Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy tez trochę pracuję,,spać nie moglam to za telefon a tam piekny liscik od faceta z USA -polaka ,,ale kurdupel taki jak ja :płacz: malo tego wiekowo już trochę za wiekowy:płacz: odpada całkowicie ale ja z grzeczności odpisałam panu ,,tak ogólnie ,,nie pdrywałam go ,bron boże ,jako znajoma napisałam ,,i co? odpisał mi ,że sam się przekonal ,że profil opisany przez panie to fikcja ,,że tak naprawdę każda szuka ciepła materialnego ,,a to już mi nie jeden powiedzial i napisał:hahaha: dlatego mi te chałupy tak pokazują i co mają,,a ja im tłumaczę ,że ja domu do zycia nie szukam ani auta do życia ,,tylko czlowieka i potem jest to zdziwko:hahaha: jak ona nie chce domu czy auta czy co tam jeszcze ma,,,hahahha  oczywiście napisał mi ,że jest bardzo inteligentny i po samym wpisie poznaje już co to za człowiek,,ale nieraz można się mylic ,,widzę ,że facecikowi się spodobało moje bazgranie i już odpisał itd, ale niech sobie tam siedzi w USA ,,,koleżanke mu podeslę ,która nie kumata w poszukiwaniu faceta,,woli zyc zyciem dorosłego synka i nianczyć na siłę,,robić z byka niedorajdę,,na takie coś to patrzeć nie mogę,,a mam trochę znajomych i to bliskich co dorosłym dzieciom by tyłki jeszcze myli:płacz: to jest katastrofa życiowa,,,:love: ale już zbiegłam na inny temat ,,,

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

koleżanke mu podeslę ,która nie kumata w poszukiwaniu faceta,,woli zyc zyciem dorosłego synka i nianczyć na siłę,,robić z byka niedorajdę,,na takie coś to patrzeć nie mogę,,a mam trochę znajomych i to bliskich co dorosłym dzieciom by tyłki jeszcze myli:płacz: to jest katastrofa życiowa,,,:love: ale już zbiegłam na inny temat ,,,

Nie, nie, @Blondi tu ze swoją uwagą trafisz w zupełną 10!

 Randkowanie jest trudne jak diabli, a znalezienie sensownego partnera to cięzkie zadanie, niemniej dopiero kurczowe trzymanie się wypełnionej już  roli rodzica, albo kochającej Babci ( brrr...) to już zupełna porażka życiowa dla kobiety - tym bardziej dla nas, bo my widzimy w naszej pracy jak to wnuki pragną tych Babciów i ich zainteresowania... Po prawdzie to wszyscy pragną lub pragnęłiby, żeby taka Babcia znalazła sobie kogoś i zostawiła rodzinę w spokoju. Oczywiście, zdarza się też, że Babcię bywają wykorzystywane, zwłaszcza w Polsce, ale na to też nie wolno pozwalać. 

       W zyciu zawsze najsensowniejsze są kontakty z osobami w podobnym wieku i to należy pielęgnować.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serenity, nie sposób się z Tobą nie zgodzić w ostatnim zdaniu...znam to, niestety,z autopsji.Pozdrawiam i dalej trzymam za Ciebie kciuki.  Każdemu z nas należy się odrobina szczęścia i miłości w życiu.Bo nie wiadomo,jak długo pożyjemy. Dlatego też często mówię...brać garściami z życia, ile się da

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity mnie jako babcię? by usidlili w domu, najlepiej żadnej znajomości ,,żadnych wyjazdów ,,tylko być na zawołanie,,gotowanie i pilnowanie dzieci,,ale już z  tego wyroslam dawno,,powiedziałam dośc ,,dośc dośc,,,w tej chwili? mowy nie ma abym uslugiwała jak kiedyś,,pomoglam bo byłam na miejscu a teraz zaczęłam inna pracę i inne życie ,, teraz babci randkowanie w głowie:święty:  życie ,,,,radości ,podróże, dośc samotności ,,:love:

No własnie ,,mój nIemiec już jutro przyjedzie ,,niech przyjedzie,,czekam na niego,,nie  dochodzi pisanie ,,to może rozmowa dojdzie,,,a może okazac się co innego,,niespodzianka może być:hahaha: ma cos w sobie ,,no ma,,! dam mu szansę się wykazania,,czemu nie?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj @Blondi ! choć na pewno nie jest łatwo nie dać się usidlić swoim dzieciom, bo oni mają swoje sposoby. Ale trzeba, bo każdy musi dorosnąć do samodzielności.

          A do mnie dziś z kolei pisze bardzo miły pan, ten z tych rozsądnych rozwodników, ale ...co czytam...wciąż o swoim dziecku pisze... a dziecko ma już 20 lat....a on  to  dziecko zawozi gdzieś albo przywozi albo nadzieje snuje, że dziecko przejrzy na oczy i z nim zamieszka... Ech, ... niewypał to jest i Ojciec- Kwoka.  weg... weg...weg...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity uśmiałam się równo,, takich ojców jest full,,,mój taki pierwszy znajomy też synka bawi -starego konia i niech bawi dalej,,konia do szkoły i ze szkoły,,masakra jakaś,,tatus na gwizdek jest,,ale tak jest i to się bardzo czesto spotyka,,ja już się nie dam usidlić w życiu,,wiem ,że to się nie podoba ,,ale jest ojciec i matka i niech zajmują się dziecmi,,ja nie mam zamiaru zyć ich życiem,,bo bym sie wykończyla ,,,dośc nianczenia,,dośc,,wtedy właśnie robi się z dzieci kalectwa życiowe ,,niedorajdy życiowe itd,  także dobrze zrobiłas serenity --weg weg weg ,,,,wlaśnie nieraz trzeba trochę poznac kogoś aby zobaczyć jakie kryją się niespodzianki planu daleszego,,,a nieraz ciekawie nawet jest,,bo nieraz pakiety są większe ,,nie tylko synuś,,hahhaha ale rozrywka fajna,,coś się dzieje,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

@Blondi ja dzisiaj pierwszy raz spotykam się z Ojcem-Kwoką. Nie widziałam nigdzie jeszcze  takiego dziwa. Znałam tylko takie Babcie i Mamy 50letnich starych chłopów.

Nie, jest ciężko....

A oglądałaś film Noce i dnie ha ha tam był taki jeden pan co tak synka pielęgnował ha ha synek miał na imię Bodzio a tatuś chyba Daniel Ostrzeński ha ha teraz mi przypomniałaś  ha ha

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi ja dzisiaj pierwszy raz spotykam się z Ojcem-Kwoką. Nie widziałam nigdzie jeszcze  takiego dziwa. Znałam tylko takie Babcie i Mamy 50letnich starych chłopów.

Nie, jest ciężko....

@Serenity jeszcze dużo przed Tobą dziwactw ,,sama się przekonasz ,,co jeden to ciekawszy,,też biorę po uwagę z kim mieszka ,,jak z dziecmi to tez weg, tego mojego Niemca synek pracuje i mieszka w innym miescie ,,jedynie na weekend zjezdza do ojca ? może znajdzie sobie kobietę bo też ma 27 lat już i jest sam,, ,żadnych dzieci i rodzeństwa i rodziców ,, przecież zaraz wyjdzie na to,ze takich jak ja szukam  nie ma,,,nie ma:płacz: porażka na całej lini,,  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. chyba coś mi świta...było tak. Oj, dobrą masz pamięć!

Ale w życiu Ojca-Kwoki nie widziałam. Nie, to już ostateczny upadek męskiego gatunku. Jak już to znałam takich starszych facetów co to ze strachu chowali się zawsze w kąt, ale nie pielęgnowali tak synków ani córek.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Serenity napisał:

@jolantapl. chyba coś mi świta...było tak. Oj, dobrą masz pamięć!

Ale w życiu Ojca-Kwoki nie widziałam. Nie, to już ostateczny upadek męskiego gatunku. Jak już to znałam takich starszych facetów co to ze strachu chowali się zawsze w kąt, ale nie pielęgnowali tak synków ani córek.

Mieć takiego tatusia to prawdziwa tragedii ha ha ja też mam dzieci ale na szczęście dla nich nawet tak nadopiekuńczej matki nie mają a co dopiero ojca ha ha a niech sobie w życiu radzą sami a nie potem by mnie ktoś przeklinał,że takiego pajaca jednego z drugim wychowałam ha ha

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele za dużo jest tych pajaców. Muszę się zurlopować od tego.

      Wczoraj to miałam czarną niedzielę :

stare jakieś obleśne satyry,zrzędliwe i podejrzliwe,

potem jakiś  Ukrainiec z takim emailem  ( całość podaję )

37 179 76 18/6 ukr ? ja takiy, a ty jakiya ?

i wreszcie ostatni szlag, który mnie powalił:

policjant, 39l, żonaty ( choć zastrzegłam, że żonatych nie chcę )

i nauczający mnie reguł życia, że oto nie ma co sobie wolnych szukać i to jeszcze po 40 ! boć to same świnie i z poważnymi problemami. Jego koledzy, co tam który jakoś funkcjonuje to ...prowadzi sobie przecież podwójne życie. I on sam też ma rodzinę ale miał i  dziewczynę, ale ta ostatnia miała jeszcze dwóch innych i nie dało się już tego  niestety zgrać godzinowo, więc teraz jest wolny.

Cóż...zmienia się widać  obyczajowość, ale ja na takie zmiany jeszcze gotowa nie jestem.

Kiepski mam  nastrój i muszę od tematu odpocząć.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Serenity napisał:

O wiele za dużo jest tych pajaców. Muszę się zurlopować od tego.

      Wczoraj to miałam czarną niedzielę :

stare jakieś obleśne satyry,zrzędliwe i podejrzliwe,

potem jakiś  Ukrainiec z takim emailem  ( całość podaję )

37 179 76 18/6 ukr ? ja takiy, a ty jakiya ?

i wreszcie ostatni szlag, który mnie powalił:

policjant, 39l, żonaty ( choć zastrzegłam, że żonatych nie chcę )

i nauczający mnie reguł życia, że oto nie ma co sobie wolnych szukać i to jeszcze po 40 ! boć to same świnie i z poważnymi problemami. Jego koledzy, co tam który jakoś funkcjonuje to ...prowadzi sobie przecież podwójne życie. I on sam też ma rodzinę ale miał i  dziewczynę, ale ta ostatnia miała jeszcze dwóch innych i nie dało się już tego  niestety zgrać godzinowo, więc teraz jest wolny.

Cóż...zmienia się widać  obyczajowość, ale ja na takie zmiany jeszcze gotowa nie jestem.

Kiepski mam  nastrój i muszę od tematu odpocząć.

 

Ale mnie rozbawiłaś ha ha przemyśl to wszystko jeszcze raz czy kiedykolwiek będziesz gotowa na takie związki w trójkątach i wielokątach ha ha ja też aż taka nowoczesna to nie jestem i miejmy nadzieję,ze nigdy nie będe ha ha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...