Skocz do zawartości

ograniczyć palenie i gejostwo!


Gość sindbad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam że wiesz co to klocki Lego. Przejawiają pewną interesującą cechę. Otóż jedne do siebie pasują, inne nie. Czasami udaje się łączyć różne części z różnych typów. Jest to ciekawe i daje wiele możliwości. Ale jeszcze nie widziałem, by bez psucia ich udało się komuś połączyć część Lego Duplo z częścią z Lego system.

wiesz co, jak chcesz pisac o takich "dorosłych" sprawach do do nich dorosnij i przestań się bawic klockami lego, żal człowieku(tak nie lubie tego określenia ale na ciebie sa tylko dwa, to i takie które za chwilę przedstawię)

(Już widzę, że mnie homofobem nazwiesz :P )

wiesz co, ty jesteś homofobe(to jest to drugie określenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John_Doe

Następny...

wiesz co, jak chcesz pisac o takich "dorosłych" sprawach do do nich dorosnij i przestań się bawic klockami lego, żal człowieku(tak nie lubie tego określenia ale na ciebie sa tylko dwa, to i takie które za chwilę przedstawię)

To była metafora (taka w moim stylu). Jak jej nie rozumiesz, sam dorośnij.

wiesz co, ty jesteś homofobe(to jest to drugie określenie)

Nie ganiam homoseksualistów po ulicy, nie strzelam do nich, nie obrzucam publicznie obelgami. Nie zamykam się też przed takimi w domu w strachu, przerażeniu i pożodze. Może jednak nie do końca jestem homofobem?

Na moją własną skalę jest to oczywiste że jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi za takich ludzi... nie popierasz swoich tez żadnymi racjonalnymi poglądami. Na wszystko odpowiesz tak dla beki ale to w tej chwili mówi o braku pomysłów na kontrargumenty... gdybyś chciał normalnie podyskutować to pisałbyś jak poważny człowiek a nie jak sfochany gimnazjalista.

Masz rację. Prawie. Jeśli racjonalnym poglądem popierającym brak poparcia dla homoseksualizmu, nie jest poparcie dla heteroseksualizmu, to nie wiem czym lepiej poprzeć swój brak poparcia dla popierających homoseksualizm (wiem, wiem, mam wąskie horyzonty). Lecz jednak. Stało się. Po jakimś czasie skończyły mi się argumenty. Jednak gdybyś poczytał jeszcze raz moje posty, znalazłbyś w nich jakieś. Popierasz swoje racje faktami, które wydają się być sprawdzone, szanuję to (może nie widać, ale tak). Ale jakich kontrargumentów oczekujesz przejawiając wyraźną niechęć do mojej osoby? Normalna dyskusja poważnego człowieka natomiast raczej nie zaczyna się od wzmianki o masturbacji. A co do sfochanego gimnazjalisty... Tacy piszą zupełnie inaczej (nie przytoczę, wyrosłem (tak, nawet mi się to udało) z tego typu tekstów około dwóch lat temu).

Aha! I nie wstydź się za mnie, nie jestem z rodziny :P

***

Podejście Karola jest naprawdę zdrowe!!! Jajamamajka, znowu masz rację! :P

***

Przydałoby się chyba powoli kończyć ten wątek. Albo odświeżyć. Jak kto potrafi.

No wreszcie piszesz jak trza:P moja niechęć się bierze prosto z poglądów... nie mamy szansy się poznać dlatego od razu po postach Cię oceniłem. Nie wiem ile w tym prawdy ale przynajmniej doszliśmy do jakotakiego porozumienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ...ale porownywanie palenia z "gejostwem"(malo wyszukany termin!)jest dla mnie co najmniej nie na miejscu ,coz u licha ma jedno wspolnego z drugim??...zawsze zastanawia mnie skad bierze sie w ludziach taka nienawisc i brak zwyklych ludzkich odruchow jak: zyczliwosc i poszanowanie innych pogladow i sposobu na zycie...innych niz moje wlasne....na boga ,czy to naprawde az takie trudne!! jedynym chyba logicznym wytlumaczeniem jest zwykly ...STRACH....boje sie--nie rozumiem--wiec (na wszelki wypadek) bede na NIE..................przykre :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ...ale porownywanie palenia z "gejostwem"(malo wyszukany termin!)jest dla mnie co najmniej nie na miejscu ,coz u licha ma jedno wspolnego z drugim??...zawsze zastanawia mnie skad bierze sie w ludziach taka nienawisc i brak zwyklych ludzkich odruchow jak: zyczliwosc i poszanowanie innych pogladow i sposobu na zycie...innych niz moje wlasne....na boga ,czy to naprawde az takie trudne!! jedynym chyba logicznym wytlumaczeniem jest zwykly ...STRACH....boje sie--nie rozumiem--wiec (na wszelki wypadek) bede na NIE..................przykre :???:

wiesz co, podoba mi się to co napisałaś, myślę tak samo ale nie potrafię tego tak wyrażać... masz u mnie dożego plusa :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh...dzieki za mile slowa...ale wkurza mnie poprostu cale to zamieszanie i niezdrowe emocje wokol tego calego homoseksualizmu.,,,ludzie"zyjcie i dajcie zyc innym"koniec kropka ...........jest naprawde cala masa waniejszych problemow,lokalnych i globalnych,ktore to zagrazaja naszemu zdrowiu i zyciu nawet,niz pan z drugim panem(lub pani z pania) ktorzy czuja do siebie miete no na tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gabula57

Myślę że każdy z nas ma prawo wyboru -jeden jest z panią, drugi z panem, a trzeci singlem.

Poniekąd nie jest to normalne, jest wbrew naturze ludzkiej patrząc na ten problem od strony wiary i Boga. Ale uważam że skoro ci ludzie sami wybierają takie a nie inne życie to sprawa ich i ich sumienia. My nie musimy na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tym co przeczytałam,jestem poirytowana.Więc napiszę pare słów o nietolerancji.

Dożyliśmy czasów, w których człowiek używający swego wyposażenia w sposób zgodny z naturą, podziałem płci i biologicznymi prawami prokreacji, jest uważany za zubożałego, uszkodzonego, ograniczonego.

I niech nikt mi nie wmawia, że z gejami wszystko jest ok. Czy naprawdę tak trudno zauważyć, że o pojmowaniu moralności decyduje moda i propaganda a nie obiektywizm?Ale przypomnę, że wrzaski o GEJACH to bardzo młoda historia. Do niedawna standardem było uznawanie homoseksualizmu za nieprawidłowość.

Nadal istnieje grupa specjalistów, którzy uważają homoseksualizm za zboczenie, tylko stali się oni od kilku lat nietolerowaną mniejszością.

Mam coraz silniejsze wrażenie, że modna tolerancja nie wynika z szacunku dla odmienności, tylko ze strachu. Jest to myślenie w stylu „Pozwalajcie mi na wszystko. Przecież ja wam też pozwalam”. Każde postawienie zakazu moralnego może się skończyć identyczną reakcją – więc z dbałości o swoją wygodę i z obawy przed zakazami ludzie zaczynają tolerować wszystko, oczekując tego samego wobec siebie.

Do dziś w warsztatach wiszą ostrzegawcze tabliczki w stylu: „Nie wbijaj gwoździ śrubokrętem”. Czemu? ? ?

Bo nie do tego służy, zamiast wbić gwóźdź, namachasz się i rozwalisz rękę. Proste?

To mam propozycję dla homoseksualistów. Niech spróbują spłodzić sobie dziecko. Może wtedy odkryją znienacka, że wbijanie gwoździ śrubokrętem jest nieprawidłowością, nawet gdyby komuś sprawiało perwersyjną przyjemność. Każdy sprzęt ma swoje przeznaczenie, to proste jak erekcja. Używasz inaczej – używasz źle. Kropka.

Więc w czym rzecz?

Że ta dewiacja jest uwarunkowana biologicznie? Genetycznie? A to takie wielkie odkrycie, że choroba może mieć podłoże genetyczne? I czy to już powód, żeby się nie leczyć? Być może część homo rodzi się już z taką skłonnością. Człowiek rodzi się z różnymi chorobami, stany maniakalne bywają też wrodzone i do tego bywają przyjemne dla chorego. I co z tego? Leczy się, bo to choroba. Nabyta, czy wrodzona – wciąż choroba.

Więc cóż jeszcze?

Że u zwierząt też się zdarza? Jasne, zdarza się, tak samo jak nowotwory, kazirodztwo, samookaleczenia. Koniecznie musimy chorować na to samo, co orangutan w zoo? Łącznie z homoseksualizmem?

Więc?

Że to zwykła odmienność jak kolor oczu? Są odmienności zdrowe i odmienności chore, nikt nie odmawia leczenia paralitykom czy gruźlikom tłumacząc, że to przecież tylko piękna różnorodność świata.

I nie opowiadajcie, że geje przecież nikomu nie robią krzywdy, że to ich prywatna sprawa. Chorzy na astmę robią mniej krzywdy otoczeniu, niż homoseksualiści, to jednak nie powód, żeby ich nie leczyć.

Brak akceptacji homoseksualizmu jest objawem zdrowia a nie choroby.

Mam jednak złą wiadomość. Gejowata moda nie osiągnęła jeszcze punktu szczytowania, to znaczy histeria homo będzie się rozrastać, bagno moralne zagarnia coraz większą przestrzeń, a końca nie widać.

Powtórzę więc to, co coraz częściej pojawia się w różnych opiniach – mam dosyć wiecznego ględzenia o gejach i lesbijkach, wypowiedzi naukowców (produktów epoki) o seksualności, tolerancji i różnorodności, wiecznych nieproszonych kontaktów z gejami dumnymi ze swojej dziwaczności, wulgarnymi, obnoszącymi się ze swoją dewiacją, podrywającymi mnie, wrzasku urządzanego w mediach i przypisywaniu fobii zdrowym seksualnie ludziom.

To Wy geje i lesbijki jesteście chorzy, szanuję Was dopóki leczycie się i szczerze walczycie ze swoją chorobą, pomagam jak mogę, ale nie infekujcie świata.

Nie twierdze że nienawidze tych ludzi nie przejawiam agresji i potepienia.

Mówię tylko: Leczcie się a jeśli nie chcecie, to się odczepcie. A jeśli i to zbyt wiele, to ok. Nazywajcie mnie chorą, to Wasza nietolerancja, Wasza heterofobia, brak szacunku dla inności, manipulacja i agresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olka... piszesz o gejach, proszę wypowiedz się teraz o lesbijkach, bo o nich raczej nie wspominałaś(nie czytałem całego twojego posta bo mi oczy krwawiły) Jak jesteś taka mądra to napisz że lesbijki tez złe bo to jest prawie to samo, różnica jest taka że to kobieta a nie mężczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dobre : Proszę przeczytaj całego posta a czytając słowo GEJ zmień na lesbijka!!

jest wiele rzeczy zawartych w tym poście które są warte uwagi , (ale czy tą wielką gejowatość można nazwać -chorobą= ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można to nazwać zdrowiem?: NIE! , ale mi chodzi o nazwę bardziej naukowa niż tak od siebie powiedzianym słowem . są inne na pewno określenia ...

chodzi mi też o wytłumaczenie tego bardziej naukowo , wtedy bym mógł więcej sie wypowiedzieć i wy też (tak mi sie zdaje) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olka... piszesz o gejach, proszę wypowiedz się teraz o lesbijkach, bo o nich raczej nie wspominałaś(nie czytałem całego twojego posta bo mi oczy krwawiły)

Proszę przeczytaj całego posta a czytając słowo GEJ zmień na lesbijka!!

Pozdrawiam.

biały nie zaczynaj rozmowy bo tu same boty są xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rodzaj sztucznej inteligencji...

„Bot” jest typem programu destrukcyjnego, który umożliwia atakującemu przejęcie kontroli nad komputerem. Boty, znane też jako „roboty internetowe”, są zwykle częścią sieci nazywanej siecią typu „bot”, w której skład wchodzą zainfekowane komputery na obszarze całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym przypadku bot to osoba która ma swoje zdanie i innego niedopuszcza. a teraz do olki, kobieto weź się jeb*&% w łeb i pomyśl co piszesz, bo nie wiem co zrobisz jak ci synek przyjdzie ze swoim chłopakiem. Przemuś misiu, boty, nie boty, wiesz że ja tak lubie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rodzaj sztucznej inteligencji...

„Bot” jest typem programu destrukcyjnego, który umożliwia atakującemu przejęcie kontroli nad komputerem. Boty, znane też jako „roboty internetowe”, są zwykle częścią sieci nazywanej siecią typu „bot”, w której skład wchodzą zainfekowane komputery na obszarze całego świata.

takiej definicji bota nie znam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie to rodzaj sztucznej inteligencji... Wymądrzanie sie a nie do końca znajomość rzeczy.

A tak ogolnie to jestem wyciszona , spokojna... kliknij - Genesis z Philem Collinsem-Mama.. Spoko jak cholera...Pozdrówka dla mego ulubieńca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, chodziło mi o ogólne stwierdzenie...

bot przeniesiony z języka komputerowcow do naszego oznacza kogoś kto sie nie zna na rzeczy a w tym przypadku conajmniej dziwne poglądy...

Jestem ciekawa kogo masz na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...