Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ORIM napisał:

Masochisty ????? A czym to ja sobie niby krzywdę robię ?:szydera:

Dyplomem :haha: Ode mnie jak wymagali, to powiedziałam, że nie jestem, sensu stricte, opiekunką i pewnych rzeczy robić nie będę... A skoro ty masz ten papier, to pewne rzeczy możesz i musisz robić...:smutek: I dlatego napisałam to słowo na "M" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dyplomem :haha: Ode mnie jak wymagali, to powiedziałam, że nie jestem, sensu stricte, opiekunką i pewnych rzeczy robić nie będę... A skoro ty masz ten papier, to pewne rzeczy możesz i musisz robić...:smutek: I dlatego napisałam to słowo na "M" ;)

W/w papierek nie jest uznawany w De.Nawet gdyby był to i tak nie będę robił pewnych rzeczy.Jestem tu zatrudniony na etacie pomocy domowej,a nie opiekuna medycznego.Tak więc stawka sie nie zgadza,zakres obowiazków nie ten i można powiedzieć,że ja przed szereg to raczej się nie wychylam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ORIM napisał:

W/w papierek nie jest uznawany w De.Nawet gdyby był to i tak nie będę robił pewnych rzeczy.Jestem tu zatrudniony na etacie pomocy domowej,a nie opiekuna medycznego.Tak więc stawka sie nie zgadza,zakres obowiazków nie ten i można powiedzieć,że ja przed szereg to raczej się nie wychylam :d

Mądry chłopczyk :oklaski: Ale mnie przestraszyyyyyyłeś tym dyplomem :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

No jak zwykle.....ja o dupie, Ty o zupie......xd

Ale niech Ci będzie.....dyplom też ważny :)

Ewuś ...a może ten nasz opiekun medyczny ...pajęczyną zarósł ...jakąś ? ....Piszę i jednocześnie słucham ....pierdacy coś , że kółka się obracają ...alee...najważniejsze: powiedział coś teraz , że zdrętwiał ...czy coś tam mu zdrętwiało ...Jeżuuuu...ten głos mmmmmmm.... Bożeńciu ..za coś mnie tak pokarał tą " wczesną " datą urodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też mam papierek i żeby był ważny to trzeba z oryginałem + akt urodzenia i w urzędzie zalegalizować.

Mnie niemiaszki do szkoły niemieckiej chcieli odesłać. Bo mój dyplom europejski na nic się tu nie zdał. Nic mi łobuzy nie powiedzieli, ze do  urzędu wystarczy pójść zalegalizować.:(

No to mają co chcieli-pomoc domową..............i już:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewuś ...a może ten nasz opiekun medyczny ...pajęczyną zarósł ...jakąś ? ....Piszę i jednocześnie słucham ....pierdacy coś , że kółka się obracają ...alee...najważniejsze: powiedział coś teraz , że zdrętwiał ...czy coś tam mu zdrętwiało ...Jeżuuuu...ten głos mmmmmmm.... Bożeńciu ..za coś mnie tak pokarał tą " wczesną " datą urodzenia ?

Tia....pierdacy o kółkach, linkach i hamulcach i myśli, że będę reperowala rolator babci.....od tego jest syn....ale przyjemnie posluchac tego glosu....

Ty, Baska.....może palec mu zdretwiał ? Od tego pokazywania....rozmasować mus......:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, awe59 napisał:

Tia....pierdacy o kółkach, linkach i hamulcach i myśli, że będę reperowala rolator babci.....od tego jest syn....ale przyjemnie posluchac tego glosu....

Ty, Baska.....może palec mu zdretwiał ? Od tego pokazywania....rozmasować mus......:oklaski:

Ciasta sie nagniotl wczoraj jak glupi to i rozne czlonki mu zdretwialy. Ale za to takie cos wymodzil. Moja pdp robi do niego coraz bardziej rozmaslone oczy. Przez zoladek do serca:d. Rece,ktore czynia cuda:oklaski:

20180324_171130-1-zmniejszajka_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Ciasta sie nagniotl wczoraj jak glupi to i rozne czlonki mu zdretwialy. Ale za to takie cos wymodzil. Moja pdp robi do niego coraz bardziej rozmaslone oczy. Przez zoladek do serca:d. Rece,ktore czynia cuda:oklaski:

20180324_171130-1-zmniejszajka_pl.jpg

No pacz,jednak z tego pieca wyszedł chleb....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2018 at 11:08, ORIM napisał:

To pierwsza porada.Może się komuś przyda.Może ktoś ma inne pomysły na rozwiązanie takiego problemu

 

Lece smarowac!

Ja w nocy czasem nie moge spac i musze sie skradac, aby PDP sie nie obudzila.

Mnie niestety klamka szczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Orim wie co robi ...jak to facet ....robi . Niby filmik z poradami ...niby takie bzdety , aleee...ten głos ..ten zarąbiasty głos , którego można słuchać i słuchać ...ja pierdziuu

e tam ....głos, jak głos..ale te palce,te paluchy, ech i och...:haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Orim wie co robi ...jak to facet ....robi . Niby filmik z poradami ...niby takie bzdety , aleee...ten głos ..ten zarąbiasty głos , którego można słuchać i słuchać ...ja pierdziuu

e tam ....głos, jak głos..ale te palce,te paluchy, ech i och...:haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaa.....to harpie będą miały używanie....:szydera: Tu tyle wygłodniałych jest.....co ten @ORIM najlepszego narobił? :szydera: Trzeba kisielu dużo zakupić...:oklaski: Oj będzie się działo :hura:

Ja zawsze najszybciej olej i strzykawka ...działa i bez ściągania zawiasów ...

Pozdrawiam serdecznie :) głos i zakochanych w głosie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...