Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, asna napisał:

Pokazywał mi facet, który to łóżko przywiózł i zmontował. Ja potem pokazywałem córce PDP.

Na kiblowym nie siedzi. Na kanapie ma poduszkę i na niej go sadzam. 

Mogłabyś mi więcej powiedzieć o tym regulowaniu wypróżnień? Przyda mi się to na przyszłość. Mój poprzedni PDP srał raz dziennie - z rana.

Do czego Tobie ten pilot jest potrzebny? Tobie, nie podopiecznemu.

Na czym siedzi pdp podczas posilkow?

Na wyproznienia ma wplyw dieta, ruch, lekarstwa. Jak mam Ci doradzic, skoro nie wiem na co choruje Twoj pdp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może byś podpowiedział ...jako Gospodarz tego wątku ....koledze w sprawie w/ w wypróżnień ?....A nie jakieś wydziwianki !:szydera:

To, jak często następuje wypróżnienie, zależy indywidualnie od danej osoby. Niektórzy wypróżniają się 3 razy w tygodniu, inni 3 razy w ciągu dnia. Zaparcie oznacza, że wypróżnienie następuje rzadziej niż 3 razy w ciągu tygodnia. Jeśli wypróżniasz się mniej niż raz na tydzień, oznacza to, że masz z tym problemy.Niektórzy uważają, że zatwardzenie powoduje zatrzymanie w organizmie szkodliwych toksyn i takie choroby jak astma, rak jelita czy zapalenie stawów. Nie ma na to jednak żadnych dowodów.Zwiększenie błonnika w diecie często pomaga na problemy z zatwardzeniem, ale chroniczne kłopoty z wypróżnieniem mogą sygnalizować rzeczywiście poważny problem. Mogą wskazywać na problemy z tarczycą lub cukrzycę. Mogą być także skutkiem ubocznym przyjmowania niektórych leków, choroby Parkinsona czy też wylewu. W rzadkich przypadkach wskazują na chorobę autoimmunologiczną czy raka jelita. Jeśli w stolcu zauważyłeś krew lub odczuwasz ból, skonsultuj się z lekarzem.Itd itp.Na ten temat znajdziecie wiecej informacji w internecie niż na temat Mikołaja Kopernika.Może dlatego że ów tylko wstrzymał słońce a ruszył ziemię hihi ze wstrzymaniem sraczki lub pokonaniem zatwardzenia musi chyba być ciężej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

To, jak często następuje wypróżnienie, zależy indywidualnie od danej osoby. Niektórzy wypróżniają się 3 razy w tygodniu, inni 3 razy w ciągu dnia. Zaparcie oznacza, że wypróżnienie następuje rzadziej niż 3 razy w ciągu tygodnia. Jeśli wypróżniasz się mniej niż raz na tydzień, oznacza to, że masz z tym problemy.Niektórzy uważają, że zatwardzenie powoduje zatrzymanie w organizmie szkodliwych toksyn i takie choroby jak astma, rak jelita czy zapalenie stawów. Nie ma na to jednak żadnych dowodów.Zwiększenie błonnika w diecie często pomaga na problemy z zatwardzeniem, ale chroniczne kłopoty z wypróżnieniem mogą sygnalizować rzeczywiście poważny problem. Mogą wskazywać na problemy z tarczycą lub cukrzycę. Mogą być także skutkiem ubocznym przyjmowania niektórych leków, choroby Parkinsona czy też wylewu. W rzadkich przypadkach wskazują na chorobę autoimmunologiczną czy raka jelita. Jeśli w stolcu zauważyłeś krew lub odczuwasz ból, skonsultuj się z lekarzem.Itd itp.Na ten temat znajdziecie wiecej informacji w internecie niż na temat Mikołaja Kopernika.Może dlatego że ów tylko wstrzymał słońce a ruszył ziemię hihi ze wstrzymaniem sraczki lub pokonaniem zatwardzenia musi chyba być ciężej 

Sie posikam zaraz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hawana napisał:

Do czego Tobie ten pilot jest potrzebny? Tobie, nie podopiecznemu.

Na czym siedzi pdp podczas posilkow?

Na wyproznienia ma wplyw dieta, ruch, lekarstwa. Jak mam Ci doradzic, skoro nie wiem na co choruje Twoj pdp.

Nasz Ty pani doktorko ...Tyyy:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barbara48 napisał:

:szydera: to co mam robić, jak spać nie mogę? :smutek:

Oj....Basiunia ...lata też już swoje masz a dziwne pytania zadajesz ....Ja tam się nigdy nie nudzę ...chociaż po nocach też zbyt dobrze nie sypiam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

To, jak często następuje wypróżnienie, zależy indywidualnie od danej osoby. Niektórzy wypróżniają się 3 razy w tygodniu, inni 3 razy w ciągu dnia. Zaparcie oznacza, że wypróżnienie następuje rzadziej niż 3 razy w ciągu tygodnia. Jeśli wypróżniasz się mniej niż raz na tydzień, oznacza to, że masz z tym problemy.Niektórzy uważają, że zatwardzenie powoduje zatrzymanie w organizmie szkodliwych toksyn i takie choroby jak astma, rak jelita czy zapalenie stawów. Nie ma na to jednak żadnych dowodów.Zwiększenie błonnika w diecie często pomaga na problemy z zatwardzeniem, ale chroniczne kłopoty z wypróżnieniem mogą sygnalizować rzeczywiście poważny problem. Mogą wskazywać na problemy z tarczycą lub cukrzycę. Mogą być także skutkiem ubocznym przyjmowania niektórych leków, choroby Parkinsona czy też wylewu. W rzadkich przypadkach wskazują na chorobę autoimmunologiczną czy raka jelita. Jeśli w stolcu zauważyłeś krew lub odczuwasz ból, skonsultuj się z lekarzem.Itd itp.Na ten temat znajdziecie wiecej informacji w internecie niż na temat Mikołaja Kopernika.Może dlatego że ów tylko wstrzymał słońce a ruszył ziemię hihi ze wstrzymaniem sraczki lub pokonaniem zatwardzenia musi chyba być ciężej 

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj....Basiunia ...lata też już swoje masz a dziwne pytania zadajesz ....Ja tam się nigdy nie nudzę ...chociaż po nocach też zbyt dobrze nie sypiam :szydera:

Niby ja też się nie nudzę. ...

Ale ile razy można powtarzać to samo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie mnie odpowiedzieć co Tobie pasuje ...co Ciebie nudzi a co nie .....Iiiiiiiiiiii.....marudna jakaś jesteś :szydera:

A co? Raz na jakiś czas nawet pomarudzić sobie nie mogę? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co sytuacja rozwija się. Córka zapowiedziała mi, że porozmawiamy wieczorem nt tego, co po weekendzie. Póki co jest bardzo miła i nawet wybrała się do bankomatu, bo haushaltkasse się skończyło. W zasadzie już mi to obojętne, mogę zjechać nawet w poniedziałek. Za to jutro mam dzień wolny :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ORIM napisał:

ja tez sie teraz dziwie tak samo jak ty 16 godz. temu :d wypróżnianie i WC krzesełko:d Praca w opiece jednak czyni straszne szkody w sposobie myślenia i spedzania wolnego czasu :trele: Zaczynam sie obawiac że sa i tacy co na urlopie z pampka z rak nie wypuszczają :d

Wróciłeś...i nie grzmisz...cud...panie...cud kupowy, tfu...purymowy....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

To, jak często następuje wypróżnienie, zależy indywidualnie od danej osoby. Niektórzy wypróżniają się 3 razy w tygodniu, inni 3 razy w ciągu dnia. Zaparcie oznacza, że wypróżnienie następuje rzadziej niż 3 razy w ciągu tygodnia. Jeśli wypróżniasz się mniej niż raz na tydzień, oznacza to, że masz z tym problemy.Niektórzy uważają, że zatwardzenie powoduje zatrzymanie w organizmie szkodliwych toksyn i takie choroby jak astma, rak jelita czy zapalenie stawów. Nie ma na to jednak żadnych dowodów.Zwiększenie błonnika w diecie często pomaga na problemy z zatwardzeniem, ale chroniczne kłopoty z wypróżnieniem mogą sygnalizować rzeczywiście poważny problem. Mogą wskazywać na problemy z tarczycą lub cukrzycę. Mogą być także skutkiem ubocznym przyjmowania niektórych leków, choroby Parkinsona czy też wylewu. W rzadkich przypadkach wskazują na chorobę autoimmunologiczną czy raka jelita. Jeśli w stolcu zauważyłeś krew lub odczuwasz ból, skonsultuj się z lekarzem.Itd itp.Na ten temat znajdziecie wiecej informacji w internecie niż na temat Mikołaja Kopernika.Może dlatego że ów tylko wstrzymał słońce a ruszył ziemię hihi ze wstrzymaniem sraczki lub pokonaniem zatwardzenia musi chyba być ciężej 

I pooooooleciała moja śliczna porcelanka...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

Niby ja też się nie nudzę. ...

Ale ile razy można powtarzać to samo :haha:

Sex jest czynnością powtarzalną....:szydera: N.o...no...no....... ile razy można powtarzać? No ile? :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Było okulistką zostać:)Kupy ni ma:)hi hi hi 

Kupa jest wszedzie. Ja sie tak jej brzydze, ze nawet po psie sprzatam.

A po podopiecznej  reczniki i lapy piore codziennie, sedes , umywalki, nawet meble i klamki  dezynfekuje.

Podopieczna musi lapki myc kilka razy dziennie, do tego szczotkowac pazury, bo...przeciez podciera sie sama,niezdarnie, marasi lapska a potem siedzi ze mna przy stole i je.

Ja na szczescie robie wszystko w rekawiczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...