Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słonko nasze, oby CIEKAWOŚĆ nie popchnęła ciebie w zaułek. Może i facet jest wiele wart, ale @Blondi ma rację: jego problemy będą się za nim ciągnąć bardzo długo. Nie wyszukuj pozytywnych argumentów na siłę, ie tłumacz gościa. Tobie jest potrzebna stabilizacja, bo kłopoty masz zapewne własne ! Nie musisz być opiekunką całego nieudanego świata !!    Szukaj dalej.!!!! Kto szuka, ten znajduje !!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Serenity napisał:

@Blondi @jolantapl. dziękuję za komentarze. Nie sądzę, żeby ze mnie i Miłośnika Ukrainy było cokolwiek,

ale ciekawe jak dalej się losy tego bohatera potoczą. I warto zauważyć, że on jednak nie wykorzystał Ukrainki i nie wyrzucił na ulicę i nikogo nie okłamuje.

Myślę, że na prawdę warto rozmawiać z ludźmi.

Z ostatnim zdaniem się zgadzam .Uwazam ,ze dupa z niego nie facet i powinien tą Ukrainkę wyrzucić natychmiast za jej zachowanie jest pod jej pantoflem ,owinęła sobie go w okół palca, bierze go na litość bawi się nim i wykorzystuje ,gra na jego uczuciach i jeszcze komplikuje mu życie i nie pozwala normalnie żyć .Wystarczy ? mam rację czy nie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. Ukrainka też nie jest w porządku, ale jest biedna i ma dzieci i  jej chodzi o oszczędność na wynajmie i opłatach i tak bierze na litość, ale kwiatki uprawia i coś tam robi. Nie przyjmuje do wiadomości, że jej luby już jej nie chce i wygląda na to że jest sklonna znieść wszystko z jego strony, poza rywalką w domu. A, może to jej zależy na nim ? To też możliwe.... W każdym razie widziałam wyrażnie, że ten facet miał już szczerze  dosyć swojego związku, ale nie dorósł do zakończenia, bo przecież - powinien jej dać ładną sumkę na otarcie łez i początek nowego życia a może on jest skąpy  i szkoda mu kasy ? Nie usprawiedliwiam za bardzo.

I jestem pewna, że oboje dają sobie w kość.I marnują sobie czas i życie.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity coś mi się tu nie klei . Pisałaś ,że on zna bardzo dobrze ukraiński i nawet mówi z akcentem . Obawiam się , że on może być Ukraińcem z polskimi korzeniami , a ta jego była , równie dobrze może być jego obecną partnerką . Pamiętaj , że są faceci , którzy doskonale wiedzą jak omamić kobietę i nią manipulować . Proszę zachowaj ostrożność . Jeśli zapala ci się choć maleńka czerwona lampka , ucinaj tę znajomość natychmiast . :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka on chętnie mówi po rosyjsku raczej niż ukraińsku i wtrąca słowa, ale to Polak z Poznania, bez wątpienia. Nie sądzę, żeby był grożny a już zupełnie żeby mnie  chciał omamić, bo wtedy by tej swojej historii ...nie opowiedział wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@violka on chętnie mówi po rosyjsku raczej niż ukraińsku i wtrąca słowa, ale to Polak z Poznania, bez wątpienia. Nie sądzę, żeby był grożny a już zupełnie żeby mnie  chciał omamić, bo wtedy by tej swojej historii ...nie opowiedział wcale.

Muszę Ci to napisać Twoja naiwność mnie przeraża !!!!!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

@violka on chętnie mówi po rosyjsku raczej niż ukraińsku i wtrąca słowa, ale to Polak z Poznania, bez wątpienia. Nie sądzę, żeby był grożny a już zupełnie żeby mnie  chciał omamić, bo wtedy by tej swojej historii ...nie opowiedział wcale.

Życzę Ci z całego serca , żebyś znalazła swoją połówkę :serce: Ale uwierz mi , właśnie na takie historie łapią się kobiety . Facet kreuje się na dobrego człowieka i przy tym ma usprawiedliwienie , dlaczego w jego mieszkaniu gości inna kobieta . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. jesteś moją królową i @Serenity też tak powinna ciebie traktować :)  powinna ciebie posłuchać !!! Jednak widzę i wcale nie przez mgłę, że @Serenity potrzebuje faceta na już , a  facet szybko to wyczuje, więc na co nasze ostrzeżenia . I tak już jest w sidłach amora:|. Szkoda dziewczyny, bo widać, że dobry z niej dzieciak (naiwny). Wykorzysta ją i wróci do swojej Gali, bo pierwsza miłość nie rdzewieje !!!!

@Serenity szukaj nowego światła !!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@jolantapl. jesteś moją królową i @Serenity też tak powinna ciebie traktować :)  powinna ciebie posłuchać !!! Jednak widzę i wcale nie przez mgłę, że @Serenity potrzebuje faceta na już , a  facet szybko to wyczuje, więc na co nasze ostrzeżenia . I tak już jest w sidłach amora:|. Szkoda dziewczyny, bo widać, że dobry z niej dzieciak (naiwny). Wykorzysta ją i wróci do swojej Gali, bo pierwsza miłość nie rdzewieje !!!!

@Serenity szukaj nowego światła !!!

Całkowicie błędna ocena, bo ja nie potrzebuję faceta na zaraz. I wykluczone, żeby Miłośnik Ukrainy miał zostać moim kochankiem albo się wprowadzić.Nie zakochałam się też w nim, ale to jest ciekawy człowiek.

   No i mam kolejne randki i kolejne telefony.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzoczasu ale muszę tutaj swoje 5 groszy wsadzić,,a więc  @Serenity jestem za ,,,aby rozmawiać z ludzmi,,możesz przecież mieć z nim kontakt,,mogą to być bardzo fajne rozmowy i nie trzeba od razu mówić tutaj o jakimś związku,,normalne rozmowy które mogą pomogą temu facetowi z Poznania, bo nie wiem jak go nazwać ,,ukrainiec jakoś tak nie dobrze ,,ale facet może być,,jaki jest jego związek teraz to nas w ogóle nie powinno interesowac, uważam że każdemu trzeba dać szansę,,sama prowadziłam rozmowy z takimi facetami i fajnie się rozmawiało,,a co do związku to przecież daleka droga,,,fajnie zauważasz te jego dobre strony --duży plus dla Ciebie,,bo to też ważne ,,nie tylko widzieć zło ale i dobro,,nie wszyscy mają poukładane tak aby bylo super,,jest jak jest,,randkuj dalej i poznawaj bo rozmowy są też bardzo ale bardzo ważne,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja czy on ?

ON, Miłośnik Ukrainy odstrasza kobiety prawdą o sobie i dobrze o tym wie.

Gdyby chciał kogoś omamić musiałby coś zmyślć, albo sobie lokum w Poznaiu wynająć.

Bez trudu ukryłby swoją historię z Galiną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

ON, Miłośnik Ukrainy odstrasza kobiety prawdą o sobie i dobrze o tym wie.

Gdyby chciał kogoś omamić musiałby coś zmyślć, albo sobie lokum w Poznaiu wynająć.

Bez trudu ukryłby swoją historię z Galiną.

Nie zgadzam się z Tobą . on by mnie właśnie ujął tą historią , gdybym w nią uwierzyła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo dziewczynki nie wyrzucajcie zaraz wszystkich do kubła ,,nieraz trzeba wybadać ,,to tylko rozmowa ,,a faceci potrafią być wylewni,,wyżalił się bo może od razu zaufał   @Serenity ,,,wydała się mu dobrą kobietą ,wyrozumiałą itd, no tak najlepiej po łbie nawalić i jeszcze dać kopa:hahaha: ja tak nie postępuję,,każdy jest człowiekiem ,,czy to biedak czy pijak czy żebrak,,,dać szansę  a to tylko rozmowa,,,do jasnej ciasnej,,,zostawcie jego Galine w spokoju,,nie znamy jej,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Hallo dziewczynki nie wyrzucajcie zaraz wszystkich do kubła ,,nieraz trzeba wybadać ,,to tylko rozmowa ,,a faceci potrafią być wylewni,,wyżalił się bo może od razu zaufał   @Serenity ,,,wydała się mu dobrą kobietą ,wyrozumiałą itd, no tak najlepiej po łbie nawalić i jeszcze dać kopa:hahaha: ja tak nie postępuję,,każdy jest człowiekiem ,,czy to biedak czy pijak czy żebrak,,,dać szansę  a to tylko rozmowa,,,do jasnej ciasnej,,,zostawcie jego Galine w spokoju,,nie znamy jej,,,:płacz:

Nikt tu na nikogo nie naskakuje ani nic nie odradza . My chłodno obserwujemy i przez to możemy racjonalnie ocenić sytuacje . Zalecamy ostrożność . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie zgadzam się z Tobą . on by mnie właśnie ujął tą historią , gdybym w nią uwierzyła .

A to ciekawy odmienny  sposób widzenia....Mnie tym konfliktem z Galiną on...nie ujął...choć mu wierzę, bo w co miałabym mu nie wierzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Serenity napisał:

A to ciekawy odmienny  sposób widzenia....Mnie tym konfliktem z Galiną on...nie ujął...choć mu wierzę, bo w co miałabym mu nie wierzyć ?

 Sama jestem kobietą i wiem jak działa nas mózg . Zawsze w myślach idealizujemy mężczyzn , którzy wpadli nam do oka i fantazjujemy na ich temat . Po prostu dopuszczaj do głosu tą bardziej racjonalną część siebie :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka Jasne, że tak. Ale przeczytaj jeszcze raz tą historię : on nie jest bardzo urodziwy....

A mi łatwo byłoby powiedzieć : sprawdzam !

Gdybym chciała z nim zaraz być - jak sądzi @Heidi to

następny mój krok byłby taki - żądam, żeby Galinie w mojej obecności  dał 10 tysięcy złotych ( po 5 latach to niewiele )i niech ona odejdzie. Prosta piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Serenity napisał:

@violka Jasne, że tak. Ale przeczytaj jeszcze raz tą historię : on nie jest bardzo urodziwy....

A mi łatwo byłoby powiedzieć : sprawdzam !

Gdybym chciała z nim zaraz być - jak sądzi @Heidi to

następny mój krok byłby taki - żądam, żeby Galinie w mojej obecności  dał 10 tysięcy złotych ( po 5 latach to niewiele )i niech ona odejdzie. Prosta piłka.

Jak facet jest nieurodziwy , ale ma to coś , to i tak jesteśmy zgubione :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...