Skocz do zawartości

Czy macie sposoby na zatkaną muszlę?


Gość Franciszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Franciszka

Dzień dobry dziewczyny. Mam pytanie o muszlę w wc, która ciągle się zapycha. Mam tutaj spiralę, ale jak zapewne wiecie to nic przyjemnego. Babcia używa za dużo papieru i do tego dorzuca mokre chusteczki. Mnie samej to tez się zdarza, bo tam jest jakiś problem z rurkami, ale podopiecznej nie ma kto tego zrobić. Czy wiecie czy jest jakiś sposób na to wszystko, żeby się nie babrać obrzydliwą przetykaczką ani spiralą? Czasami działa czas i po 15 minutach to wszystko schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to przechodziłam, ale agencja i rodzina powtarzali jak mantra, że nic się nie da zrobić bo to stare budownictwo. Zamówiłam na swój koszt szpeca od rur. Są dwa sposoby. Spróbuj spuszczać na dwa razy, czyli papier za drugim razem i korzystać tylko z miękkiego papieru, który w wodzie się od razu rozpływa lub pomóc mu płynem do rur typu kret i zalewać wrzątkiem przed spuszczeniem. Ewentualnie zostaje ci jeden ze sposobów które znalazłam, ale to wszystko jest chore, bo w normalnym domu takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i co jak co, ale agencja powinna to zrozumieć. 

wynalazek koreański: 

i jeszcze dużo fajniejsze rozwiązanie z usa.

Na pewno przynajmniej raz powinnaś poprosić kogoś o przetkanie muszli spiralą, bo tam może są jakieś pooblepiane rury i pomoże. Ja tak zrobiłam i miałam do końca stelli spokój. Powodzenia. ROzumiem cie bo wiem jak takie małe rzeczy potrafią popsuć miejsce. Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Jaga8584 napisał:

spróbować trzeba wszystkiego, zanim fachowca sprowadza. Ma się dziewczyna w tym szambie utopić?

Miłego dnia

A czy ja pisalam zeby nie probowac? Odnioslam sie do filmiku z koreanskim wynalazkiem. Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...