Skocz do zawartości

Praca na godziny. o co chodzi?


Gość Monika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jedna z agencji zaproponowała mi pracę na godziny. Czas pracy 30 lub 40 godzin w tygodniu!!! Ta pierwsza opcja za 800 euro. Plus nadgodziny za 9 euro za godzinę na życzenie rodziny. po pracy mogę robić co chcę i jak chcę. Czy to żart? Wiecie coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość debala2606

Witam, to tak tylko fajnie brzmi, ja miałam szczęście tak pracować ale nie łudż się i tak musisz być cały czas w domu, oprócz oczywiście freizeit, mnie się wydaje, że chodzi firmie o jakieś przepisy a nie onas, mimi wszystko powodzenia i Wesołych Świąt, :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. To chyba ta sama agencja. Ja dostałam smsa: Tylko 35 lub godzin tygodniowo! Wyjazdy już po świętach! Nowa jakość współpracy.

Nawet nie dzwonię bo to pewnie sprawy związane ze zmianami po nowym roku. Jak by to miało wyglądać? Wstaję w nocy na 20 minut i co mam to sobie notować? A jak to później udowodnić. Już widzę te kłótnie o każdą minutę. Ja potrzebuję spokoju i doskonale wiem na co się piszę. Nie chcę walczyć o swoje ja chcę to dostać i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jedna z agencji zaproponowała mi pracę na godziny. Czas pracy 30 lub 40 godzin w tygodniu!!! Ta pierwsza opcja za 800 euro. Plus nadgodziny za 9 euro za godzinę na życzenie rodziny. po pracy mogę robić co chcę i jak chcę. Czy to żart? Wiecie coś o tym?

przecież ,że to żart bo takie numery nie przejdą u większości rodzin niemieckich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłam tam dzisiaj i odpuściłam. To mydlenie oczu a wychodzi tak samo a może nawet gorzej, bo będzie dochodziło do konfliktów, bo niby jak pan z alzheimerem ma mi własnoręcznie podpisać nadgodziny. Juże nie mówię, że ktoś może mu wpisać i ze 100 nadgodzin. nie wróżę im niczego dobrego.

Niby pracujesz 40 godzin tygodniowo, ale masz być cały czas dyspozycyjna. kpiny sobie z nas urządzają i myślą że wszystko łykniemy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzwoniłam tam dzisiaj i odpuściłam. To mydlenie oczu a wychodzi tak samo a może nawet gorzej, bo będzie dochodziło do konfliktów, bo niby jak pan z alzheimerem ma mi własnoręcznie podpisać nadgodziny. Juże nie mówię, że ktoś może mu wpisać i ze 100 nadgodzin. nie wróżę im niczego dobrego.

Niby pracujesz 40 godzin tygodniowo, ale masz być cały czas dyspozycyjna. kpiny sobie z nas urządzają i myślą że wszystko łykniemy!!!!

dokładnie,masz racje.... to wielka mistyfikacja ........jak cały Rząd w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa te wszystkie zmiany noworoczne. Agencje kombinują i ja coraz bardziej się tego boję bo zagadką teraz jest to która to dobrze sobie wymyśliła. Masakra. Zależy mi na pracy i mam nadzieję że to wszystko się szybko unormuję bo z agencją może i źle ale bez agencji bardzo źle. W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ReniazWlenia

Ja także mam w umowie 40 godzin tygodniowo," bo praca "faktycznie" wykonywana ma mieścić się w tych godzinach". Ale do dyspozycji trzeba pozostawać cały czas. Chyba tu chodzi o to, że czas odpoczynku, picia kawy z podopiecznym nie wlicza się. Jak zliczłam to u mnie się mieści w tych 40, moze i u Was także o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam w umowie 40 godzin tygodniowo," bo praca "faktycznie" wykonywana ma mieścić się w tych godzinach". Ale do dyspozycji trzeba pozostawać cały czas. Chyba tu chodzi o to, że czas odpoczynku, picia kawy z podopiecznym nie wlicza się. Jak zliczłam to u mnie się mieści w tych 40, moze i u Was także o to chodzi
---

to jest wszystko nie normalne!!!!

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2015 13:52 ]

teraz przeczytałem ogłoszenie,oto one"......Zatrudnimy opiekunkę dla pana koło Stuttgartu – 950 E na rękę –szybki wyjazd Zatrudnimy opiekunkę dla pana koło Stuttgartu (Badenia-Wirtembergia)– 950 E na rękę........" zadałem pytanie tej Agencji ...czy któraś z Pań pojechałaby za te pieniądze -zasuwać 24 godziny w światek i piątek?????to jest stawka niewolnicza!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2015 13:52 ]

teraz przeczytałem ogłoszenie,oto one"......Zatrudnimy opiekunkę dla pana koło Stuttgartu – 950 E na rękę –szybki wyjazd Zatrudnimy opiekunkę dla pana koło Stuttgartu (Badenia-Wirtembergia)– 950 E na rękę........" zadałem pytanie tej Agencji ...czy któraś z Pań pojechałaby za te pieniądze -zasuwać 24 godziny w światek i piątek?????to jest stawka niewolnicza!!

950 euro?? :O. Śmieszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...