Skocz do zawartości

MÓJ KOT MICEK .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Poprzednio byłam w miejscu gdzie był w domu przepiękny kot, żałuję że nie zrobiłam mu zdjęcia.

A to moje koteły. :)

 

obie.jpg

Fajne kociska . Miałam kiedyć trójkolorową Niusie . Ale odeszła ze starości . Za to obdarzyła nas potomstwem w niezliczonej ilości. Do tej pory mamy trzy kociaki, ale juz sie nie rozmnażają. Mamy też psy. Symbioza panuje .

luska sara i prezes.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.01.2018 at 09:20, aga1 napisał:

Fajne kociska . Miałam kiedyć trójkolorową Niusie . Ale odeszła ze starości . Za to obdarzyła nas potomstwem w niezliczonej ilości. Do tej pory mamy trzy kociaki, ale juz sie nie rozmnażają. Mamy też psy. Symbioza panuje .

luska sara i prezes.jpg

Slodkie, cudne!

Piechulec lsni jak aksamit:769_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koffam wszystkie zwierzaki,

Ale moje serce dziela na pol psy i koty.

Mysle, ze czulabym sie spelniona pracujac jako opiekunka zwierzat...

Ale ,,to se ne vrati...

 

PDP kiedy tylko jest w TV program o zwierzetach -wola mnie,

Wie ,ze jestem zakrecona na ich punkcie,

 

Tu gdzie jestem, co rano przylatuja sojki w ilosci 3 i czekaja na orzeszki ziemne,

Potem przbiegaja wiewiorki w 3 kolorach!!!

Ruda, szaro brazowe i czarna z wielkimi pedzelkami na uszach,

Kupuje fistaszki w Rewe i karmie ptactwo i ssaki:cześć3:

Byl tez jez i nietoperki, ale zapadly w sen zimowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.01.2018 at 21:42, sayonara 52 napisał:

Piekny! Poza olewajaca, biale skarpeteczki. Mrrau!:love:

Nasz Micek nie odstępuje mnie na krok w czasie gdy jestem w domu. Codziennie oglądam go na skypie i widzę jak reaguje na mój głos . Kotów to u nas jest więcej , Micek to król szteli :)

micol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...