Skocz do zawartości

[...] Humor


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stoi facet koło cmentarza, patrzy, a tu sześciu facetów niesie na barkach trumnę. Ale nie niosą jej normalnie, tylko przechyloną o 90 stopni. Podchodzi zaciekawiony i pyta: 
- Przepraszam... Kogo panowie niesiecie? 
- Teściową naszego kolegi. 
- A dlaczego niesiecie ją tak dziwnie przechyloną? 
- Bo jak niesiemy ją normalnie, to zaczyna chrapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maras1 napisał:

Święty Piotr z jakąś duszyczką spogląda z nieba na Ziemię. Na Ziemi pali się niebieskie światełko i duszyczka pyta: 
- Co to oznacza? 
- Na Ziemi jakiś mąż zdradza żonę - odpowiada zasmucony święty Piotr. 
- A to czerwone światełko obok? 
- To żona zdradza męża. 
Po chwili duszyczka znów pyta: 
- A co to za łuna tam w oddali? 
- A to Ciechocinek!

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na środku oceanu spotykają się trzy rekiny. Jeden z nich mówi: 
- Psiakrew, zżarłem jednego Francuza. Był taki wyperfumowany, że do tej pory czkam wodą kolońską. 
Drugi na to: 
- To jeszcze nic. Ja, zjadłem jakiegoś Rosjanina, chyba to był generał, bo do tej pory w brzuchu dzwoni mi jakieś żelastwo. Te jego medale tak brzęczą, że ryby płoszę... 
A trzeci rekin mówi: 
- To jest wszystko nic, koledzy! Ja zżarłem tydzień temu jakiegoś polskiego posła, taki miał pusty łeb, że do tej pory nie mogę się zanurzyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknego, słonecznego dnia gośc wybrał się z żoną do Zoo. Żona, bardzo atrakcyjna kobieta - makijaż, letnia, różowa, kusa sukieneczka, spięta paseczkiem, rajstopki samonośne... 
Gdy szli pomiędzy klatkami małp, zobaczyli goryla, który na ich widok jakby oszalał, zaczął skakać po kratach, chrząkać, zwisać na jednej łapie, drugą waląc się w czaszkę, najwyraźniej niesamowicie podniecony. Mąż, zauważywszy to podniecenie małpy, zaproponował żonie, żeby podrażnić zwierzę jeszcze bardziej i zaczął podsuwać jej pomysły : obliż usta... , zakręć tyłeczkiem ... Żona wykonywała jego instrukcje, a goryl zaczął wydawać takie dźwięki, że chyba by zmarłego obudził. "Rozepnij pasek..." (goryl niema rozginał kraty z napięcia), "Unieś sukienkę nad rajstopy" (goryl kompletnie oszalał). 
Nagle facet załapał żonę za włosy, otworzył drzwi klatki, wrzucił żonę do środka, zatrzasnął drzwi i krzyknął z wyrzutem: 
- To teraz mu wytłumacz, że Cię głowa boli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszarowy zakład fryzjerski.
Na jednym z foteli fryzjer właśnie kończy golić porucznika.
- Pan porucznik życzy wodę kolońską?
- Eeee, nie, jak tak wonieję, to moja żona myśli, że byłem w burdelu.
Na to sierżant z sąsiedniego fotela:
- A ja owszem, poproszę, moja żona nie wie, jak w burdelu pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie facet autostradą i nagle poczul, ze musi skorzystac z toalety.
   Dojechal do najblizszej stacji benzynowej i udal się do ubikacji. Kiedy
   juz tam zasiadl, uslyszal, jak ktos wchodzi do kabiny obok. Po chwili z
   tejze kabiny dobieglo pytanie:
   - Czesc, co tam u ciebie slychac?
 Facet glupio się poczul, na ogol nie rozmawial z obcymi, a tu jeszcze w   takim miejscu... Ale niepewnie odpowiedzial:
 - Nic, wszystko w porządku...
 - Sluchaj, a powiedz mi, co zamierzasz teraz zrobic?
 - No, nie wiem... - facet czul się coraz bardziej skrępowany tą wymianą
  zdan. - Jadę do Gdanska a potem wracam do Katowic...
 - Wiesz co - odezwal się znowu glos z kabiny obok. - Zadzwonię do ciebie   pozniej... Jakis debil w kiblu obok ! odpowiad a na wszystkie moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Koleżanka pije?

  >                 - Nie

  >                 - Dlaczego?

  >                 - Mam problemy z nogami

  >                 - Uginają się?

  >                 - Nie, rozkładają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...