Skocz do zawartości

Na jaka stawke REALNIE moge liczyc?Bylam na 2 sztelach ponad 3 lata temu


Gość Aniaopiekunka35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aniaopiekunka35

 Obie sztele prywatnie,nie mam co prawda referencji ale 2 wyjazdy to i tak niewielkie doswiadczenie. Jezyk podstawowy, dogadam sie. Prawa jazdy nie posiadam. Szukam do jednej osoby (tylko do Pani). Wyjazdy na 6-max 8tygodni. Wazne sa dla mnie skladki od sredniej krajowej.Myslicie ze moge liczyc na 1200 netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że tak tylko trzeba poszukać firmy,która w miarę dobrze płaci a teraz jest sezon urlopowy więc potrzeba bardzo dużo opiekunów i nowych firm jest też dużo .Najlepiej wybrać konkretne zlecenie i dzwonić do firmy :) od razu mówić,że interesuje Cię stawka co najmniej 1200 euro jak im nie odpowiada to dzwonić do następnej:)

Jak byłaś prywatnie to nie musisz mówić,że byłaś 3 lata temu możesz powiedzieć tylko ,że byłaś no i koniecznie o tym powiedzieć a 2 sztele to też jakieś doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Maja1981 napisał:

chociaz blizej 1100.... moja kolezanka z b. dobrym niemieckim ma 1500 netto , wiec z podstawowym 1200 to i tak dobra stawka

Nie patrz na znajomość języka tylko na choroby podopiecznego i warunki pracy . Czasem dobry język potrzebny jest tylko do wygarnięcia co myślimy o miejscu pracy . Agencje jak juz nie mają powodu , żeby dać niską stawke to czepią sie języka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na oferty  tak sobie , żeby te smieszne stawki zobaczyć . Opisuja stan zdrowia seniorki  z ktorego wynika , że miejsce jest bardzo ciężkie a stawka 1000€ . To jakas nowa agencja , jeszcze się nie dorobili . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość aga napisał:

Zaglądam na oferty  tak sobie , żeby te smieszne stawki zobaczyć . Opisuja stan zdrowia seniorki  z ktorego wynika , że miejsce jest bardzo ciężkie a stawka 1000€ . To jakas nowa agencja , jeszcze się nie dorobili . 

Nowa czy nie nowa wszystkie takie oferty mają i zawsze mówią,że rodzina tylko tyle może zapłacić :hahaha: szkoda,że takiego zrozumienia w stosunku do opiekunów nie mają:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość aga napisał:

Nie patrz na znajomość języka tylko na choroby podopiecznego i warunki pracy . Czasem dobry język potrzebny jest tylko do wygarnięcia co myślimy o miejscu pracy . Agencje jak juz nie mają powodu , żeby dać niską stawke to czepią sie języka. 

A ja tez mam kolezanke i ma 1500 netto właśnie za ten. niemiecki trzeba tam było z bardzo dobrym a miejsce ciezkie  tylko. dla tych co tak dobrze nie szprechaja. Wiem coś o tym niestety:rozpacz: to.  rodzina a nie agencja. nie chciała żebym u nich byla.  bo nie. gadam jak poprzednie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Grażyna napisał:

A ja tez mam kolezanke i ma 1500 netto właśnie za ten. niemiecki trzeba tam było z bardzo dobrym a miejsce ciezkie  tylko. dla tych co tak dobrze nie szprechaja. Wiem coś o tym niestety:rozpacz: to.  rodzina a nie agencja. nie chciała żebym u nich byla.  bo nie. gadam jak poprzednie

 

 

Co Ty wypisujesz za głupoty ,że miejsce ciężkie bo język ktoś słabo zna? a koleżanka co zna bardzo dobrze to tym językiem sprząta ,gotuje i pampersy dziadkom zmienia ? Po za tym 1500 euro można dostać jak język znasz w miarę dobrze i przy 2 dziadkach a założycielka postu zna tylko podstawowo i chce do 1 babci jechać więc kwota 1200 euro jest realna przy pracy przez agencje a nie 1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak tylko ,niech  założycielka tego postu  sama się  przekona ,dzwoniąc do agencji jednej i drugiej,,my sobie możemy wiecie co!!!! wiemy ,że jedna  oferta  ma różne  stawki w  rożnych agencjach ,,podstawowy język w jednej agencji a w innej wyjdzie ,że komunikatywny,także wszystko zależy od operatywności i trochę cwaniactwa i jazda do pracy,,,za nawet dobrą stawkę,,,jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jolantapl. napisał:

Co Ty wypisujesz za głupoty ,że miejsce ciężkie bo język ktoś słabo zna? a koleżanka co zna bardzo dobrze to tym językiem sprząta ,gotuje i pampersy dziadkom zmienia ? Po za tym 1500 euro można dostać jak język znasz w miarę dobrze i przy 2 dziadkach a założycielka postu zna tylko podstawowo i chce do 1 babci jechać więc kwota 1200 euro jest realna przy pracy przez agencje a nie 1500.

Dla mnie bylo ciezko dlatego że nie za dobrze ich rozumiałam a tak to nie było dużo pracy . Chodziło sie często do restauracji na obiad i sporo wolnego. Jedna z tych co u babki byly nie mogła przyjechac to myślałam ze przesiedze te 4 tygodnie ale mówi sie trudno. Kij im w ucho, teraz chce źeby sami sprawdzali a nie agencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Gość Grażyna napisał:

Dla mnie bylo ciezko dlatego że nie za dobrze ich rozumiałam a tak to nie było dużo pracy . Chodziło sie często do restauracji na obiad i sporo wolnego. Jedna z tych co u babki byly nie mogła przyjechac to myślałam ze przesiedze te 4 tygodnie ale mówi sie trudno. Kij im w ucho, teraz chce źeby sami sprawdzali a nie agencja.

:hahaha: ja dwa razy się tak przejechałam tylko to nie ja ale agencje liczyły na cud dlatego teraz przed wyjazdem bez rozmowy z rodziną ani rusz a i to nie daje 100% gwarancji,że rodzina po twoim przyjeżdzie się nie rozmyśli i nie stwierdzi ,że jednak za słabo mówisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Co Ty wypisujesz za głupoty ,że miejsce ciężkie bo język ktoś słabo zna? a koleżanka co zna bardzo dobrze to tym językiem sprząta ,gotuje i pampersy dziadkom zmienia ? Po za tym 1500 euro można dostać jak język znasz w miarę dobrze i przy 2 dziadkach a założycielka postu zna tylko podstawowo i chce do 1 babci jechać więc kwota 1200 euro jest realna przy pracy przez agencje a nie 1500.

A mnie sie wydaje , że to wcale nie są głupoty . Jeśli wszystko rozumiesz to i odpowiedzieć możesz . Możesz przedstawić swoje racje i nie zgodzić sie na jakieś wymyslone przez rodzine czy sama podopieczną czynności. Dogadasz się z lekarzem powiesz , że podopieczna nie spi w nocy . Czy przekażesz swoje spostrzeżenia . A jak nie wiesz o czym mówią i kiwasz głową , to biorą to za  zgodę. Swiadomie wykorzystują . Pracuję juz bardzo długo w opiece i nie słyszałam , żeby rodzina odprawiła opiekunke z powodu słabego języka . Muszą jakieś inne problemy powstać , żeby to zrobili. I nie ma reguły , że kwota przypisana jest do choroby czy ilości osob , ktorymi sie zajmujemy . Ja piszę w swoim imieniu i koleżanek z którymi znam sie od lat. Stawki są różne , różniste  i to zależy tylko i wyłącznie od  "widzi mi sie" rekruterki . Jak sklasyfikuje tak zostaje . A gadanie , że jak ma krótki staż to musi mniej zarabiać. Nie raz  dziewczyny przyjeżdżające pierwszy raz do pracy są bardziej docenione, niż te ze stażem. Bo przecież na medycynie nie musi sie znać , od tego jest lekarz . 

To wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...