Skocz do zawartości
Reklama:

Jaga8584

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Zauważony

O Jaga8584

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka
 • Praca
  Nie szukam pracy
 1. [...] Rozmowa przy kawie

  Zbliża się weekend. Pora na relaks i grilla z pdp. Zrelaksujmy się, a świat będzie piekniejszy Dobrej nocy
 2. [...] Rozmowa przy kawie

  Kondycja? W domu byla. Były spacery rowerem, basen, siłownia w parku, a tu co, klaplo. No i sex był. A T tu tylko przytulanki i to tylko z poduszką . Dlatego też Pracuję , pracuję, ,,,, pracuję aby czas szybko minął I aby wrócić do swoich przyjemności. Tym wszystkim co wyjeżdżają życzę samych przyjemnosci w rozmiarze XXXXXL.
 3. [...] Rozmowa przy kawie

  @Bettty. Udanego, slonecznego urlopu.
 4. [...] Rozmowa przy kawie

  Witam. Spóźniona jestem, bo przysneło mi się. No cóż , widać że mój organizm potrzebuje regeneracji . Na nogach jestem od 7 i do 22. Przerwa od 13 do 15, tylko nie zawsze ja mam . A to przyjdzie ktoś do przeglądu, a a to lekarz ( sympatyczny, ale nasi chłopcy to modzio), a to sąsiadka wpadnie, a to córka na zakupy prosi, a to koleżanki upominaja się o spotkanie. Kiedy poleżeć? Czas szbko leci, ale to dobrze, bo do powrotu blisko , a i urlop juz zaplanowany. Pochmurno, ciepło. Cuuuuuudownie. Nie mogę wpisać emocji, ale duży buziak
 5. [...] Rozmowa przy kawie

  Pisze o tej rodzinie, U której obecnie jestem. A narodowość niemiecka
 6. [...] Rozmowa przy kawie

  Ja cmokne babcie w policzek, poglaszce i zycze jej dobrej nocy. Córka zaś wita i żegna się jak żołnierz. Potrzacha ręką I to wszystko. Czy oni mają to we krwi??????? Żadnej czułości wobec rodzica.
 7. Nie jestem przeciwko alkoholowi ( jako takiemu.- bo trzeba pić z głową i umiarem), z córką pdp wypije czasem lampkę wina, ale w pracy ogolnie nie pije, tym bardziej, że przede mną była pani, która bardzo lubiła nie tylko alkohol ale i mężczyzn. Połowę pierwszego wyjazdu ,zanim pdp przestała mnie sprawdzać, poświęciłam na odbudowanie reputacji Polek . Nie polecam osób pijacych.
 8. [...] Rozmowa przy kawie

  Dzień witamy sloneczkiem. Pić kawkę szybciutko i póki podopieczni się nie obudzi 5 minut na słoneczko,, które akumulatorem Wam podaruje. Miłego dnia "Który akumulatorek Wam podladuje" tak miało być . Chyba czeskim piszę oj.
 9. [...] Rozmowa przy kawie

  Nigdy bym nie pomyślała, że Bąk może w pupę ukluc , ale okazało się że tak. Byłam w ogródku, kiedy wróciłam, usiadłam sobie, aby pocztę poprzegladac, a tu coś mnie ciapnelo. Odchylam fartuszek, a tu nie pszczółka, tylko Bąk. polecialam do kuchni, cebulę przylozylam i wieczorem efekt zobaczę, czY mam drugi posladek dla równowagi mu dac do poprawienia. Jak efekt będzie dobry to baczkowi codziennie wystawie na talerzyku trochę słodkości.
 10. [...] Rozmowa przy kawie

  Dziękuję , ale okaże się "w praniu" co to za typ. Szkoda, że mój mały tablet nie przepuszcza emocji.
 11. [...] Rozmowa przy kawie

  Miłego, cieplutkiego i leniuszkowatego dnia. Dziś oczekujemy doktora. Może jakiś przystojniak przyjdzie, bo tutejsi tubylcy to niezaciekawi są. Oj,oj zawiesiloby się oko na czymś, kimś ładnym. Może prędzej to nastąpi jak wrócę do domku, bo nasi chłopacy-rodacy są bardzo urodziwi. Nie ma to jak slowianska krew.
 12. [...] Rozmowa przy kawie

  Po obiadku. Babcia w swoim pokoju. Kominiarz luty czyści, więc mam przymusowe siedzenie w domu i aby się nie nudzić przeglądam Internet, no i znalazłam.... miłego popoludnia Oj ten "luty " czyści. LUFTY -miało być
 13. Również miłego, przyjemnego dnia.
 14. spróbować trzeba wszystkiego, zanim fachowca sprowadza. Ma się dziewczyna w tym szambie utopić? Miłego dnia
 15. [...] Rozmowa przy kawie

  Dzień dobry. Oooooooch pospalo by się. Wstałam - ledwie Oczy otworzyłam , słońce zobaczyłam i dobre życzenia wam ślę.
×

Masz wiadomość z forum Opiekunek!

Linki warte Twojej uwagi:

Oferty pracy agencji
Oferty prywatne
Mapa Opiekunów
Katalog agencji i przewoźników
Rozmowy Opiekunów
Aplikuj do wielu agencji naraz
Wyślij zapytanie do przewoźników

lub zarejestruj się, by dołączyć do najlepszej grupy polskich Opiekunów, otrzymywać najnowsze oferty pracy w opiece oraz mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarejestruj się