Skocz do zawartości

Zakochałam się w księdzu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  masz racje ta cecha jest niezbędna ,ale może być i zgubna  dla ludzkiego organizmu...nie ma złotych reguł..-pozdrawiam:)

Zgubna dla ludzkiego organizmu? W jakim sensie? Złote reguły nie będą miały zastosowania w naszej pracy, tutaj nie można zastosowac określonej techniki jak przy sprzedaży innych usług. Dobrzy by było, gdyby udało się stworzyć i spisać Podstawowe Reguły, którymi powinna kierować się w pracy Opiekunka/Opiekun, ale o tym już napisałam w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzę na księdza i widzę -chłopa ,łajdaka,obżartusa,darmozjada, kochanka-jak ładny-/oczywiście nie dla mnie /, chama i pyskacza,miłego i sympatycznego faceta,-przeswietle każdego kleryka-bo chłop to chłop ,,,jak jeden  - ma babę , ,,,

Jak widać i tak też można patrzeć, bo chociaż każdy patrzy, to nie każdy widzi, również tego, że w kobiecie też jest wiele kobiet :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzę na księdza i widzę -chłopa ,łajdaka,obżartusa,darmozjada, kochanka-jak ładny-/oczywiście nie dla mnie /, chama i pyskacza,miłego i sympatycznego faceta,-przeswietle każdego kleryka-bo chłop to chłop ,,,jak jeden  - ma babę , ,,,

  ha ha ha i masz racje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopisek redakcji:

Niniejszy wątek wzbudził tak duże Wasze zainteresowanie, że o zabranie głosu w dyskusji poprosiliśmy ks. Pawła Buchtę.

Część I:

Część II:

 

Nie ma to jak ksiądz mówiący o innych księżach że ci bez sutanny sobie nie poradzą, bo nic nie umieją. Mam wrażenie, że właśnie o to chodzi kościołowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ksiądz mówiący o innych księżach że ci bez sutanny sobie nie poradzą, bo nic nie umieją. Mam wrażenie, że właśnie o to chodzi kościołowi.

  no tak oni mają w tych sprawach  duże doświadczenie ,od pedofilstwa  po gejostwo!!!!Obłudnicy.Nie piszę dużo bo dostaję zaraz nerwice jak ich widzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  no tak oni mają w tych sprawach  duże doświadczenie ,od pedofilstwa  po gejostwo!!!!Obłudnicy.Nie piszę dużo bo dostaję zaraz nerwice jak ich widzę!!!

Piąteczka i zgadzam się z Tobą !!! niech wszyscy sciągną okulary jak noszą i spojrzą na to oczami-to widac i słychać!!!!

a może do spowiedzi????  hahahhahahahahhahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do spowiedzi ? do takich grześników?     wierze w Boga ,ale nie w ich Boga!


Trudno to zrozumieć, że można patrzeć na księdza i widzieć mężczyznę? Jak patrzę na księdza widzę księdza i tylko księdza.

     ha ha ja to rozumię a jeśli księża  łajdaczą się to co...twierdzą ,że są tylko księżmi przy ołtarzu  a tak mogą uprawiać pedofilie ,gayostwo itd. obłuda do potęgi Ent!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

do spowiedzi ? do takich grześników?     wierze w Boga ,ale nie w ich Boga!

     ha ha ja to rozumię a jeśli księża  łajdaczą się to co...twierdzą ,że są tylko księżmi przy ołtarzu  a tak mogą uprawiać pedofilie ,gayostwo itd. obłuda do potęgi Ent!

...jak księża się łajdaczą, to są po prostu łajdakami. Pedofilia, zwłaszcza wśród księży powinna być karana z najwyższą surowością, samo zdarzenie powinno być podane do publicznej wiadomości wraz ze zdjęciem na pierwszych stronach gazet, nie mam litości dla takiego zwyrodniałego potwora, zwłaszcza potwora w sutannie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

hej też jestem zakochana w księdzu i co on nie odwzajemnia moich uczuć ale kocham go bardzo wię jak tu jest jakaś dziewczyna co kocha ksędza jak ja napisz do mnie na gg **usunięto numer gg***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
O 4.11.2015 at 11:13, Gość Perła30 napisał:

hej też jestem zakochana w księdzu i co on nie odwzajemnia moich uczuć ale kocham go bardzo wię jak tu jest jakaś dziewczyna co kocha ksędza jak ja napisz do mnie na gg **usunięto numer gg***

Pewnie nie jest hetero, to jak ma odwzajemnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.11.2015 at 11:13, Gość Perła30 napisał:

hej też jestem zakochana w księdzu i co on nie odwzajemnia moich uczuć ale kocham go bardzo wię jak tu jest jakaś dziewczyna co kocha ksędza jak ja napisz do mnie na gg **usunięto numer gg***

Moja droga znam osobiscie 3 kobiety ,które ich ukochany ksiadz nie żle wyrolował jednej to nawet dziecko zrobił no ale niestety wszystkie trzy przegrały rywalizację z bogiem .Pewnie takich kobiet jest o wiele więcej ale też na sto procent są takie,które ułozyły sobie z księzem a raczej byłym księdzem życie.Zyczę Ci powodzenia i madrych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Witajcie

To forum opiekunek w większości chyba są to dojrzałe kobiety. Nosiłam się z zamiarem napisania już dawno. Nie układa mi się w małżeństwie. Dwadzieścia lat po ślubie, cóż bywa różnie. Oddaliliśmy się bardzo z mężem. Poznałam kogoś i tutaj padnie słowo ksiądz. Tak bardzo byłam stęskniona uwagi, akceptacji i znalazłam to w osobie księdza. Człowieka bardzo inteligentnego, wszechstronnego, który intrygował mnie bardzo. Na początku nie wiedziałam, że to ksiądz. Pokazywał mi różne swoje oblicza, a ja chłonęłam go całą sobą. Ma masę pasji   (mamy też i wspólne pasje) i to coś co emanuje, co dostrzegłam przy naszym  realnym spotkaniu. Takie ciepło, ukojenie, radość i dobroć. To bije od niego. Doszło między nami do zbliżenia, miałam możliwość spotykać się z nim realnie. Hotele, spacery, restauracje, kina, koncerty. To najpiękniejszy czas dla mnie. Miałam możliwość wyjazdów spotykaliśmy się w różnych miejscowościach, wymyślałam wyjazdy służbowe, szkolenia, wyjazdy do rodziny. Mąż nie interesował się specjalnie. Czasem korzystałam też z okazji wyjazdów męża. Raz przyjechał do mnie. Tylko to było ryzykowne. Zaczęłam żyć zupełnie inaczej byłam rozpromieniona, radosna, dostałam nawet awans w pracy. Po prostu się zakochałam. On nawet nazwał mnie swoją żoną. Łukasz bo tak ma na imię ksiądz komplementował mnie, spełniał zachcianki... śniadanie do łóżka, kwiaty, prezenty. Seks to zupełnie inny wymiar w czasie kiedy się kochaliśmy zawsze patrzył mi głęboko w oczy. Ma zielone oczy i ten widok ich mam cały czas przed sobą.Boże drogi to było jak sen. Było... Zaczęłam być nieostrożna. Nie chcę pisać o szczegółach w każdym razie mąż  dowiedział się. Zrobił to w perfidny sposób. I... cała lawina okropności. Zerwaliśmy bliższy kontakt z Łukaszem, mąż stara się nadrobić to co psuł latami. Zmienił się bardzo, jednak to nie jest mój Łukasz, za którym tęsknię.  Mój mąż zabrał mi moją młodość, źle mnie traktował, sam się do tego przyznał. I po tym jak uświadomił sobie, że może mnie stracić zmienił się. Nie wiem co pokaże przyszłość. Wiem, że oboje są dla mnie na ten czas bardzo ważni. Kocham i jednego i drugiego.  Tak w wielkim skrócie napisałam. Wyrzuciłam  to, piszę to jako przestroga. Romans mężatki to bardzo ryzykowne. Z drugiej strony, gdyby mąż się nie dowiedział nie zmienił by się. Tak widocznie było mi pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj krecha. Mam wrażenie że perfidnie to zachował się Łukasz wykorzystując sytuację w której się znalazłaś. Kluczowe pytanie jest takie czy Łukasz brał pod uwagę zrzucenie sutanny? Zresztą po tym wszystkim powinien odejść z kościoła bez względu na rozwój aytuacji. Bo jeżeli nie to zwyczajnie Cię wykorzystał i nie traktował tego związku powaznie. Mam nadzieję że związek z mężem się poprawi a mąż będzie umiał po tym wszystkim nie patrzeć w przeszłość co w tym podobnych sytuacjach jest bardzo trudne.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...