Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Łukasz napisał:

Dziewczyny...niektóre agencje oferują teraz bonusy wakacyjne, też warto o tym wiedzieć

Ja chce 2 tygodniowe wakacje na karaibach za to,że podejmę z nimi współpracę:hahaha: zna ktos taka firmę?

42 minut temu, wallmarii napisał:

Danzige  Pflege oferował mi 900e a niemiecka firma 1900.na ta sama sztele.

A skad wiesz,ze niemiecka firma tyle płaci opiekunce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, irena kaminska napisał:

Jestem wzruszona Blondi ,ze tak szybko mi podeslalas pomoc tz dane tej pani dr.z Berlina.

Kochane dziewczyny ,czuje sie bezpieczniej z wami .Napisze do tej poani i co  dalej mam robic.Dzieki BLONDI jestes crak

Najwazniejsze,ze cała i zdrowa wrociłas do domu :serce: Postaraj się uspokoić i napisz jeszcze raz czy w ogóle masz jakąś umowę od tej agencji:(

To byłas 2 raz z tej agencji czy pierwszy?

7 minut temu, Blondi napisał:

Ja wiem @jolantapl. bo niemieckie wlaśnie tak płacą,,teraz patrze ,że moje też tak płacą,bo są niemieckie po trosze,,pół na pół,,,hahaha 

Ale najpierw musisz się zatrudnic w agencji niemieckiej:) Nie zrozumiałam co napisała wallmari to ona pracuje dla Polskiej agencji czy Niemieckiej?

Ale dzisiaj się podziało na tym naszym forum nie mogę tego ogarnąć:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, irena kaminska napisał:

CZESC Yola

Tki jest twoj profil,prawda?Jestem nowa z Agencji Danzige Pflege otrzymalam zlecenie do pani niby przy rolatorze,okazalo sie ,ze w dniu mego przyjazdu kobiete zabralo pogotowie pozostala w szpitalu,,byla w zlym stanie miala cialo skrecone od pasa do gory,trudna wymowa ,Parkinsone,,wymagala opieki24h , i na dodatek syn,..koremu trzeba zrobic obiadek,,Oferta nie mowila nic o stanie b. zlym podopiecznej.wyjechalam na drugi dzien.

Wkrotce zaoferowali mi nowa prace: babcia samotna ,lekka demencja.mieszka sama. Babcia po 3 dniach wyrzucala mnie z domu,klela mnie ,plula na  mnie,syczala.Agencja ProSenio.eu.to samo co Agencji Danzige Pflege  ..dzwonila do mnie aby ustabilizowac sytuacje ..cierpialam strasznie bo podopieczna nie chciala zaakceptowac moja obecnosc(ani tez innej osoby). Podopieczna wkrotce wymyslila ,zeby zamknac sie ze mna w lazience ,schowala klucz do kieszeni ,otworzyla okno i krzyczala pomocy ,ze ja ja zamnknelam,,zadzwonilam po corke,przyjechala,,prosila ;mamo otworz  prosze,...otworzyla -corka wziela ja na rozmowe. Nastepne dni babcia nie che jesc ,poniewaz nie zyczy sobie byc z obca osoba,,,wyzwiska pod moim adresem,uderzyla mnie  tez sztokiem.Zyje w strachu ,dzwonie do agencji prosze o pomoc...nic...w ostatnim tygodniu podopieczna wchodzi do mego pokoju  z torebka o 22h i zarzuca mi ze ukradlam jej pieniadze...Znow wzywam na pomoc dzieci....syn pozostaje z nia do 2 nad ranem,,,nastepnego dnia,podopieczna oskarza mnie  oskarza mnie o kradziez kluczy..

Dzieci podopiecznej dalej nie znosza tej sytuacji,decyduja ,ze przerwia umowe,babcia nie zyczy sobie mieszkac z nikim tylko sama , wiec twierdza ,ze  pozostanie sama,..Osoba z Agencji oskarzyla mnie ,ze stracili klienta z mego powodu...zapytalam ta pania; a czy poinformowana pania ,ze ta kobieta ma demencje agresywna i ma straszny charakter,,ja umieralam ze strachu ...nie wplacono mi pieniedzy ,,,nie podpisalam umowy jeszcze bo zrobiono mi na 2 miesiace a ja nie moglam na tyle.Jesli ktos to przeczyta prosze o pomoc,od mego przyjazdu uplynelo 3 dni a jeszcze widze ta czerona twarz ,ktora zamierza sie na mnie z nienawiscia,To jest moje doswiadczenie z  Agencja Danzige Pflege...co myslicie na ten temat?

Napisz na spokojnie czy to Twoją kolezanke ktos oszukał czy ciebie?

To z jakiej agencji Ty byłas bo piszesz o 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wallmarii napisał:

Danzige  Pflege oferował mi 900e a niemiecka firma 1900.na ta sama sztele.

No widzicie jacy oni sa...

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Napisz na spokojnie czy to Twoją kolezanke ktos oszukał czy ciebie?

To z jakiej agencji Ty byłas bo piszesz o 2?

Agencja Danzinge Pflege ta sama co moja

1 minutę temu, irena kaminska napisał:

No widzicie jacy oni sa...

Agencja Danzinge Pflege moja i moja kolezanka  tez byla przez przypadek u nich ale juz wrocila do Polski 

 

7 minut temu, irena kaminska napisał:

No widzicie jacy oni sa...

Agencja Danzinge Pflege ta sama co moja

Ja bylam 2 razy z Danzinge Pflege,tz; pierwszy raz zastalam osobe b.chora ,ktora zabralo pogotowie a miala to byc osoba co chodzi z balkonikiem....trzeba bylo ja przenosic z fotelu na lozko...

wiec nastepnego dnia wrocilam do domu i za 2 dni Danzinge Pflege juz mi zaproponowal  ta podopieczna ,ktora mnie wypedzala , oskarzala o kradziez,i grozila mi az mnie uderzyla .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, irena kaminska napisał:

No widzicie jacy oni sa...

Agencja Danzinge Pflege ta sama co moja

 

 

Ale Cię nie uderzyła?Na szczęscie.Jestem wstrząsnieta tym co napisałaś.Chyba jako jedna z nie wielu osób na tym forum miałas odwagę opisać całą sytuacje wraz z podaniem nazwy firmy.Zabezpiecz dobrze,te materiały,które masz nagrania,smsy bo w razie czego będa Ci one bardzo potrzebne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wallmarii napisał:

 

Plus dodatkowo 150e bonus od babki.

To skąd wiesz,ze Danzige Pflege za to zlecenie oferuje 900 euro.?Czegoś tu nie rozumie bo jakby nie było to oni takie stawki proponują jak ktoś zna słabiutko język to mam rozumieć,ze nie znając prawie języka mozna być zatrudniony pod niemiecką agencją?Ja mam całkiem inne informacje.

To daj namiary na tą firmę bo chyba kazdy majac do wyboru 900 a 1800 euro wybierze to drugie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie w tej firmie zaproponowali mi 900e nie pytając czy znam język chcieli tylko złapać naiwna.a kiedy powiedziałam ze moje stawki zaczynają się od kwoty 1400 do 1 osoby.to chcieli mię egzaminów abym tylko podjęła pracę .polsk a i niemiecka firma miały ta sama sztele w ofercie.i wybrałam niemiecka firmie .a język znam bardzo dobrze.polskie firmy zanizaja znajomość języka niemieckiego aby miej płacić. W czasie wakacji można się załapać z słaba znajomością języka i potem już można zostać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam kiedyś propozycje do niemieckiej firmy ale od razu powiedzieli,że znajomość języka musi być dobra:) więc myślałam,że we wszystkich niemieckich firmach jest ten wymóg.

1 minutę temu, wallmarii napisał:

Nie mogę reklamować firmy niemieckiej.w dobrych niemieckich firmach nie biorą nikogo z łapanie tej akurat z polecenia.

W prywatnej wiadomości możesz podać nazwę firmy jak najbardziej:) No chyba,że to polecenie jest u Ciebie płatne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zarobki 1400 euro to żadna rewelacja nawet w polskiej firmie można tyle zarobić jak się zna dobrze język:)

2 minuty temu, wallmarii napisał:

Kiedyś podałam namiary na firmę nieznajomego kobiecie i miałam z tego powodu problemy.prawie straciłam intratne zajęcie. Bo okazała się nie ta osoba za którą się podawała. Co to ona nie umie i jakie ma doświadczenie w opiece

Ewidentnie coś kręcisz bo ja mogę podać namiery na niemiecką firmę każdmu kto będzie zainteresowany;)

Po to jest to forum,żeby wymieniać się doświadczeniem i polecać sobie sprawdzone firmy ja nie znam osobiście nikogo z forum.:)A firma jak chce kogoś zatrudnić to sama go sprawdza a nie ja bo jak niby bym miała to zrobić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre firmy powinno się chętnie podawać. Nie widzę powodu żebyś miała z tego tytułu nieprzyjemności. Do głowy przychodzi mi jedynie obawa przed konkurencją ze strony innych opiekunek. I to jestem w stanie zrozumieć. Tylko nie rozumiem po co w ogóle pisałaś o tej firmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Dobre firmy powinno się chętnie podawać. Nie widzę powodu żebyś miała z tego tytułu nieprzyjemności. Do głowy przychodzi mi jedynie obawa przed konkurencją ze strony innych opiekunek. I to jestem w stanie zrozumieć. Tylko nie rozumiem po co w ogóle pisałaś o tej firmie ?

Jaka konkurencja niemieckie firmy bardzo chętnie zatrudniają polskie opiekunki i miejsc pracy jest tam wiele ta osoba ewidentnie coś kombinuje:)

Ja też mogę sobie pisać,że pracuje w niemieckiej firmie i zarabiam 2000 euro i jeszcze wszystko przy podopiecznych robi opieka śmiać mi się chce z tego co ona tu wypisuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolanta.p pisałaś kiedyś do mię i nie byłaś zainteresowana oferta.napisałam ze moje stawki zaczynają się od 1400 w górę. Pisze wyraźnie ze firma przyjmuje tylko z polecenia.bo są takie firmy.i tam panie pracują długie lata i nie ma niespodzianek w postaci ze opiekunka odmawia w ostatniej chwili.lub ze na szteli za dużo wypiła i na gwałt trzeba zmieniać opiekunki. 

Skoro zazucacie mi kręcenie to dlaczego same nie podejmiecie pracy w niemieckich firmach gdzie nikt nie mówi po polsku z kordynatorek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wallmarii napisał:

Jolanta.p pisałaś kiedyś do mię i nie byłaś zainteresowana oferta.napisałam ze moje stawki zaczynają się od 1400 w górę. Pisze wyraźnie ze firma przyjmuje tylko z polecenia.bo są takie firmy.i tam panie pracują długie lata i nie ma niespodzianek w postaci ze opiekunka odmawia w ostatniej chwili.lub ze na szteli za dużo wypiła i na gwałt trzeba zmieniać opiekunki. 

Skoro zazucacie mi kręcenie to dlaczego same nie podejmiecie pracy w niemieckich firmach gdzie nikt nie mówi po polsku z kordynatorek .

No własnie dlatego,ze moja znajomość jezyka jest nie wystarczajaca ale mam wizytówkę niemieckiej firmy gdzie przyjęli by mnie z otwartymi rekami gdybym poprawiła poziom znajomosci jezyka a osoba,która mi to proponowała tez mnie blizej nie znała po prostu pracowałam na zleceniu z polskiej firmy i ta osoba była tam koordynatorem.Wiec widac wystarczyło przyjechac kilka razy i od razu sie wie jak kto pracuje i jaką jest osobą :) A jakie sa stawki w tej firmie i jaki zasady pracy tego nie wiem bo po co miałabym sie dopytywac jak ja i tak na razie nie mogę tam pracować:) Nie bawie sie w zadne posrednictwo i nikogo nigdy na tym forum ani po za nim nie próbowałam namawiac do tej pracy a jakby juz ktos pytał albo był zainteresowany to moge mu podac namiary ta firma ma stronę internetową i tyle;)A co ty sugerujesz,ze ja jakas pijaczka jestem?

Ja do Ciebie pisałam kiedy i w jakiej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...