Skocz do zawartości

Co zabrac na 1 wyjazd?


Gość myszka10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blondi,nie słoiczek,a woreczek ..Jak mam zachcianki,to muszę tachać,haha

Wracam akurat od lekarza, a nikt chyba nie wspomniał o lekarstwach...kto bierze, ten też musi zabrać . Nie mówię o typowych środkach  przeciwbólowych, bo to standard w podróży i na szteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze cos można wybrać , żeby nie mieć nadmiaru . Ale po przyjeżdzie może okazać sie , że to właśnie nie to , co nam potrzebne .Proponuje zabrać z domu ostre nożyczki . Spotkałam sie z takim miejscem , gdzie były tylko stare, zardzewiałe i tępe .:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bozenna 50
32 minut temu, Blondi napisał:

Co w tym złego:płacz::hahaha: ,,dodam jeszcze ,że różaniec jest też w modzie:hahaha::hahaha: jedna się różańcowala co wieczór , a w dzien wyzywala PDP od przeróżnych,,takie są święte:święty: 

A ty co? Kamerę tam miałaś i podsluch i w podgladactwo się zabawialas? Wiesz co robila wieczorem? Czy się modliła cz używała wibratora a moze z satanistami gadala z odwróconym krzyżem.   Zawsze się znajdą wszystkowiedzunce i najlepsiejse.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośc Bożenna 50 właśnie nie mialam kamery,,nie stosuję takich metod,,nie opisuję i nie piszę rzeczy usłyszanych np, od koleżanek jak to często się czyta, bo opowiadac każdy potrafi ,,nie wzoruję się na żadnych usłyszanych przygodach czy sytuacjach,,nie stosuję takich chwytów,,opieram się na własnych spostrzeżeniach,,nikogo nie podglądam ani nie podsłuchuję,,nie mój zwyczaj,,a to co opisałam o różancu to prawda ,,nie będe opisywac w jakich okolicznosciach ,,bo nie mam komu się tłumaczyć,, a Ty chyba jesteś też z kółka różancowego,,,miłego dnia -uśmiechnij się ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bozenna 50
6 minut temu, Blondi napisał:

Gośc Bożenna 50 właśnie nie mialam kamery,,nie stosuję takich metod,,nie opisuję i nie piszę rzeczy usłyszanych np, od koleżanek jak to często się czyta, bo opowiadac każdy potrafi ,,nie wzoruję się na żadnych usłyszanych przygodach czy sytuacjach,,nie stosuję takich chwytów,,opieram się na własnych spostrzeżeniach,,nikogo nie podglądam ani nie podsłuchuję,,nie mój zwyczaj,,a to co opisałam o różancu to prawda ,,nie będe opisywac w jakich okolicznosciach ,,bo nie mam komu się tłumaczyć,, a Ty chyba jesteś też z kółka różancowego,,,miłego dnia -uśmiechnij się ,,:hahaha:

Nie jestem z żadnego kółka ani od różańca ani od ludowego tańca. Po prostu nie kpie z ludzi wierzacych w cokolwiek bo nikt mi nie kaze sie modlić ani odprawiać mszy satanistycznych czy chodzic do meczetu. W dzisiejszych czasach, gdzie każdy ma prawo żyć jak chce tylko zasciankowe osobniki mają sensację i ubaw z czyjegoś sposobu zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kpie ,tylko piszę ,,chcesz zabrać różaniec to zabierz,,do każdego postu można się doczepić jak się nie ma innego zajęcia ,,albo brak zajęcia ,albo nuda ,,albo zazdrosć lata po głowie,,szukanie dziury w całym,:płacz:,wszystko jest wtedy nie tak:płacz:,bo nie jest po czyjejś myśli,,zasciankowi wszyscy jesteśmy,,i to tacy że hej,,,osobniki:hahaha: 

Zabrać muzykę z sobą,,dobrze robi ,,bardzo dobrze:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bozenna 50
3 minuty temu, Blondi napisał:

Nie kpie ,tylko piszę ,,chcesz zabrać różaniec to zabierz,,do każdego postu można się doczepić jak się nie ma innego zajęcia ,,albo brak zajęcia ,albo nuda ,,albo zazdrosć lata po głowie,,szukanie dziury w całym,:płacz:,wszystko jest wtedy nie tak:płacz:,bo nie jest po czyjejś myśli,,zasciankowi wszyscy jesteśmy,,i to tacy że hej,,,osobniki:hahaha: 

Modlący na pewno weźmie rozaniec ,  księgę koranu czy Talmud i bez moich rad. Wlasnie jak nie ma czego, czy z nudow czy z zazdrosci. to tylko wpieprzac się w czyjes sprawy i udzielac "dobrych rad" ktorych nikt nie potrzebuje i świrowac na nowczesno i dowcipno :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bozenna 50
6 minut temu, jolantapl. napisał:

Gość Bożena zarejestruj się na forum zacznij tu dyskutować i wypowiadać się na różne tematy :) My tu bardzo lubimy dyskutować i polemizować z sobą w różnych kwestiach nawet kiszenia ogórków:) 

Na kiszeniu ogóra znam się tak sobie a o stałych tu dyskusjach pomyślę jak będzie więcej czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

A pisałam,żeby zakończyć temat :(

hahahaha ale się uśmiałam ,,miałaś rację Jolanta-hahaha

Stawiam :lody::lody::lody: zjadac szybko i zmykamy stąd ,,nie ma już miejsca w walizce,,resztę prosze kupić sobie w De,,za jakie pieniądze ? to mnie nie interesuje:płacz::hahaha: po to jest forum aby dawac rady ,,czy są one dobre czy nie,,każdy stara się,,a nowoczesnośc jest i w domu i w zagrodzie,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...