Skocz do zawartości

ograniczyć palenie i gejostwo!


Gość sindbad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie to rodzaj sztucznej inteligencji... Wymądrzanie sie a nie do końca znajomość rzeczy.

A tak ogolnie to jestem wyciszona , spokojna... kliknij - Genesis z Philem Collinsem-Mama.. Spoko jak cholera...Pozdrówka dla mego ulubieńca.

Spoko jak bede miał chwile to obejrze:)

pewno mnie ! hehe

niekoniecznie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądrze wyrazióła swoje chore poglądy i nie chodzi mi o to że mi się nie podoba że dla niej gej to zło ale niepodoba mi się jej NIEtolerancyjnośc(pozwole sobie tak napisac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wydaje mi się, że chcecie żyć w świecie, gdzie co drugi człowiek jest homoseksualistą, a jedno na trzy dzieci ma dwóch ojców (lub dwie matki) ze ślubem kościelnym... Kolorowa wizja, nieprawdaż? Homoseksualizm stał się na tyle poważnym problemem, że tolerancja jest coraz bardziej nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem ty robią ludzie którym sie to nie podoba, gdyby nie to to by żadnych prblemów nie było, po za tym się tak składa że czytałem w gazecie artykół o rodzinkach z dwoma matkami i dobrze im sie wiedzie a dzieci wcale nie są spaczone, a wręcz przeciwnie, jak nie wiesz to nie pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu napisałem, że to te dzieci są spaczone? Jak nie umiesz dobrze przeczytać tego, co napisałem to sam nie pisz. Czy wszyscy tu naprawdę myślą, że homoseksualizm jest dobrem?

problem ty robią ludzie którym sie to nie podoba

Jak ukradnę Ci samochód, to nie będzie problemem kradzież, tylko że Ci się nie podoba, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spaczone dzieci sobie dodałem, podałeś zły przykład. Dobrym może byc np. zakza grania w karty w szkole, jest dobrze dopóki komuś się to przestanie podobac. Teraz kumisz, problememy jesteś TY bo ci się geje nie podobają, a napisz chociaż dlaczego ale tak co by ręce i nogi to miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spaczone dzieci sobie dodałem, podałeś zły przykład. Dobrym może byc np. zakza grania w karty w szkole, jest dobrze dopóki komuś się to przestanie podobac. Teraz kumisz, problememy jesteś TY bo ci się geje nie podobają, a napisz chociaż dlaczego ale tak co by ręce i nogi to miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem robisz się Ty, bo nie podoba Ci się mój przykład. Geje mi się nie podobają. Niektóre lesbijki owszem.

Homoseksualizm jest problemem. Gdyby go nie było, nie byłoby międzynarodowego problemu z tym, Kościół nie pociłby się nad tymi zwichrzonymi małżeństwami i nie mielibyśmy tej rozmowy (jak i nie miałoby miejsca tysiące innych tego typu). A homo-nie-wiadomo nie podoba mi się dlatego, że:

1. W wykonaniu gejów jest obrzydzające;

2. Jest odstępstwem od pewnej normalnej;

3. Pochodzę ze środowiska, które najchętniej by to wytępiło dokładniej niż naziści chcieli Żydów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John.. a gdzie ta tolerancyjność Nas Polaków? Lesbije to i owszem bo masz upodobania iście hetero.. Zapewne wyobrazileś sobie akcje typu - dwie babki mnie pieszcza .. A powiem Ci tak - niekoniecznie... Pewnie by Cie olaly ciepłym moczem w akcji uniesienia...

A kosciól - niech się popoci i z tego powodu , niekoniecznie otylości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wyobrazileś sobie akcje typu - dwie babki mnie pieszcza .. A powiem

Miło by było, ale znam prawdopodobieństwo na coś takiego.

Pewnego pięknego poranka znajduję w skrzynce list miłosny od kumpla do mnie. W takiej sytuacji nie wiedziałbym czy się śmiać, czy płakać.

Tolerancja nie rozwiązuje istniejących problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wiesz że gej i lesbijka to jest prawie to samo, różnią się płcią i wszystko. Tobie chyba nie idzie wytłumaczyć że człowiek ma WOLNĄ WOLĘ, nie po to Bóg mu ją dawał żeby teraz był za to karcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna wola od Boga jest po to by wybrać między Bogiem, a złem. Mało Stwórcę obchodzi orientacja seksualna. Wolna wola służy temu by świadomie dokonać wyboru. Nie każdy wybór jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to was mam, nie każdy wybór jest dobry, ale też to zalezy od punktu widzenia. Dla ciebie homo jest źle ale dla niego to jest dobry wybór, a wolna wola jest od tego by wybierac zawsze i wszędzie, nie tylko między dobrem a złem.

p.s. gabuś, jak możesz nie zmieniaj mi postów bo je pisze tak jak chce żeby wyglądały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to was mam, nie każdy wybór jest dobry, ale też to zalezy od punktu widzenia. Dla ciebie homo jest źle ale dla niego to jest dobry wybór, a wolna wola jest od tego by wybierac zawsze i wszędzie, nie tylko między dobrem a złem.

Dopuszczasz tyle możliwości dobrego wyboru, że przestaję widzieć zło. Mamy idealny świat! :lol: Po co wtrącasz do dyskusji wolną wolę, skoro niemożliwy (albo skrajnie nieprawdopodobny) jest zły wybór? W moich oczach to się przestaje kleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wolna wola jest od tego by wybierać zawsze i wszędzie, nie tylko między dobrem a złem.

---- zdanie które można rozwinąć i dyskutować (bo jest nad czym) , a tak przy okazji co do tego kawałeczka pisemka < to jest właśnie ślepa wolność którą dał nam Bóg , a my niestety nie widzimy prawdy jaka za tym się kryje > a mianowicie moim zdanie straszna i strach pomyśleć gdybym odwrócił się od Boga ! sorry że odbiegłem od tematu

[ Dodano: Pon 22 Wrz, 2008 ]

no niech ktos wejdzie na czata wreszcie nnnnnnudy :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. gabuś, jak możesz nie zmieniaj mi postów bo je pisze tak jak chce żeby wyglądały.

Sorry geko ---ale nie mogę patrzeć na błędy ortograficzne --ale staram się zachować

oryginalny styl postu . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

1.czy wypijesz kawę w kawiarni w towarzystwie geja (lesbijki)?

2.czy uciekniesz z fajnego przyjęcia kiedy dowiesz się że jest tam gej (lesbijka)

3.wypiszesz się ze szpitala kiedy dowiesz się ze obok lezy gej (lesbijka)?

itd,itd

wypośrodkować ,wyluzować

skrajności prowadzą do skrajnych zachowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O to, to , to Lucynko -----to jest w ogóle kwestia własnego sumienia. Ja staram się żyć zgodnie z wolą Boga w którego wierzę i ktory jest dla mnie wzorem do naśladowania,natomiast inni niech żyją tak jak chcą -jeśli uważają za słuszny styl swojego życia. Zostawmy ich w spokoju , niech każdy żyje według własnego sumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...