Skocz do zawartości

Czarna lista opiekunek?


Gość niemogepodac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Łukasz napisał:

Dobranoc ludkowie:love: Trzeba pośnić trochę, obym zmiennika nie wziął nad ranem za Etiopczyka:hahaha: To do jutra. Jak się przebudzę wcześniej niż Blondi, to zaparzę kawkę:spioch:

ale się uśmiałam :hahaha::hahaha::hahaha: Teraz już nie wiem,czy mam się zapisać na tą listę czy wypisac? :płacz: 

Ukryta zawartość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 minuty temu, Gość Marek napisał:

Firma Jani care 24 oczernia ludzi często bobre osoby które walczyły o swoje

A co to za agencja ! ale i tak może być,,Ci co za dużo chcą i walczą o swoje to mogą być oczernione przez agencję,,bo za dużo klepią,,i się nie dogodzi ,,nieraz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.05.2015 at 14:04, margolka napisał:

No to stworzyć trzy czarne listy.Czarną listę opiekunek,agencji i rodzin niemieckich.

To dorze ktoś napisał ,wogle firmy zaczynają oczerniać ludzi dobrych ludzi którzy walczą o swoje czarne listy nie są obiektywne Jani Care z zielonej Góry babra się w to .nieładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

A co to za agencja ! ale i tak może być,,Ci co za dużo chcą i walczą o swoje to mogą być oczernione przez agencję,,bo za dużo klepią,,i się nie dogodzi ,,nieraz! 

Co się nie dogodzi?Poczytaj te umowy jakieś kary z palca wyssane po1200eu za nieporządek.Albo o diety się upomnij ,nie daj borze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.05.2017 at 07:22, jolantapl. napisał:

@Blondijak jeszcze Cię nie ma na tej liście to zapisz się na tą listę koniecznie :hahaha::hahaha::hahaha:

Sami cię wpiszą.tylko powiedz że agenciję chcesz zmienic bo coraz trudniej o opiekunów z doś.90 procent nie wie co to demęcvija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

A co to za agencja ! ale i tak może być,,Ci co za dużo chcą i walczą o swoje to mogą być oczernione przez agencję,,bo za dużo klepią,,i się nie dogodzi ,,nieraz! 

Taka która zatrudnia dwie siksy które pomagają unikać komorników.Pyskate a niemieckiego ani w ząb z zielonejGóry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Gościu, proszę pisać pod jednym nickiem bo rozdwojenia jaźni dostaję...

 

Prawda taka że te z biur nie mają pojęcia o tej robocie i same na pewno nie pojechały .Roztyrojenia we trzy siedzimy przy tym kąpie.Czy to dla ciebie za trudne pigi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu za kołchoz,:hahaha:,ja zmieniam agencję i nigdy nie miałam problemu z odejsciem,,zawsze żegnam sie raczej w zgodzie ,,bo nigdy nie miałam większych zatargów ,,raczej sprawy jedynie bieżące ,,bo nigdy nie wiadomo ,czy do tych fajnych się kiedyś nie wróci,,roznie to jest ,,wiem ,że nie wrócę ale ale,,,nie piszcie tutaj o czarnych stronach medalu,,rzadko chyba się takie coś trafia ,,ja na żadne kary nie patrzę bo mnie i tak one nie dotyczą,,miałam jedną umowę ,gdzie cala strona była przeznaczona na kary,,ale już nie wazna ta umowa,,na pamiątkę sobie zostawiłam,,,

opiekunek nie brakuje,,ja znam agencję,gdzie mają przedosyt i tam się nie liczy dobry opiekun/ka,bo wyślą z pierwszej łapanki taką ,co wszystko zrobi za parę euro i nie będzie się stawiać agencji,,hahaha  tak to jest,,pracowac dobrze i nie będzie żadnych kar,,ani listy czarnych:płacz::hahaha:

Godzinę temu, Gość Marta napisał:

Prawda taka że te z biur nie mają pojęcia o tej robocie i same na pewno nie pojechały .Roztyrojenia we trzy siedzimy przy tym kąpie.Czy to dla ciebie za trudne pigi

We trzy? ale macie fajnie,,:hahaha: można się super zrelaksowac przy kompie,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.11.2014 at 21:50, Gość Wiktoria napisał:

Kiedyś właścicielka jednej z agencji rozesłała do innych agencji maile by mnie nie zatrudniali. Wiedziałam o tym, bo mnie poinformowała że tak zrobi i że już nigdy nikt mnie nie zatrudni. A wiem że to zrobiła to bo mi powiedziała agencji która dała mi szansę. I co? Pracuję tam od 3 lat. I za to nie zmienię jej na żadną inną. Próbuj w innych agencjach i się nie przejmuj. Powodzenia!

takie coś na policję trzeba zgłaszać .a po drugie właścicielka inteligęciją nie zabłysneła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał
O 10.12.2014 at 12:04, Gość Mariusz napisał:

A może zrobimy czarną listę niemieckich rodzin. Będzie o czym pisać i czytać...

tak i agencij z przodu byłem na własnym jedzeniu przez dwa tygodnie zanim łaskawie do sklepu mnie zabrali.a tak pięknie opowiadały.cyt.no nie jest tak żle .myszy w lodówce .tak mam fotki.ale jak powiedziałem wyjeżdzam to wróg nr 1 i wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał
2 godziny temu, Serenity napisał:

@Blondi  Nie warto ani pisać już w tak  bzdurnym temacie jak czarna lista.

a właśnie trzeba pisać ale prawdę .bo fakt jest taki że gdzie w gre wchodzą pieniądze sentymęty się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...