Skocz do zawartości

Ile zarabia się na czarno a ile w agencji?


Gość Pytam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile zarabiacie na czarno a ile w agencji? Ja jeżdżę dopiero od 6 miesięcy. I wybrałam agencję, która płaci 1050 euro + koszty podróży i premie. Mam doświadczenie w piece nad mamą i znam język tak, ze się dogadam bo ocenili, ze komunikatywnie. Ile wy zarabiacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunki, opiekunkom, panie, paniusie nawet tu OPIEKUNKAradzi.pl. A co z nami mężczyznami? Od śmierci podopiecznej szukam pracy i nic, a jeżeli już jest to za smieszne pieniądze. Zarabiałem 1000 euro. Wczoraj jedna z największych agencji oznajmiła mi, że panowie zarabiają mniej od pań o ok. 200 euro i zaproponowała mi 800!!!!! Moja agencja nie ma ofert dla panów. Znam język doskonale i mam kilkuletnie doświadczenie. I co? mam pracować za 800??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunki, opiekunkom, panie, paniusie nawet tu OPIEKUNKAradzi.pl. A co z nami mężczyznami? Od śmierci podopiecznej szukam pracy i nic, a jeżeli już jest to za smieszne pieniądze. Zarabiałem 1000 euro. Wczoraj jedna z największych agencji oznajmiła mi, że panowie zarabiają mniej od pań o ok. 200 euro i zaproponowała mi 800!!!!! Moja agencja nie ma ofert dla panów. Znam język doskonale i mam kilkuletnie doświadczenie. I co? mam pracować za 800??????

ta Paniusia niech sama robi za 800E...(nienormalna) takie Agencje to olać i nic więcej---

[ Dodano: Pią 07 Lis, 2014 19:55 ]

Ile zarabiacie na czarno a ile w agencji? Ja jeżdżę dopiero od 6 miesięcy. I wybrałam agencję, która płaci 1050 euro + koszty podróży i premie. Mam doświadczenie w piece nad mamą i znam język tak, ze się dogadam bo ocenili, ze komunikatywnie. Ile wy zarabiacie?

nikt Ci nie napisze ile zarabia ,ale są to śmieszne kwoty o której piszesz...za 24 godziny 1050... to jest jawny wyzysk a sami kasują grube pięniądze i za nic najczęśćiej....wiem po sobie... ale ja sobie nie dam grać...jedna z Pań z Agencji mi powiedziała jak Panu się nie podoba to proszę dać wypowiedzenie a ja pytam komu? Pani? Pani jest tu pionkiem to rodzina decyduje czy ja mam tu zostać ,czy nie! w tedy zamilka! Agencje z Bożej łaski--- są porządne ale ich jest mało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zarabiacie na czarno a ile w agencji? Ja jeżdżę dopiero od 6 miesięcy. I wybrałam agencję, która płaci 1050 euro + koszty podróży i premie. Mam doświadczenie w piece nad mamą i znam język tak, ze się dogadam bo ocenili, ze komunikatywnie. Ile wy zarabiacie?

Witam. Jestem z zawodu pielęgniarką, znam język perfekcyjnie. Zarabiam 1300 euro plus to wszystko o czym Pani pisze. Moja koleżanka pracowała na czarno i zarabiała 1550. Ale przeszła do agencji, bo ma już swoje lata i chciała być ubezpieczona i pracować legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Stawki zależą od wielu czynników. Ja zarabiam w agencji z b. dobrym językiem 1100. Ale w tej samej agencji mojej przyjaciółce trafił się tzw. VIP w postaci córki biznesmena, którego produkty znane są na całym świecie (nazwy nie mogę podać). Wymagania były wygórowane wraz z kursem z dobrych obyczajów. Zatrudnili do niej 3 opiekunki w tym 1 Polkę właśnie moją przyjaciółkę. Płacą jej 1600 !!! euro miesięcznie na rękę. Ma wszystko. Ale to jak wygrać na loteri.

Czego sobie i wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Stawki zależą od wielu czynników. Ja zarabiam w agencji z b. dobrym językiem 1100. Ale w tej samej agencji mojej przyjaciółce trafił się tzw. VIP w postaci córki biznesmena, którego produkty znane są na całym świecie (nazwy nie mogę podać). Wymagania były wygórowane wraz z kursem z dobrych obyczajów. Zatrudnili do niej 3 opiekunki w tym 1 Polkę właśnie moją przyjaciółkę. Płacą jej 1600 !!! euro miesięcznie na rękę. Ma wszystko. Ale to jak wygrać na loteri.

Czego sobie i wam życzę.

Łaaa nieźle... ale skoro takie wymagania, to stresowałabym się bardzo taką stella. Ciekawe czy agecnajk wysłała ją na kurs dobrych obyczajów, czy sama sobie go zrobiła. Ale zadzwiwiająca oferta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opiekunkazwyboru
Ile zarabiacie na czarno a ile w agencji? Ja jeżdżę dopiero od 6 miesięcy. I wybrałam agencję, która płaci 1050 euro + koszty podróży i premie. Mam doświadczenie w piece nad mamą i znam język tak, ze się dogadam bo ocenili, ze komunikatywnie. Ile wy zarabiacie?

Nie wiem ile masz lat, ale posłuchaj doświadczonej osoby i nie jedź na czarno. Nie warto dla tych 200 czy 300 euro ryzykować. Na agencje możemy narzekać ale nikt nie wymylił nic lepszego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zarabiacie na czarno a ile w agencji? Ja jeżdżę dopiero od 6 miesięcy. I wybrałam agencję, która płaci 1050 euro + koszty podróży i premie. Mam doświadczenie w piece nad mamą i znam język tak, ze się dogadam bo ocenili, ze komunikatywnie. Ile wy zarabiacie?

Moim skromnym zdaniem, różnica jest tak mała, że biorąc pod uwagę jakies tam dodatkowe premie które mozna dostac, zwroty za podroz i inne dodatki to bardziej oplaca sie jednak z agencją pojechać. W agencjach róznie ale jak sobie przejrzysz oferty podzwonisz itd to pewnie od 900 wzwyz oferują. Ja mam oferty od 1000 do 1150 zalezy co jest w obowiazkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunki, opiekunkom, panie, paniusie nawet tu OPIEKUNKAradzi.pl. A co z nami mężczyznami? Od śmierci podopiecznej szukam pracy i nic, a jeżeli już jest to za smieszne pieniądze. Zarabiałem 1000 euro. Wczoraj jedna z największych agencji oznajmiła mi, że panowie zarabiają mniej od pań o ok. 200 euro i zaproponowała mi 800!!!!! Moja agencja nie ma ofert dla panów. Znam język doskonale i mam kilkuletnie doświadczenie. I co? mam pracować za 800??????

Zbyszku najlepiej próbowac dalej, podzwoń po innych firmach i podpytaj... może beda mieli cos dla Ciebie za lepsze pieniadze? I nie ma sie co oburzać na damskie grono, my sie nie oburzamy ze 90% polityków to mężczyźni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja na swojej pierwszej stelli zarabiałam 800 euro, na drugiej 1000 euro a teraz 900 i nie zamieniłabym jej za żadne pieniądze a zwłaszcza dla 100 czy 200 euro. W tej pracy oprócz pieniędzy ważni są ludzi na jakich traficie i własne zdrowie psychiczne. Nie wyobrażam sobie szukania nowej pdp. Jest mi tu dobrze. Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam dużo, bo tylko 1000 E i te wwzystkie dodatki za święta i podróż i to jest moja pierwsza oferta -ale uważam ,że z moim niemieckim i tą moją super ofertą to mam i tak bardzo dużo jak na pierwszy raz.

Ja po 6 miesiącach to już będę starać się o podwyzkę,,,

jak na początek i pierwszy raz to chyba tak żle nie mam,,,i jeszcze czasu wolnego po kokardę mam,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję za 1200 € miesięcznie,mniej mnie nie INTERESUJE .

Na to trzeba sobie zapracować. Też bym tak chciała, ale mój język jest nadal średni a i doświadczenie mam nieduże. Dostaję 900-1000 euro ale jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...