Skocz do zawartości

[...] Humor


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Tomas1965 napisał:

@Afryka @Mirelka1965 @violka

Profany! Facet cierpi, szuka sensu, głębi...

A tu wałkiem w łeb!

Jakim wałkiem?! Jakie profany?!  :haha: Ja tu tylko flaszunie i empatyczne kobiety o pięknych, głębokich uczuciach widzę :haha: A głębię to można poszukać w studni...ponoć do niej można wykrzyczeć wszystkie frustracje...i pomaga....chyba :szydera: No i po takiej terapii kac nie grozi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jakim wałkiem?! Jakie profany?!  :haha: Ja tu tylko flaszunie i empatyczne kobiety o pięknych, głębokich uczuciach widzę :haha: A głębię to można poszukać w studni...ponoć do niej można wykrzyczeć wszystkie frustracje...i pomaga....chyba :szydera: No i po takiej terapii kac nie grozi :haha:

No jak Cię lubię tak nie rozumiem...

Co jest złego w kacu?! Człowiek ma, to wie, że zapracował, zasłużył, własnoręcznie się upodlił. Duma po prostu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomas1965 napisał:

No jak Cię lubię tak nie rozumiem...

Co jest złego w kacu?! Człowiek ma, to wie, że zapracował, zasłużył, własnoręcznie się upodlił. Duma po prostu!

Fakt? Co złego jest w kacu? I ta duma...przemawia do mnie :haha: I chyba dzięki tej dumie śniadanko dostaję do łózka :szydera: Niech ci będzie...nie będę już wyrzekać....alkohol to wróg!!! Więc lać go w mordę...tfu, w gardziołko!!! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt? Co złego jest w kacu? I ta duma...przemawia do mnie :haha: I chyba dzięki tej dumie śniadanko dostaję do łózka :szydera: Niech ci będzie...nie będę już wyrzekać....alkohol to wróg!!! Więc lać go w mordę...tfu, w gardziołko!!! :szydera:

Alkohol to nie wróg. To sztuka, finezja, wyobraźnia. Jak muzyka.

Jedni słuchają Amadeusza, inni Foo Fighters, a jeszcze inni dis... nie, to już nie sztuka. Ci ostatni po prostu zalewają mordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Alkohol to nie wróg. To sztuka, finezja, wyobraźnia. Jak muzyka.

Jedni słuchają Amadeusza, inni Foo Fighters, a jeszcze inni dis... nie, to już nie sztuka. Ci ostatni po prostu zalewają mordy.

Wierzę na słowo...bo muszę, jako zadeklarowana niepijąca alkoholu, niemniej empatyczna i współczująca skacowanym :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wpada do salonu i roześmiana pyta męża:
– Kochanie, popatrz na mnie! Niczego nie zauważyłeś?
– Włosy podcięłaś?
– Nie!
– Nowa sukienka?
– Skądże!
– No, to już nie wiem…
– Włosy podcięłam!
– Przecież na samym początku to mówiłem!
– Mówiłeś, mówiłeś… Zgadłeś, a przecież miałeś zauważyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzwoni do hotelu:
– Chcę przyjechać z psem. Czy można?
– Cóż. Hotel prowadzę jedenaście lat – mówi hotelarz – i nigdy się nie zdarzyło, żeby jakiś pies ukradł ręcznik, suszarkę czy obrazy ze ścian. Nigdy nie musiałem po nocy wzywać policji, bo narąbany pies demolował mi hotel. Więc tak, pana pies może przyjechać, a jeśli za pana poręczy, to pan także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Afryka napisał:

W IKEA. 

Dzień dobry. Czy to dział zwrotów? 

Tak. Co by pan chciał zwrócić?

To. 

A co to jest? 

A ja nie wiem. Jak próbowałem składać, to czasem przypominało kanapę, czasem szafę, a raz nawet łapało białoruską telewizję... 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Afryka napisał:

W IKEA. 

Dzień dobry. Czy to dział zwrotów? 

Tak. Co by pan chciał zwrócić?

To. 

A co to jest? 

A ja nie wiem. Jak próbowałem składać, to czasem przypominało kanapę, czasem szafę, a raz nawet łapało białoruską telewizję... 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystce pod Nowym Targiem zepsuł się samochód. Młody baca pomógł jej naprawić. Po naprawie zaproponowała zapłatę w naturze. Po fakcie rozmarzona turystka mówi do bacy:
- Baco! Wy chyba jesteście najlepszym kochankiem w okolicy!
- Eee, nie. Mój szwagier lepszy
- Dlaczego?
- Za młodych lat przelecielim wszystkie baby we wsi, a jak brakło to złapalim niedźwiedzicę w lesie i też żeśmy przelecieli.
- No i co?
- Potem przez rok szwagrowi miód przynosiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Afryka napisał:

Sąsiadka żali się sąsiadce :

100 zł sędzia kazał mi zapłacić za to, że Kowalską nazwała świnią. A w zeszłym roku, za to samo zapłaciłam 50 zł. 

No widzi pani jak przez ten rok wieprzowina zdrożała. 

Zaraz zarobisz na wieprzowinie :haha: Niech no się tylko @Maria Jolanta pojawi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Afryka napisał:

Sąsiadka żali się sąsiadce :

100 zł sędzia kazał mi zapłacić za to, że Kowalską nazwała świnią. A w zeszłym roku, za to samo zapłaciłam 50 zł. 

No widzi pani jak przez ten rok wieprzowina zdrożała. 

To Kowalska powinna zapłacić za taki przywilej :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...