Skocz do zawartości
Blondi

Ciekawostki z pobytu w De!!

Rekomendowane posty

Zabierz tego swojego słodziaka do Ciechocinka, tam też woda śmierdzi ;) 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz zabiorę słodziaka na inny kontynent,,w przyszłym roku,,szykuje się następny wyjazd,,daleko daleko,,w gorące klimaty,,żaden Ciechocinek,,chodz też marzy o wyjezdzie do Pl,,,czasu nam zabraknie na te wszystkie wyjazdy,,:święty::serce::love:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój urlop zaczął sie jazdą 2 tys, km autem,,więc zawitałam na noc w Avinion:love: było zimno i wiało,,ale nic mnie nie powstrzymało od zrobienia trochę fotek nocą,,w dzień takiego efektu nie ma,,przepiekne miasteczko,,,dzisiaj tylko ciutke pokażę,,każde zdjęcie muszę zmniejszać bo telefonik giganty zdjęcia robi,,,

IMG_20171218_173553.jpg

IMG_20171218_173553-PANO.jpg

IMG_20171218_173558.jpg

• Lubię to 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Kurczę, piękne. Mnie zawsze Avinion będzie kojarzyło się z piosenką Ewy Demarczyk.

Pani Demarczyk śpiewała wiersz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego...i mnie się kojarzy Avinion właśnie z wierszem :d 

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie z miastem Avinion . I chociaz tam nie byłam, to wyobrażam sobie ten most. Tylko, że to nie w D.image.png.cafe832bef24aa250daa9ab32945eb66.png

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, aga1 napisał:

A mnie z miastem Avinion . I chociaz tam nie byłam, to wyobrażam sobie ten most. Tylko, że to nie w D.

Pewnie, pewnie..nie w DE, ale @Blondi nie chce zmienić nazwy wątku na "Ciekawostki z pobytu w EU" ;)

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Blondi napisał:

Mój urlop zaczął sie jazdą 2 tys, km autem,,więc zawitałam na noc w Avinion:love: było zimno i wiało,,ale nic mnie nie powstrzymało od zrobienia trochę fotek nocą,,w dzień takiego efektu nie ma,,przepiekne miasteczko,,,dzisiaj tylko ciutke pokażę,,każde zdjęcie muszę zmniejszać bo telefonik giganty zdjęcia robi,,,

IMG_20171218_173553.jpg

IMG_20171218_173553-PANO.jpg

IMG_20171218_173558.jpg

Hi, hi, hi...jakby panowie i panie chcieli tańczyć na tym moście, to zakłóciliby ruch kołowy ;) Kara murowana :tak2:

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chcę też zmieniać.  Nie dopisałam tylko , że szkoda :) Byłaby szansa zobaczyć ten most .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsze te zasieki :) w Avinion . Dobrze, że u nas takich nie ma potrzeby stawiać. (jeszcze). Aby takie czasy bezpieczne trwały i trwały.  Kto mi powie, że świat nie jest piękny, Ludzie dobrzy, że warto żyć ? 

Edytowane przez Heidi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 12.12.2017 at 21:55, Blondi napisał:

Tutaj najzdrowsza woda ,,co za smród i co za ochyda ,,jakbym z kanalizy coś piła, paskudstwo jakich mało,,

ha, ha ,,,, to zapewne siarka.  Podobno zdrowa, ale jak byłoam w sanatorium w Horyńcu, też taką mieli . Ochyda :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Avinion cd. ,,za tymi murami co wczesniej widac na fotkach ,,kryje się przepiękne stare miasteczko,,na bogato ,,naprawdę na bogato,,,chciałam zrobić dużo fotek ale mój telefon padł,,chyba ze zmęczenia ,,,

IMG_20171218_191954.jpg

IMG_20171218_192102.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój dzisiejszy wypad do zimy,,,już bylismy na górze ,,ale do tego miasteczka jeszcze wyżej,,,ale na fotce jest częsc mojej ręki z moimi pazurami,,,grzebię w niebie,,,

IMG_20180127_131320.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, Blondi napisał:

Mój dzisiejszy wypad do zimy,,,już bylismy na górze ,,ale do tego miasteczka jeszcze wyżej,,,ale na fotce jest częsc mojej ręki z moimi pazurami,,,grzebię w niebie,,,

IMG_20180127_131320.jpg

Świetnie to wyszło :d  Wygląda jakbyś chciała to miasteczko zgarnąć do ręki :) Coś zachłanna zrobiłaś się na tym urlopie :haha: Może Słodziak Cię tak rozbestwił :haha:

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@violka ja jestem rozrzutna jak mój słodziak,,,a rozbestwiona jestem na maxa,,,to prawda,,:oklaski:ale miasteczka tego nie chcę,,w ogóle tutaj miasteczka i te ich ciasne uliczki na jedno auto to masakra,,w życiu bym nie chciała mieszkać w takim miejscu,,wszystko jakies malutkie ,,nie,,nie dla mnie te klimaty,,,ale dużo rzeczy jest tu innych ,,bardzo dużo wykorzystują kamienia,do ogrodzeń,,świetnie to wygląda,,,,Ta moja łapeczka chce podać Wszystkim innym miasteczko na tacy,,,:hura:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karnawał w Vinarosa,,byłam w sobotę,,ja zamarzłam a oni prawie na golasa,,zdjęc mam bardzo dużo,,to tak na szybko,,:love:

IMG_20180210_184231.jpg

IMG_20180210_185512.jpg

IMG_20180210_190021.jpg

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
37 minut temu, Blondi napisał:

Karnawał w Vinarosa,,byłam w sobotę,,ja zamarzłam a oni prawie na golasa,,zdjęc mam bardzo dużo,,to tak na szybko,,:love:

IMG_20180210_184231.jpg

IMG_20180210_185512.jpg

IMG_20180210_190021.jpg

Takie mini Rio ;)

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Powiadomienie o plikach cookies

Używamy plików cookies w celach statystycznych oraz do zapewnienia prawidłowego działania strony i jej usług. Politykę prywatności serwisu oraz zasady wykorzystywania plików cookies znajdziesz tutaj

Aby zaakceptować te zasady i ukryć tę informację kliknij w przycisk akceptuję.