Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

15 minut temu, jolantapl. napisał:

Wszystkie kozaki są super i jeszcze ta torebka w kolorowe pasy i srebrna sukienka mój styl ;)

Mój styl, to trzy ostatnie zdjęcia. Gdyby nie te blond włosy, to jakbym ja....i nawet zegarek i bransolety....Spodnie noszę jednolite, nie cieniowane, czapa identyczna, ale reszta....sportowa elegancja....czyli ja :d @jolantapl. to srebrne cudeńko, jak ci się znudzi, to podrzuć do mnie ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mój styl, to trzy ostatnie zdjęcia. Gdyby nie te blond włosy, to jakbym ja....i nawet zegarek i bransolety....Spodnie noszę jednolite, nie cieniowane, czapa identyczna, ale reszta....sportowa elegancja....czyli ja :d @jolantapl. to srebrne cudeńko, jak ci się znudzi, to podrzuć do mnie ;):d

Dobrze moje sreberko i złotko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mój styl, to trzy ostatnie zdjęcia. Gdyby nie te blond włosy, to jakbym ja....i nawet zegarek i bransolety....Spodnie noszę jednolite, nie cieniowane, czapa identyczna, ale reszta....sportowa elegancja....czyli ja :d @jolantapl. to srebrne cudeńko, jak ci się znudzi, to podrzuć do mnie ;):d

To nie jest sportowa alegancja , tylko styl uliczny :p i też tak chodzę na codzień  :d kozaczki jak dla mnie NIE , a sukienka super , ale obcięłabym ją 10 cm nad kolano ;) i te poduchy z ramion do wyrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

To nie jest sportowa alegancja , tylko styl uliczny :p i też tak chodzę na codzień  :d kozaczki jak dla mnie NIE , a sukienka super , ale obcięłabym ją 10 cm nad kolano ;) i te poduchy z ramion do wyrzucenia

Strasznie dosłowna jesteś...Styl uliczny, to wycieruchy i dziury...:p Poczekaj, jak się spotkamy...to nie poznasz sportowo elegancko ubranej damy :p:d W jednym się zgadzamy...kozaczki NIE :d A sreberko musi te poduchy mieć, bo na wieszaku wisi....na normalnej kobiecie nie byłyby potrzebne ;) Długość, to rzecz względna....zależy do jakich butków. Te na zdjęciu są błeeee, przy innych może być inny efekt..takie np. gładkie czarne, nad kolano, na koturnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Strasznie dosłowna jesteś...Styl uliczny, to wycieruchy i dziury...:p Poczekaj, jak się spotkamy...to nie poznasz sportowo elegancko ubranej damy :p:d W jednym się zgadzamy...kozaczki NIE :d A sreberko musi te poduchy mieć, bo na wieszaku wisi....na normalnej kobiecie nie byłyby potrzebne ;) Długość, to rzecz względna....zależy do jakich butków. Te na zdjęciu są błeeee, przy innych może być inny efekt..takie np. gładkie czarne, nad kolano, na koturnie....

Nie będę z Tobą polemizować  w tak radosnym dniu :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Dziewczynki kurteczki,,:święty:  sama nie mam za tyłek kurteczki,,mam krótszą,,ale nie trafiło mi sie na ladną kurtkę w tym roku,,a teraz to już nie chcę,,,

11250_1.jpg

I250x250-pikowana-kurtka-z-kapturem-i-futerkiem-8816-czerwony-czerwony-m-netmoda-pl.jpg

I250x250-pikowana-kurtka-z-kapturem-i-futerkiem-8816-pudrowy-szary-s-netmoda-pl.jpg

p-kurtka-damska-zimowa-pikowana-z-kapturem-szara-ty0123-szary.jpg

Ja poproszę tę bladoróżową z popielem :tak2: Mam taką podobną, ciemnoniebieską, ale do oczu mi nie pasuje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie wypowiadam :) . Noszę to, w czym dobrze sie czuję. Buty to moj nałóg :( . Ale uwielbiam leciutkie, nie na takiej podeszwie jak dla konia pociągowego. Noga musi wyglądą jeszcze lepiej niż wygląda :) . Szkoda, że nie mogę wkleic swoich butów i pokazać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aga1 napisał:

Ja sie nie wypowiadam :) . Noszę to, w czym dobrze sie czuję. Buty to moj nałóg :( . Ale uwielbiam leciutkie, nie na takiej podeszwie jak dla konia pociągowego. Noga musi wyglądą jeszcze lepiej niż wygląda :) . Szkoda, że nie mogę wkleic swoich butów i pokazać . 

Jeszcze musimy poczekać na wklejanie :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam traktory,,podeszwa traktor,,ale za to od spodu jest cieplutko w nóżkę,,botki płaskie i z kozuchem w środku,,no wiecie takie trapery jak były w Hausie,,lubię te buty zimą,,chodz teraz mogę je ponosić bo w zeszłą zimę światła dziennego nie widziały i zimy:oklaski: a wszystkie eleganciaki zostały w szafie,,marznąc nie mam zamiaru,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marianek napisał:

Chodziło mi o podpowiedź jakie kolory się elegancko komponują. :d Co z tego, że zaje....e botki gryzą się się z zaje....ą kurtką i zajeb....ą torebką. Ale wtedy kobieta powie: taki mam styl.:p

Ja to rozumiem, naprawdę :tak2: Ale obecnie mam etap na zestaw róż i popiel....i nie ma....:smutek:I jak ja mam się teraz kolorystycznie skomponować? :donos::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I jak ja mam się teraz kolorystycznie skomponować? :donos::haha:

Tak, by Ty czułaś się w tym dobrze.:d Róż i popiel to niegłupie zestawienie. Tylko dokładnie rozważyć co na Tobie ma być róż, a co popiel.

Edytowane przez Marianek
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marianek napisał:

Tak, by Ty czułaś się w tym dobrze.:d Róż i popiel to niegłupie zestawienie. Tylko dokładnie rozważyć co na Tobie ma być róż, a co popiel.

Hi, hi, hi....popiel mam na głowie, a róż na twarzy :haha: A tak na serio, raczej nie mam problemów z komponowaniem....przy czym nie chodzi tu o komponowanie serenady, ani symfonii :haha::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...