Skocz do zawartości

Ciekawostki z pobytu w De!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mój urlop zaczął sie jazdą 2 tys, km autem,,więc zawitałam na noc w Avinion:love: było zimno i wiało,,ale nic mnie nie powstrzymało od zrobienia trochę fotek nocą,,w dzień takiego efektu nie ma,,przepiekne miasteczko,,,dzisiaj tylko ciutke pokażę,,każde zdjęcie muszę zmniejszać bo telefonik giganty zdjęcia robi,,,

IMG_20171218_173553.jpg

IMG_20171218_173553-PANO.jpg

IMG_20171218_173558.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Mój urlop zaczął sie jazdą 2 tys, km autem,,więc zawitałam na noc w Avinion:love: było zimno i wiało,,ale nic mnie nie powstrzymało od zrobienia trochę fotek nocą,,w dzień takiego efektu nie ma,,przepiekne miasteczko,,,dzisiaj tylko ciutke pokażę,,każde zdjęcie muszę zmniejszać bo telefonik giganty zdjęcia robi,,,

IMG_20171218_173553.jpg

IMG_20171218_173553-PANO.jpg

IMG_20171218_173558.jpg

Hi, hi, hi...jakby panowie i panie chcieli tańczyć na tym moście, to zakłóciliby ruch kołowy ;) Kara murowana :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze te zasieki :) w Avinion . Dobrze, że u nas takich nie ma potrzeby stawiać. (jeszcze). Aby takie czasy bezpieczne trwały i trwały.  Kto mi powie, że świat nie jest piękny, Ludzie dobrzy, że warto żyć ? 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.12.2017 at 21:55, Blondi napisał:

Tutaj najzdrowsza woda ,,co za smród i co za ochyda ,,jakbym z kanalizy coś piła, paskudstwo jakich mało,,

ha, ha ,,,, to zapewne siarka.  Podobno zdrowa, ale jak byłoam w sanatorium w Horyńcu, też taką mieli . Ochyda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

Mój dzisiejszy wypad do zimy,,,już bylismy na górze ,,ale do tego miasteczka jeszcze wyżej,,,ale na fotce jest częsc mojej ręki z moimi pazurami,,,grzebię w niebie,,,

IMG_20180127_131320.jpg

Świetnie to wyszło :d  Wygląda jakbyś chciała to miasteczko zgarnąć do ręki :) Coś zachłanna zrobiłaś się na tym urlopie :haha: Może Słodziak Cię tak rozbestwił :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka ja jestem rozrzutna jak mój słodziak,,,a rozbestwiona jestem na maxa,,,to prawda,,:oklaski:ale miasteczka tego nie chcę,,w ogóle tutaj miasteczka i te ich ciasne uliczki na jedno auto to masakra,,w życiu bym nie chciała mieszkać w takim miejscu,,wszystko jakies malutkie ,,nie,,nie dla mnie te klimaty,,,ale dużo rzeczy jest tu innych ,,bardzo dużo wykorzystują kamienia,do ogrodzeń,,świetnie to wygląda,,,,Ta moja łapeczka chce podać Wszystkim innym miasteczko na tacy,,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...