Skocz do zawartości

Po co? w jakim celu został założone forum opiekunka radzi?Czym to forum jest dla Was?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 20.06.2017 at 16:15, Blondi napisał:

Witaj! zawsze musi być ten pierwszy raz ,,i bardzo dobrze zrobiłas ,że jesteś już tutaj z nami,,jest co pooglądac i jest co poczytać,,czuj się jak w drugim domu,,:hahaha: 

Dziękuję za pozytywne przyjęcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Forum jest po to aby nawet się wurtualnie poznawać,,poznawać nasze zwyczaje ,nasze fochy,nasze radości i zmartwienia,,nasze problemy w życiu i nasze nieraz lekkie i ciężkie sytuacje na stellach w pracy,,poprostu na forum jest wszystko,,z każdej beczki po trosze:hahaha: a nawet po to ,aby dawać :serce: i buziaki:love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czytam wpisy i gdyby nie to forum to byłabym pewna że na czarno zmiany są co 6 tygodni, a w pracy agencyjnej co dwa miesiące a kolejne dwa trzeba czekać.

Może nie jest nas tutaj dużo ale już widać jak różnie jeździmy, jak różnie pracujemy, jak różne ( poza pieniędzmi oczywiście ) mamy wymagania wobec pracy.

Myślę że w tej różnorodności tkwi cały sens tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie forum jest wentylem bezpieczeństwa, bo kiedy na szteli jest bardzo źle, to własnie forum daje odskocznię i dobrze jest wiedzieć,że nie jest się samemu, że inni tez mają takie same problemy,że innym też jest czasem niefajnie w pracy. Nie jest sie tak straszliwie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blue napisał:

Dla mnie forum jest wentylem bezpieczeństwa, bo kiedy na szteli jest bardzo źle, to własnie forum daje odskocznię i dobrze jest wiedzieć,że nie jest się samemu, że inni tez mają takie same problemy,że innym też jest czasem niefajnie w pracy. Nie jest sie tak straszliwie samemu.

W pełni się z Tobą zgadzam,,,nie jesteśmy same na tym padole i w tej pracy,,jest nas full, to są  takie nieraz ciche spotkania,,bo nikt nie wie gdzie i z kim piszemy,,mówię tu o naszych PDP,,, czasami nawet przenosimy się trochę w radosniejszy świat,,weselszy,,mlodszy a nie seniorowaty:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 20.06.2017 at 16:15, Blondi napisał:

Witaj! zawsze musi być ten pierwszy raz ,,i bardzo dobrze zrobiłas ,że jesteś już tutaj z nami,,jest co pooglądac i jest co poczytać,,czuj się jak w drugim domu,,:hahaha: 

Witam Was Wszystkich :) W tym wspaniałym i pełnym życzliwości Opiekunkowie :serce: 

Kiedy weszłam tu pierwszy raz, od razu się zajerestrowałam i poczułam się jak pośród Członków Rodziny :serce: Co sprawiło, że pierwsze co to wchodzę właśnie do tego Wyjątkowego Domu :) Który, tu wspólnie tworzymy dla dobra nas Wszystkich :serce: Dzieląc się swoimi doświadczeniami i służąc sobie Wzajemną :) Pomocą, kiedy jest ona potrzebna każdemu z nas w chwili wykonywania tak niełatwego zawodu, jak Opiekunka czy Opiekun :serce: I chociaż są to moje początki bywania w tym właśnie Domu :) to bardzo się cieszę, że tu trafiłam i jestem z Wami Wszystkimi :serce: Za co, bardzo ogromnie z całego serca Każdej i Każdemu z Was :serce: Dziękuje i serdecznie pozdrawiam, życząc pięknego, pogodnego i miłego każdego dnia, włącznie z dzisiejszym :) Raz jeszcze, bardzo dziękuje Wam Drogie Serca że Jesteście :serce: Dla Was Kochani :serce: Na początek miłego dnia... :) 

peonies-806580_960_720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hal o jak milo.... ja nie wiem jakbym przezyla najgorsze momenty jakby nie bylo tego forum, daje mi ono baaaardzo duzo, dzieki niemu przeciez zmiennikow znalazlam, jak potrzebowalam pary malzenskiej to poprzez to forum poznalam @adamos60 i przyjechal z żonką mnie zmienic w Austrii.... fajne osoby tu sa, oj fajniutki, buziaki dla blondaska @Blondi , milego dzionka dla wszytskich!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Betty napisał:

@Hal o jak milo.... ja nie wiem jakbym przezyla najgorsze momenty jakby nie bylo tego forum, daje mi ono baaaardzo duzo, dzieki niemu przeciez zmiennikow znalazlam, jak potrzebowalam pary malzenskiej to poprzez to forum poznalam @adamos60 i przyjechal z żonką mnie zmienic w Austrii.... fajne osoby tu sa, oj fajniutki, buziaki dla blondaska @Blondi , milego dzionka dla wszytskich!!!!!

Mi również, jest miło tu z Wami Wszystkimi :serce: Być... :) 

Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce: Cudownego dnia... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem może banał, ale to forum stało się dla mnie uzależnieniem. Wciąga jak używka ( każdy używkę wybiera zgodnie z upodobaniami i smakiem :) ). Jest radością. Jest wskazówką. Jest przewodnikiem. Jest odskocznią. Jest magicznym miejscem gdzie ludzie czują to co ja. Jest zaczarowanym miejscem na kawę. Jest miękkim i ciepłym kocykiem w pochmurne dni. Jest lekarstwem na stres. Jest szkołą. Jest po prostu WSPANIAŁE :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
błąd literowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Powiem może banał, ale to forum stało się dla mnie uzależnieniem. Wciąga jak używka  :serce:

ha, mysle identycznie... budze sie i juz na forum gonie zerknac co tam u moich towarzyszy pracy :) milego dnia wszytskim i pracujacym i urloppujacym sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum działa pomagamy sobie i wspieramy jak tylko potrafimy :serce: Jak ktoś chory całe forum go leczy :hahaha: jak ktoś smutny całe forum go pociesza :hahaha: jak ktoś ma problemy na steli wszyscy podpowiadają jak sobie z tym poradzić :hahaha: jak ktoś szczęsliwy wszyscy cieszą się razem z nim :hahaha:.Banał stał się rzeczywistoscią :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

.Banał stał się rzeczywistoscią :serce:

niby banał, ale... no wlasnie... bo kto drugą opiekunkę/opiekuna zrozumie lepiej niz ktos, kto ma taka sama, badz podobna sytuacje na codzien... sa inni przyjaciele, ale dla nich to trudne do skomentowania, nie mowiac juz o postawieniu sie w naszej sytuacji, a i ich ciezko obciazac czasem problemami na stelli, bo w tym nie maja zadnego doswiadczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Powiem może banał, ale to forum stało się dla mnie uzależnieniem. Wciąga jak używka ( każdy używkę wybiera zgodnie z upodobaniami i smakiem :) ). Jest radością. Jest wskazówką. Jest przewodnikiem. Jest odskocznią. Jest magicznym miejscem gdzie ludzie czują to co ja. Jest zaczarowanym miejscem na kawę. Jest miękkim i ciepłym kocykiem w pochmurne dni. Jest lekarstwem na stres. Jest szkołą. Jest po prostu WSPANIAŁE :serce:

Mnie tak wciągnął ,że jestem tutaj bywalczynią od dawna i dawna i przeszlam i poznałam full fajnych ludzi ,,szkoda tylko ,że nie wracją ci fajni ludzie,,gdzieś znikają na dobre ,,ale coraz pojawiają się nowi i tak ten dom pracuje ,,zawsze ktoś w tym domu tutaj jest,,Pozdrawiam buziakami:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wszystkim, którzy mogą w każdej chwili odpalić kompa i dać się znowu wciągnąć w to "uzależnienie". Ja mam "odwyk" :( Internet tak muli, że aż żal. Dlatego nie bywam tu tak często jak bym chciała :) Uwielbiam Was wszystkich :serce: Dobrej nocy wszystkim , :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od czasi do czasu o sexie popisac ,,trochę pobudzić co nieco,,albo kogoś albo albo:love:,,oj!!! tak nam potrzeba nieraz nawet popisac o głupotkach ,,aby czytając się uśmiechnąc nawet ,,trzeba się cieszyć z każdej chwili i chyba lepiej uśmiechać się niż mieć buzkę na kwintę ,,prawda? lepiej szukać pozytywów niż negatywów,,a tutaj każdy jak jeden znajdzie coś dla siebie,,bo ja mam aż za dużo tutaj fajnych tematów,,:hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Weszłam tutaj i jak zwykle ja i sex,,ostatni moj wpis i seks,,ja siedzę w romansidłach swoich a że jestem romantyczką,to tak się to wszystko odbija,,przelewaniem na papier,, trafił ten mój romantyzm na forum,razem z seksem ,uczuciami,podnieceniami,no już nie będe pisac o orgazmach:płacz::hahaha: ale jesteśmy dorośli przecież wszyscy ,,a seks to seks ,piękny seks to coś o czym teraz marzę:święty: będąc sama w 4 scianach,,dosc bo się za bardzo rozkręcę,,a mam jeszcze 30 dni więzienia w zamknięciu:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...