Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę nic reklamować ,,żadnych marek ,,ale powiem jedno,tą sukienkę pogniecioną , bombkę , taki parowacz idealnie wyprasował,jestem zadowolna  bardzo z tego mojego prasowacza,,wszystko zresztą nim prasuję co muszę, szybko i naprawdę takie cięzkie miejsca do prasowania to ta maszyna wyprasuje,,,nie ta na obrazku bo nie wiem co to za marka ,,ale tego typu,,

IMG_20190225_153445.jpg

14-komplet-starea-680x650.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki internet mam tutaj trochę kulawy i jeszcze mi zdjęc nie przesłało na komputer,,,a kupiłam sukienkę ażurową ecri i na ramiączkach za 5 euro:hura: ,szukalam tyle czasu i znalazłam,,w między czasie kupiłam innych trochę ale to nie to czego chciałam,,, Ale tyle butów tutaj co widzę,ale żadne dla mnie:grzmotnąć: brzydkie i tyle,, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Blondi napisał:

Taki internet mam tutaj trochę kulawy i jeszcze mi zdjęc nie przesłało na komputer,,,a kupiłam sukienkę ażurową ecri i na ramiączkach za 5 euro:hura: ,szukalam tyle czasu i znalazłam,,w między czasie kupiłam innych trochę ale to nie to czego chciałam,,, Ale tyle butów tutaj co widzę,ale żadne dla mnie:grzmotnąć: brzydkie i tyle,, 

Blondasku dawaj tu zaraz fotkę w tej kiecce:cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.kaufda.de/webapp/viewer/1083271973?portalIntegration=null&retailerName=ALDI-SUeD&page=8&pageType=DE-P-Global_Retailer-Product-Page_with_exact_brochure&sourceType=PORTAL_RETAILER_PRODUCT_LANDING&sourceValue=Sneaker&campaignChannelType=null&lat=50.192398&lng=8.675293

 

Ło matulu,się narobiło a chciałm tylko pokazać snikersy com sobie za całe 12,99 zakupiła dziś;0Doszłąm do wniosku ,ze bez sensu przemakające zimowe botki do PL wozić i choć nie miałąm w planie to kupiłam:) 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

Blondasku dawaj tu zaraz fotkę w tej kiecce:cmok: 

W kiecce nie mam chyba fotki,ale zrobię bo leży kiecka ślicznie,,a kupilam jeszcze jedną sukienkę ,made in Italia,,moje kolory ,jedwabna -no wydawałoby się ,że pięknie będzie leżec a wyglądam w niej jak bambaryła:szydera: a niech to!!! ubiorę do gotowania,,:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja teraz w każdej wyglądam jak bambaryła,niby malutko przytyłam ale jednak talia zniknęła :( Już się ponad tydzień poświęcam i nie jem słodyczy ale póki co ani centymetra nie ubyło :( A ,że lubię ciuchy dopasowane to teraz wszystkie są przyciasne i doopa :( ,żeby nie powiedzieć sosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

@Blondi ja teraz w każdej wyglądam jak bambaryła,niby malutko przytyłam ale jednak talia zniknęła :( Już się ponad tydzień poświęcam i nie jem słodyczy ale póki co ani centymetra nie ubyło :( A ,że lubię ciuchy dopasowane to teraz wszystkie są przyciasne i doopa :( ,żeby nie powiedzieć sosna

Tydzien to za mało efekty przyjdą po paru tygodniach:tak2: ale gdzie Ty kruszynko przytyłaś? no gdzie, zmień lustro,ja to szukam lustra w którym dobrze wyglądam ,,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

@Blondi ja teraz w każdej wyglądam jak bambaryła,niby malutko przytyłam ale jednak talia zniknęła :( Już się ponad tydzień poświęcam i nie jem słodyczy ale póki co ani centymetra nie ubyło :( A ,że lubię ciuchy dopasowane to teraz wszystkie są przyciasne i doopa :( ,żeby nie powiedzieć sosna

Oj tam jest okazja zmienic na nowe :di nie przejmować się

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.03.2019 at 23:11, Blondi napisał:

Odświeżaczyk!!! a jak pięknie prasuje sukienki,,moje ukochane cudo!!!:szydera:

Powiedz mi koleżanko czy to ustrojstwo całkowicie eliminuje żelazko? 

W ub. roku rozważałam taki zakup ale zmieniły mi się priorytety. Za jakiś czas wrócę do tematu ale tylko wtedy jeśli tradycyjne żelazko będzie niepotrzebne. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Powiedz mi koleżanko czy to ustrojstwo całkowicie eliminuje żelazko? 

W ub. roku rozważałam taki zakup ale zmieniły mi się priorytety. Za jakiś czas wrócę do tematu ale tylko wtedy jeśli tradycyjne żelazko będzie niepotrzebne. 

 

Mi tutaj eliminuje całkowicie żelazko ,ja nie mam tutaj serwetek ani obrusów,a małe serwety czy obrusiki są takie ,że nie mają potrzeby prasowania, ale za każdym razem jak prasuję swoje rzeczy a w szczególnosci sukienki, bluzki to zachwalam to ustrojstwo bardzo, ale chcąc wyprasowac coś co trudno powiesić, to kładę na stół i jadę tą słuchawką i pięknie się wszystko prostuje,musi miec ten parownik dobra moc, mi wystarcza 1600W, mam tylko 2 stopnie grzania i większośc leci na 1 stopniu,,też się wachałam aby nie okazało się to wielkim gównem, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...