Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, jolantapl. napisał:

Czyżby nowa praktyka agencji opiekunie zmiennika znajdz sobie sam :hahaha: albo w ofercie mieli,ze masz sam sobie zmiennika poszukać:)

Wysłali mnie kiedyś do Bonn, do rodziny "gasić pożar" Zapowiadało się nieciekawie, ale okazało się być ok! No i za większe pieniądze. Od razu  zaznaczyłem, że chcę zmian co 2 miesiące. Szukali zmiennika, szukali i znaleźli takiego który na 2 dni przed przyjazdem zrezygnował! Ja z rezerwacją, umówiony na powrót z żoną z Niemiec w żadnym razie nie mogłem przedłużyć pobytu. Córka podopiecznych zdenerwowała się i wypowiedział umowę agencji w trybie natychmiastowym. I tak straciłem w sumie fajne miejsce. Jakbym wiedział, to sam też bym się rozglądał za zmiennikiem - kontakty się jeszcze ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

też kiedyś była agencja dzwoniła, czy nie znam opiekuna...podałem dwa kontakty, z czego jeden kolega zaliczył całą sztelę...a o kaskę za polecenie się nie upominałem...robię to zawsze bezinteresownie

Moze stela dobra była i wynagrodzenie też no i sprawdzona przez Ciebie:) dobre miejsca warto polecać ja jakbym nie miała stałej zmienniczki też mogłabym ale tylko polecić nie zachwalać bo mi tam było dobrze moja zmienniczka jest srednio zadowolona i nikt nie chciał tam wracać:) kazdemu odpowiada co innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris napisał:

Wysłali mnie kiedyś do Bonn, do rodziny "gasić pożar" Zapowiadało się nieciekawie, ale okazało się być ok! No i za większe pieniądze. Od razu  zaznaczyłem, że chcę zmian co 2 miesiące. Szukali zmiennika, szukali i znaleźli takiego który na 2 dni przed przyjazdem zrezygnował! Ja z rezerwacją, umówiony na powrót z żoną z Niemiec w żadnym razie nie mogłem przedłużyć pobytu. Córka podopiecznych zdenerwowała się i wypowiedział umowę agencji w trybie natychmiastowym. I tak straciłem w sumie fajne miejsce. Jakbym wiedział, to sam też bym się rozglądał za zmiennikiem - kontakty się jeszcze ma.

Tylko nigdy nie masz gwaranci,ze ktos takiego numeru nie wytnie:) chyba,ze jest to osoba co do której masz pewność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agryppina44 napisał:

 

@Blondi to daj jakieś konkretne namiary na sensowne i poważne agencje

 

Niby one wszystkie są sensowne .... z nazwy i reklamy!:p Ale nawet sensowna i poważna agencja potrafi dobrze dopiec!>:(

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tylko nigdy nie masz gwaranci,ze ktos takiego numeru nie wytnie:) chyba,ze jest to osoba co do której masz pewność:)

Najsmutniejsze jest to, że zaaplikuje do innych agencji i wytnie numer innym osobom!>:( I niestety nie ma na to rady...:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Niby one wszystkie są sensowne .... z nazwy i reklamy!:p Ale nawet sensowna i poważna agencja potrafi dobrze dopiec!>:(

Mówisz z nazwy i reklamy... teraz agencja też mnie poważnie nie potraktowała, do tego nie dotrzymała zobowiązania co do A1 i Ekuz, straszy umową -- zresztą 38 stron :d sama nie dotrzymując umowy -- wcale nie mam zamiaru tego puścić płazem... najwyżej będę miała problem ze znalezieniem pracy w innych agencjach, ale raczej powinni się cieszyć, bo konkurencja będzie maleć... Agencja naciągnęła opiekunkę do pracy świadomie wprowadzając ją w błąd... to tylko do adwokata się nadaje... i tak zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kris napisał:

Niby one wszystkie są sensowne .... z nazwy i reklamy!:p Ale nawet sensowna i poważna agencja potrafi dobrze dopiec!>:(

Najsmutniejsze jest to, że zaaplikuje do innych agencji i wytnie numer innym osobom!>:( I niestety nie ma na to rady...:rozpacz:

Ja z tym polecaniem byłabym ostrozna no jedynie mogłabym polecić sama siebie ale też nie wiem czy mi coś nie odbije:rozpacz::hahaha:

1 minutę temu, agryppina44 napisał:

Mówisz z nazwy i reklamy... teraz agencja też mnie poważnie nie potraktowała, do tego nie dotrzymała zobowiązania co do A1 i Ekuz, straszy umową -- zresztą 38 stron :d sama nie dotrzymując umowy -- wcale nie mam zamiaru tego puścić płazem... najwyżej będę miała problem ze znalezieniem pracy w innych agencjach, ale raczej powinni się cieszyć, bo konkurencja będzie maleć... Agencja naciągnęła opiekunkę do pracy świadomie wprowadzając ją w błąd... to tylko do adwokata się nadaje... i tak zrobię

Napisz jak coś zdziałasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudyna80
7 godzin temu, Blondi napisał:

Gośc Klaudyna80 miałas 3 wyjazdy i każdy wyjazd z innej agencji ?,,to też dobrze nie świadczy,ile miałas tych agencji? teraz wyjedziesz z następną i za chwilę będzie jeszcze inna,,nigdzie nie zagrzejesz miejsca  bo problem Ty masz sama z sobą,,a jak czytam bo koleżanka to albo tamto ,to niedobrze mi się robi,,ale powodzenia z nową agencją ,,,ja nigdy nie słucham co mi koleżanka podpowie bo mam swoj rozum,,pytam co mnie interesuje w wybranej przeze mnie  agencji,,

A co w tym złego, że miałam wyjazdy z różnymi agencjami? Mam się trzymać uparcie jednej, mimo że nie czuje sie komfortowo z warunkami itd.?  Fajnie, ze wróżysz moją przyszłość z jednego postu, który zamiescilam :d Same sobie tutaj polecacie agencje, ale ja nie mam koleżankom ufać? Bez przesady... Też mam swój rozum, ale to normalne, ze bazuje się na opiniach innych ludzi

@jolantapl. dzięki :) oferta, na ktorą się zdecydowalam jest platna w wysokosci 1250 euro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość klaudyna80 napisał:

mam na swoim koncie trzy wyjazdy, ale powiem szczerze, ze w zadnej agencji nie zagrzałam dluzej miejsca, bo zwyczajnie warunki mi nie odpowiadaly :/ teraz wyjezdzam z ambercare,bo kolezanka mi ich poradzila. mam nadzieje, ze w koncu bedzie okej, bo chcialabym jednak zalatwiac sobie wyjazdy z jedną stałą agencją.

Klaudyna miałaś 3 wyjazdy i mogłas mieć 3 agencje,,,jest ok! to Twój wybór,,a mi nic do tego ,,powodzenia z nową agencją,,wiem jedno,że to też nie będzie ta stała,, a wiesz czemu? agencje muszą się nauczyć szanować opiekunki,,a kto się chodz trochę szanuje to się nie da paniusiom w agencji poniewierać,,popychac i wpychac w badziewne miejsca,,bo im kasa tylko się dwoi i troi w głowach a Ty radz sobie sama,,, także jeszcze nie jedną z nas i nie jednego czeka zmiana agencji,,bo ciągle szukamy i szukamy i chcemy lepiej,, 

Jakby mi teraz ktoś zaproponował agencję i wychwalal pod niebiosa -to ja bym wiedziała swoje,,zawsze na początek mało w dupę nie wejdą,,ale potem po roku ,czy dłużej zero szacunku-bo szukają już nie takich cwanych tylko z pierwszej łapanki za bezcen,,,

Trzymaj się i powodzenia,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gość klaudyna80 napisał:

A co w tym złego, że miałam wyjazdy z różnymi agencjami? Mam się trzymać uparcie jednej, mimo że nie czuje sie komfortowo z warunkami itd.?  Fajnie, ze wróżysz moją przyszłość z jednego postu, który zamiescilam :d Same sobie tutaj polecacie agencje, ale ja nie mam koleżankom ufać? Bez przesady... Też mam swój rozum, ale to normalne, ze bazuje się na opiniach innych ludzi

@jolantapl. dzięki :) oferta, na ktorą się zdecydowalam jest platna w wysokosci 1250 euro :) 

Nie przejmuj się, ja też jadę z trzeciej agencji, choć wyjechałam tylko trzy razy, coś nas łączy... A tak tylko z ciekawości, jesteś z małego miasteczka lub coś w tym stylu... Trzy razy trafnęło mi się, że wyjechałam z warszawskiej agencji.... i zaczynam odnosić wrażenie, że ten meldunek odgrywa sporą rolę... do tego małe doświadczenie... 

4 minuty temu, Blondi napisał:

-bo szukają już nie takich cwanych tylko z pierwszej łapanki za bezcen,,,

Trzymaj się i powodzenia,,

Wiem, że jestem z takiej pierwszej łapanki, więc takie się próbuje kręcić... Nie mam zamiaru tego darować, bo na szteli było jak było, zajeżdżało fałszem aż boli, ale pewnie to żadna nowość... brak dokumentów, wycieranie sobie gęby opiekunką, gdy ta zgłasza problem, bo tak łatwiej przedstawić sprawę-- gdyby co, to agencja czysta tylko opiekunka.... q--a, skąd one się zerwały, że się im wydaje, że ktoś takich prostackich zagrywek nie zauważy... Coraz bardziej ulegam przeświadczeniu, że jest to jawna dyskryminacja, bo chyba łatwiej im manipulować takimi kobietami.... Jak pittbull się wgryzę w tę agencje... chyba nic mi nie sprawi tyle przyjemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agryppina44 ja jestem z małej miejscowości,,ale to nie znaczy aby jezdzić po mnie-hahahha myślę ,że chyba to nie ma wpływu,,tak myslę,,ale może się mylę,,może warszawka to warszawka? a my nie warszawka to co? gorsze zło? dlatego nie jednej paniusi przycięłam już nosa i zwaliłam ją na ziemię,,szybka jestem w te klocki,,nikt nie będzie slizgał się po mnie,,człowiek za dużo przeszedł w życiu ,,za dużo pracowal już ,,wie jak powinno się traktować ludzi i być w porządku z innymi,,a tu sama jak trafiłam na takie traktowanie to tylko powiedzieć baj baj,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@agryppina44 ja jestem z małej miejscowości,,ale to nie znaczy aby jezdzić po mnie-hahahha myślę ,że chyba to nie ma wpływu,,tak myslę,,ale może się mylę,,może warszawka to warszawka? a my nie warszawka to co? gorsze zło? dlatego nie jednej paniusi przycięłam już nosa i zwaliłam ją na ziemię,,szybka jestem w te klocki,,nikt nie będzie slizgał się po mnie,,człowiek za dużo przeszedł w życiu ,,za dużo pracowal już ,,wie jak powinno się traktować ludzi i być w porządku z innymi,,a tu sama jak trafiłam na takie traktowanie to tylko powiedzieć baj baj,,,

A ja z jeszcze mniejszej i też staram się nie pozwolić z różnym skutkiem ;)

Oni wszystkimi tak kręcą nawet tymi z Warszawy a ze masz małe doswiadczenie to dlatego Cię to tak zabolało z czasem mniej boli:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Łukasz napisał:

szefostwa agencji mogłyby zatrudniać takie paniusie po 2-miesięcznej "praktyce" na szteli...wówczas by sobie wyrobiły paniusie  pogląd na to, jak wygląda praca w opiec

@Łukasz Im by wystarczył tydzień przy wyjącej babci czy dziadku, z 5 krotnym nocnym wstawaniu, przy bardzo wymagającej i skąpej rodzinie.:p Tydzień max!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beata Giz napisał:

Tylko, która chciałaby wyjechać?

Wszystkie:hahaha: pozabijały by się o te wczasowe oferty:hahaha:

U mnie dalej A1 brak :( chciałam was podpytać ale zdecydowałam do zusu zadzwonić i tam uprzejma pani mnie o wszystkim dokładnie poinformowała czyli,ze mam podpisaną umowę z 2 firmami a tylko 1 z nich wystąpiła o A1 i teraz trwa postępowanie wyjasniajace jak ja godzę pracę w 2 firmach:hahaha: niech jeszcze wyjasnią jak godzę pracę w 2 firmach i jeszcze w domu:hahaha: Ciekawe jak moja firma to wyjasni ? Czekam bo jestem bardzo bardzo ciekawa.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.06.2017 at 23:43, Gość klaudyna80 napisał:

mam na swoim koncie trzy wyjazdy, ale powiem szczerze, ze w zadnej agencji nie zagrzałam dluzej miejsca, bo zwyczajnie warunki mi nie odpowiadaly :/ teraz wyjezdzam z ambercare,bo kolezanka mi ich poradzila. mam nadzieje, ze w koncu bedzie okej, bo chcialabym jednak zalatwiac sobie wyjazdy z jedną stałą agencją.

No to ci powiem, że na agencję trafiłaś teraz dobrą. Dla mnie wyjazdy z Ambercare24 przebiegają bez problemów, przede wszystkim mili ludzie, oferty szybko do mnie spływają, nie mam zbyt dużego przestoju jeśli chodzi o wyjazdy i kasa dobra. powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gość domicela napisał:

No to ci powiem, że na agencję trafiłaś teraz dobrą. Dla mnie wyjazdy z Ambercare24 przebiegają bez problemów, przede wszystkim mili ludzie, oferty szybko do mnie spływają, nie mam zbyt dużego przestoju jeśli chodzi o wyjazdy i kasa dobra. powodzenia :)

Wow, chyba z nimi też wyjadę.:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karel napisał:

czasami się zastanawiam, jak tak wszystko hejtujecie, gdzie Wy pracujecie? :d

Nasze komentarze są żartobliwe więc nie jest to chyba hejt ?My na forum szukamy czesto odskoczni od codziennosci poprzez luzne rozmowy i zarty trochę się relaksujemy.A na temat konkretnej agencji to cięzko coś doradzić bo ile osób na tym forum to tyle zdań jednemu się dobrze pracuje innemu żle w danej agencji.:) Nie ma co się denerwować od razu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję w opiekunkowie,,własnie wróciłam z zakupów:płacz: ledwo znowu dowiozłam swoje pakunki,,a jak się martwiłam aby niczego nie zgubić,,bo na paragonie widnieje jak byk:płacz: praca w opiece wlaśnie tak wygląda ,,nie zawsze tak przebojowo jest ale mi się często taki przebój trafia:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...