Skocz do zawartości

PDP w nocy


Gość Janina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zaczęliście w innym temacie troszkę odbiegać opisując wstawanie w nocy do PDP, dlatego założę nowy wątek.

Ja do PDP nie muszę w nocy wstawać, bo ma windeln. Niestety wcześniej nie było tak kolorowo. Miałam PDP, która wstawała w nocy raz, ale przez 30min nie musiałam jej odprowadzić do łóżka. Co ją zaprowadzałam to babunia wołała dalej "pipiiiii". Zapominała, że chwilę wcześniej była w toalecie. To ja ją znowu zaprowadzałam i tak ze 4 razy nim zasnęła. Co starość robi z człowieka. Przykre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podopieczny sika do kaczki, którą raz w nocy muszę opróżnić, ale to 2 min i kładę się znowu spać. Nie stanowi to dla mnie większego problemu. Pieluchy mieć nie musi, ale ma na materacu podkład w razie nocnej wpadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę czuwać przez całą noc, bo mój PDP ma czasem, o zgrozo, ochotę pobiegać na golasa po mieszkaniu. Jest to dziadziuś w całkowitej demencji, nie wie kompletnie co dzieje się wokół niego, ale piżamę jeszcze potrafi rozbierać...z zakładaniem to już niestety problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...