikane. Obecny pomysł na zaradzenie tej sytuacji jest taki, że wkładamy PDP podpaski w siuśmajtki i jak się wysika to ma wołać, żeby tę podpaskę zmienić. Ja to mam anielską cierpliwość -.- Niestety na wykończeniu :(

Wyobaz sobie, ze tsunami odwiedzilo pdp...i ciesz sie, ze nie jest gorzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...