Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Blondi napisał:

A teraz buciki za 919zł,,czy warte tej ceny? a przecenione teraz na 643 zł -szok dalej z ceną,,a buty jakie cudaczne,,nasrane aż za dużo,,wszystkiego,,ale fason taki kocham, lubię takie buty,,łancuchy weg,

6795053_500_A.jpg

Powiem tak: złoto do" złota" i że o gustach się nie dyskutuje:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

34 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Andreaa popatrz na Timberlandy damskie! W zeszłym roku zakupiłam synusiowi o tej porze roku-bo są obniżki na Zalando.W tym roku kupiłam sobie inne buciorki -bo za w/w trzeba dać ok.1000 złociszy.Czy ja naprawdę je potrzebuję:haha:?!

Kochana:) mysle,ze wiekszosc z nas,ktorzy juz jakis czas tam na te obczyzne jezdza ma  w szafach potrzebne i niepotrzebne rzeczy. A to jakies okazje,upusty,czarne piatki i co??? Wszystko sie przyda.

Dzisiaj na fajce myslalam o tych buciorkach ze zdjecia. Zamowic,czy nie zamowic. Pomyslalam tez,ze na moje buty osobny testament musze napisac,bo swa wartosc maja. A moze jeszcze tak dlugo pozyje,ze wszystkie w chodzeniu zedre??? Oby :-)

Zajrze na Zalando,tam tez mam konto,bo juz wiele ciuchow u butow tam zamawialam. Lubie Zalando,bo bez oplat mozna zwroty robic. Na innych stronach tak dobrze nie jest :-)

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Kochana:) mysle,ze wiekszosc z nas,ktorzy juz jakis czas tam na te obczyzne jezdza ma  w szafach potrzebne i niepotrzebne rzeczy. A to jakies okazje,upusty,czarne piatki i co??? Wszystko sie przyda.

Dzisiaj na fajce myslalam o tych buciorkach ze zdjecia. Zamowic,czy nie zamowic. Pomyslalam tez,ze na moje buty osobny testament musze napisac,bo swa wartosc maja. A moze jeszcze tak dlugo pozyje,ze wszystkie w chodzeniu zedre??? Oby :-)

Zajrze na Zalando,tam tez mam konto,bo juz wiele ciuchow u butow tam zamawialam. Lubie Zalando,bo bez oplat mozna zwroty robic. Na innych stronach tak dobrze nie jest :-)

:cmok:

Ja tak ja Ty jak mi się coś podoba to nie ma bata,biorę,ale mam koleżankę tak nie zdecydowaną że kiedyś pojechałam z nią na zakupy to nogi do kolan zdarłam a ona nic nie kupiła,a przemyśli z tydzień może, potem,a może szkoda,a to za drogie,może gdzieś tańsze znajdę.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malina 1 napisał:

Ja tak ja Ty jak mi się coś podoba to nie ma bata,biorę,ale mam koleżankę tak nie zdecydowaną że kiedyś pojechałam z nią na zakupy to nogi do kolan zdarłam a ona nic nie kupiła,a przemyśli z tydzień może, potem,a może szkoda,a to za drogie,może gdzieś tańsze znajdę.

Z zamawianie przez neta  jest na tyle dla mnie dobre,ze jak cos mi sie nie podoba,albo minie mnie na to ochota,to zwracam i  kasa zostaje  :-) Jak  w miasto ide,to musze z czyms przyjsc. Na darmo butow nie zedre.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Malina 1 napisał:

Ja tak ja Ty jak mi się coś podoba to nie ma bata,biorę,ale mam koleżankę tak nie zdecydowaną że kiedyś pojechałam z nią na zakupy to nogi do kolan zdarłam a ona nic nie kupiła,a przemyśli z tydzień może, potem,a może szkoda,a to za drogie,może gdzieś tańsze znajdę.

Ooooo to ta Twoja koleżanka to pewnie ja. Nie wiem czy wstydzić się powinnam ale mam tak samo. Na usprawiedliwienie, obronę mam taką gadke, że ubieram się raczej ^^młodzieżowo ale młodzieżą nie jestem to żeby nie być śmieszną, bo to najgorsze, to muszę przegryzc, przespać i przeanalizować decyzję...a to trwa hahaha

dodać do tego rozmiar, cenę, samopoczucie no to powiedzcie sami, przecież to ultra trudne:p:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Andreaa napisał:

Z zamawianie przez neta  jest na tyle dla mnie dobre,ze jak cos mi sie nie podoba,albo minie mnie na to ochota,to zwracam i  kasa zostaje  :-) Jak  w miasto ide,to musze z czyms przyjsc. Na darmo butow nie zedre.

:tak: a ja dzisiaj zdarłam trochę buta,  ale wróciłam z mięsem ,,coś jednak kupilam:szydera: kocham targać taboły z zakupami do domu,,walnąc na łózko torby i oglądac co kupiłam bo w międzyczasie nieraz już zapomnę z tego nadmiaru co ja mam,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Malina 1 napisał:

jak mi się coś podoba to nie ma bata,

Raz się żyje ,,,zawsze to powtarzam jak coś widzę  ładnego i jeszcze drogiego, zresztą ja nigdy nie byłam nauczona oszczędzać,,nigdy,,rozrzutnica na maxa jestem, ale jak mi z tym lekko jest,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

:tak: a ja dzisiaj zdarłam trochę buta,  ale wróciłam z mięsem ,,coś jednak kupilam:szydera: kocham targać taboły z zakupami do domu,,walnąc na łózko torby i oglądac co kupiłam bo w międzyczasie nieraz już zapomnę z tego nadmiaru co ja mam,,:szydera:

Taka przypadlosc mam wlasnie na wyjazdach. W czasie 2-3 miesiecy nakupuje ,a potem nie wiem ile razy wyciagam,obracam,marze sobie i tak starannie ukladam,zeby za jakis czas znowu wyjac.

Mieso tez wazne. Musisz jesc,zeby miec sile tobolki dzwigac :-)))))))))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krista napisał:

Ooooo to ta Twoja koleżanka to pewnie ja. Nie wiem czy wstydzić się powinnam ale mam tak samo. Na usprawiedliwienie, obronę mam taką gadke, że ubieram się raczej ^^młodzieżowo ale młodzieżą nie jestem to żeby nie być śmieszną, bo to najgorsze, to muszę przegryzc, przespać i przeanalizować decyzję...a to trwa hahaha

dodać do tego rozmiar, cenę, samopoczucie no to powiedzcie sami, przecież to ultra trudne:p:smutek:

Ja lubię się przespać nim podejmę decyzję, ale dokładnie jedną noc :szydera: Nie mam też przywiązania do ciuchów.., jak mi się coś w noszeniu nie sprawdzi (mam poczucie, że nie jest to moje) to bez żalu się z tym rozstaję ... Nie mam też rzeczy, z których "wyrosłam" :) Nie kupuję przez internet bo ja muszę dotknąć, dużo rzeczy  na dotyk już dla mnie nie nadaje się do kupienia :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, NNNdanuta napisał:

  Nie kupuję przez internet bo ja muszę dotknąć, dużo rzeczy  na dotyk już dla mnie nie nadaje się do kupienia :)

Mam dokładnie tak samo :) Jak coś jest "zimne" w dotyku to choćby najpiękniejsze i za darmo,nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja kupuję buty przez neta,z firm które znam. Natomiast skusiłam się raz na tzw.szmaty i musiałam odesłać. Była to przesyłka z Z...dzięki temu zwrot odebrał kurier-bezpłatnie.Jestem na etapie szycia u krawcowej!Znalazłam taką bardziej kreatorkę niż szwaczkę.I tylko materiałów mi "brak":haha:.Z ciuchami,których nie noszę ok. roku-rozstaję się bez sentymentów.Robię miejsce na nowe:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Twoje szczęscie,,ciesz się,,że jesteś normalny,,,masz tu na obcasie ,,,szukaj teraz stópki do tego pantofelka:tak2:

images.jpg

Kiedys na obcasach tylko latalam,jak w domu przechodzilam na plaskie i dluzej pochodzilam,to mnie z stylu stopa bolala. 

Teraz mam odwrotny problem.  :-)

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...