Skocz do zawartości

Jak Waszym zdaniem powinno się być ubranym na wyjście do restauracji?Jak Wy się ubieracie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny temacik,,ja lubię takie temaciki,,a więc ja jestem bez zasad ,,żadnych zasad ,,czy to ubiór na niedzielę czy na poniedzialek,,codziennie jestem ubrana jakbym miała gosci przyjmowac ,,ale od początku,,jak mam PDP którzy nie wychodzą z domu,przy których jest full zajęc,to ubieram się raczej na sportowo,,ale tutaj jest wyjście do restauracji,,więc raz się  normalnie ubrałam ,sukienka prosta ale na czasie i piękny swetr,,,i od rodziny slyszałam,, szyk szyk szyk" ,teraz na codzień też slysze ,,szyk szyk szyk",,taka już jestem ,,ubiory moje są jasne,przecież ja lubię tracić kasę i nakupuję tych szmat -więc zabieram je z sobą i noszę kiedy się da,,bo potem albo będe za gruba i nie wejdę w 36 albo za chuda i będzie wszystko lecieć ze mnie:hahaha: także tutaj nie byłam w restauracji ,tylko przyniosłam wszystko gorące do domu ,ale wystrojona jakbym szła na party albo urodziny,,żartuję normalnie ubrana jestem,,ubranie i ja muszą pachnieć ,,mimo ,że kopcę,,to nikt nigdy z PDP nie wyczuje ,że ja palę,,,ma być czyste :święty:,,nie ubieram się jak choinka i nie maluję jak stara pudernica:płacz: poprostu kocham modę młodzieżową ,porwane spodnie ale do nich cała bluzka,,buciki tutaj odgrywają też dużą rolę,,muszą być dobrej jakości,ładne,,już mi się chce do sklepu ,na galerię,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę swoje trzy grosze zacznę od męzczyzny .Długie spodnie i do tego koszula albo koszulka z co najmniej krótkim rekawem w zależnosci od pory roku ,buty do długich spodni tylko zamknięte tzn.półbuty lub fajne adidasy ,trampki jezeli ktoś ubiera się na sportowo.Krótkie spodenki i koszulki bez rękawków oraz sandały czy japonki to raczej do posiedzenia w ogródku na zewnątrz w środku tylko taki strój jak opisałam uważam za stosowny:) A dla dziewczyn też raczej bez krótkich spodenek moze być za to krótka spódniczka albo sukienka w przypadku krótkiej spódniczki bluzka też raczej nie bez rękawów a jak sukienka to może być i bez rękawków.Mogą też być spodnie ale długie .Na nogach buty raczej nie bardzo powycinane i racze na obcasiku nawet nie wielkim.Żadnych japonek.Taka jest moja wizja odpowiedniego stroju do restauracji i ja staram się zawsze do tego stosować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie stroje akceptuję,,może bluzka nie tak bardzo spadająca ,bo to restauracja ,,ale w innych okolicznościach jak najbardziej,,, kocham krótkie botki do wszystkiego i do sukienek super wyglądają,,też zależy z kim idziemy do tej restauracji i na jaką okazję,,,,ja mam na myśli wyjscie z  PDP,,i mam na myśli ciuchy jakie w tej chwili mam z sobą,, ale nigdy nie przyniosłam i nie przyniosę moim PDP wstydu,,często gęsto biorą mnie za członka rodziny -który przyjechal skąś z daleka-hahahha :hahaha:

calosc.jpg

New-Look2.jpg

wyjscie-do-restauracji-od-justynagr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Paryżu jak będe to mam coś podobnego i też się ubiorę,,dżins i bluzka z wachlarzem,,,:hahaha: do restauracji też pasuje:płacz:

vivalamoda_blog_paris_travel_diary1.jpg

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Ale te dwa chyba nie na wyjście do restauracji z dziadkami?

jakie dwa ,,do cholipci,,jakie -wszystko jest przecież zakryte,,nie widze tutaj bikini:hahaha:

Moje dziadki są do wszystkiego przyzwyczajone :hahaha: trochę się podziwowali i mnie podotykali i już wszystko pasi,,taka jest moda-hahaha ja to dopiero jestem szaleniec,,jak widzę ,że co niektórych jak @Łukasz  trochę posmucilam swoimi strojami-hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

ale te obnażone ramię ...na randkę w restauracji ze mną by pasowało, ale z dziadkami już nie:)

o i ta miniówa:płacz:

czytaj uważnie:płacz: coś o spadających ramionach pisałam,,,a miniowa? to nie miniówa,,przecież:płacz::hahaha: no o 2 cm mam dłuższą ,,:hahaha: pasi wszystko moim PDP,,

ale jeszcze jedno,,tutaj jak narazie to byłam w restauracji która raczej przypomina karczmę-hahhaha typowe niemieckie jadłodajnie ,,każda ma swój urok i mi się podoba,,podoba mi się ich kuchnia od zaplecza,,widac wszystko nieraz jak robią,,po swojskiemu,,super,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Gdybym był dziadkiem czyli pdp, to bardzo by mi się podobała taka opiekunka przy obiedzie

images.jpeg.77f93064f79749eabe7f83c114651413.jpeg

tak ubrana, oczywiście,haha

Góra ujdzie:hahaha: ja ,,zmieniłabym bluzkę ,,ale spódnica? mam długie spódnice ,ale te moje jakieś inne są,,może inaczej szyte i inny materiał,,w paski ? nie,,jednolity kolor i jedwab może być włoski,,,mam wymagania i  mam swój styl,,ale Ty @Łukasz ku masz swój ideał do restauracji i już wyobrażaj sobie swoją przyszłą opiekunkę:hahaha: fajna jest,,zapatrzysz się na opiekunkę i nic nie zjesz ,,bo będzie Ciebie rozpraszac-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłam przez ten temacik w modę i już szaleję ,,te zwiewne sukieneczki -a zwłaszcza ta pierwsza z lewej-ładna ,,fundła bym sobie taką,,,

ale co mnie zdziwiło? kozaki na obcasie -dalej polecają ,że są modne? stoją u mnie w szafie -piękne ,tylko obcas dla mnie trochę za wysoki,,ale może wskoczę raz aby znowu nózki sobie pozwichac:hahaha:

Uważam ,że stroje jak się patrzy do restauracji z dziadkami,,,:hahaha:

1-gl-R1.jpg

moda-04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, uważam, że powinniśmy się ubierać do wieku osoby, której będziemy towarzyszyć ..ja bym opiekunce, gdy będę pdp,  haha, zalecił, żeby nie zakładała prześwitującej sukienki, szpilek i głębokiego dekoltu:hahaha: a Ta z fotki...ma fajne okulary, a pod nimi, tak myślę,  niebieskie oczy:płacz:no muszę się z kimś podroczyć, blondasku:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...