Skocz do zawartości

[...] Humor


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektor wielkiego przedsiębiorstwa rozmawia z kandydatem do pracy. Dyrektor: „Jakie jest pana wykształcenie?”. Kandydat: „Matura i szkoła jazdy”. Dyrektor: „Więc prowadzi pan samochód?”. Kandydat: „No nie, bo nie zdałem egzaminu na prawo jazdy”. Dyrektor: „Zna pan jakieś obce języki?”. Kandydat: „Niestety, do języków to ja nie mam zdolności”. Dyrektor: „Umie pan się posługiwać komputerem, zna pan jakieś programy?”. Kandydat: „O tak, umiem pisać w Wordzie”. Dyrektor: „A na rachunkowości się pan zna?”. Kandydat: „Nigdy nie próbowałem, ale może gdybym spróbował...”. Dyrektor: „A jak pana relacje z ludźmi? Dobrze się panu współpracuje z innymi?”. Kandydat: „Panie dyrektorze, ludzie są okropni…” i tak dalej. Wreszcie dyrektor konkluduje: „Proszę pana, jest u nas tylko jedno stanowisko, na które by się pan nadawał, ale niestety to stanowisko zajmuję ja”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Dyrektor wielkiego przedsiębiorstwa rozmawia z kandydatem do pracy. Dyrektor: „Jakie jest pana wykształcenie?”. Kandydat: „Matura i szkoła jazdy”. Dyrektor: „Więc prowadzi pan samochód?”. Kandydat: „No nie, bo nie zdałem egzaminu na prawo jazdy”. Dyrektor: „Zna pan jakieś obce języki?”. Kandydat: „Niestety, do języków to ja nie mam zdolności”. Dyrektor: „Umie pan się posługiwać komputerem, zna pan jakieś programy?”. Kandydat: „O tak, umiem pisać w Wordzie”. Dyrektor: „A na rachunkowości się pan zna?”. Kandydat: „Nigdy nie próbowałem, ale może gdybym spróbował...”. Dyrektor: „A jak pana relacje z ludźmi? Dobrze się panu współpracuje z innymi?”. Kandydat: „Panie dyrektorze, ludzie są okropni…” i tak dalej. Wreszcie dyrektor konkluduje: „Proszę pana, jest u nas tylko jedno stanowisko, na które by się pan nadawał, ale niestety to stanowisko zajmuję ja”.

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca zapisal się do PiSu.W karczmie sąsiad pyta go:

Wicek: Jondrus,dyc ty zawsze byles za PO,co się stało?

Jondrek:Ano widzis Wicus,Maryna mi się z kochankiem lajdacy,syn Jontek w kreminale za złodziejstwa siedzi,corka Hanusia się psy Zakopiance prostytuuje,tom se pomyslol-„Zobacyta k**wy,kto wam wienksego wstydu narobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jurek50 napisał:

Baca zapisal się do PiSu.W karczmie sąsiad pyta go:

Wicek: Jondrus,dyc ty zawsze byles za PO,co się stało?

Jondrek:Ano widzis Wicus,Maryna mi się z kochankiem lajdacy,syn Jontek w kreminale za złodziejstwa siedzi,corka Hanusia się psy Zakopiance prostytuuje,tom se pomyslol-„Zobacyta k**wy,kto wam wienksego wstydu narobi.

:dobrze::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi facet w autobusie i chce, żeby gość obok skasował mu bilet, ale nie wie, jak się do niego odezwać. Myśli: 
- Jedzie do mojej dzielnicy, bo nie wysiadł na poprzednim przystanku. Wiezie kwiaty, więc jedzie do kobiety. A że kwiaty ładne to i kobieta pewnie ładna. 
W mojej dzielnicy są dwie ładne kobiety. Moja kochanka i moja żona. Nie może jechać do mojej kochanki, bo ja tam jadę. 
Musi jechać do mojej żony. Moja żona ma dwóch kochanków - Andrzeja i Piotra. Andrzej jest w delegacji. 
- Mógłby mi pan skasować bilet, panie Piotrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z psem na smyczy i niedużym pudełkiem w ręku. Twierdzi, że jest w stanie pokazać niesamowity numer, potrzebne jest mu tylko pianino. 
Przechodzą do pomieszczenia z pianinem. Facet sadza psa przy instrumencie, a na nim stawia jeża, którego przed chwilą wyjął z pudełka. Pies zaczyna grać, a jeż pogwizduje do rytmu. 
Dyrektor cyrku jest zachwycony. - Zatrudniam pana od razu, ale muszę wiedzieć na czym polega trick. 
- Tak naprawdę to pies gra i gwiżdże, jeż tylko udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie, środek nocy. Facet ubrany na czarno, na głowie kominiarka, budzi drugiego. Obudzony pyta ze strachem w głosie: 
- Kim pan jest? 
- Włamywaczem. 
- Czemu mnie pan budzi? 
- Chciałem pana o coś zapytać. 
- Słucham. 
Włamywacz oświetla latarką mieszkanie. 
- Pan tak żyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czuje pani maz?-pyta sasiadka sasiadke.

-Już lepiej,ale nie sadze,zeby szybko wyszedł ze szpitala...-wzdycha kobieta.

-Ojej,to niedobrze.Widziala się pani z lekarzem?

-Nie,ale widziałam pielegniarke,ktora się nim opiekuje.

 

 

Pracownik skarbówki poszedł na bal przebierańców w stroju wampira.Ma wiec przyczepione sztuczne kly,czarna peleryne oraz plamy krwi na koszuli.

Gospodarz patrzy na niegokiwa glowa z podziwem i pyta:

-Co,stary widze,ze lecisz prosto z roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...