Skocz do zawartości

Delegowanie opiekunek do Niemiec


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niom

Firma doradcza robi sobie nowy rynek pracy.

ZUS od dawna jest bankrutem, wiec moze szukac mozliwosci dodatkowych pieniedzy.

Ogolnie

wezma za d$%& agencje, nas, bo Niemcy tez chca zarobic ,czytaj miec wplywy z podatkow,

A nas opodatkuja podwojnie, bedziemy placic i w DE i w PL.

Czarno to widze,

Ktos chetny na teke ministra  d/s opiekunkek?:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Niom

Firma doradcza robi sobie nowy rynek pracy.

ZUS od dawna jest bankrutem, wiec moze szukac mozliwosci dodatkowych pieniedzy.

Ogolnie

wezma za d$%& agencje, nas, bo Niemcy tez chca zarobic ,czytaj miec wplywy z podatkow,

A nas opodatkuja podwojnie, bedziemy placic i w DE i w PL.

Czarno to widze,

Ktos chetny na teke ministra  d/s opiekunkek?:mur:

Nic się nie stresuj , to jest artykuł sprzed 3 lat .Po za gadaniem nic się nie zmienia , ani na naszą szkodę , ani na naszą korzyść . Nawet jak coś nowego wprowadzą , to agencje będą nadal miały to w d...   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@erika A Ty skąd takie  fajne informacje wyczarowałaś?  Idą  zmiany,  czyli wg tego co ja tam wysłuchałam,  powinnam  dostać nową  umowę  do podpisania z nowymi stawkami. A tu ani widu, ani  słuchu. Agencja nie :telefon:  .  Hm.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Heidi napisał:

@erika A Ty skąd takie  fajne informacje wyczarowałaś?  Idą  zmiany,  czyli wg tego co ja tam wysłuchałam,  powinnam  dostać nową  umowę  do podpisania z nowymi stawkami. A tu ani widu, ani  słuchu. Agencja nie :telefon:  .  Hm.... 

Podobno nowe umowy już są tylko nowych stawek w nich brak O.o

Pocieszające jest to, że kilka firm zapewnia o wolnym dniu (2 razy po pół dnia zamiennie). Jest to jednak znów tylko na papierze bo o to wolne trzeba walczyć samemu. Większość opiekunów nadal (nie potrzebuje, rozumie sytuację, że się nie da) Ja znów wyjdę na upierdliwca, który domaga się wolnego :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...