Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Łukasz napisał:

haha,blondasku:płacz:może w jednym schlafzimmer Ty,ja,erika i jola z pl:całus:jak długo żyję,nie słyszałem o czworokątach...ale też nie wiem,czy stanąłbym na ...wysokości zadania:hahaha: ale ok,zmiana tematu w tym pokoju:hahaha:

Ja z @erika wszystkich tutaj zepsujemy i pociągniemy do Schlafzimmer w agencji-hahahha

4-czworokąty? toż to szlafzimmer ,,łóżko,,no wszystko kończy się na 4, 4 woro ludzików ,,spanko szlafcianko,,,od razu czy podołasz ,,jasne ,że tak a my to od czego jesteśmy,,od stawiania zwłok na nogi-hahahha też uciekam stąd ,,bo mnie zaraz pogonią,,,pa koniec ,,kropka:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

haha,blondasku:płacz:może w jednym schlafzimmer Ty,ja,erika i jola z pl:całus:jak długo żyję,nie słyszałem o czworokątach...ale też nie wiem,czy stanąłbym na ...wysokości zadania:hahaha: ale ok,zmiana tematu w tym pokoju:hahaha:

Ty moze byś  i stanął ha ha a mnie z pracy córka wyrzuci bo akurat weszła jak się śmiałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hal napisał:

Kochani :serce: Czy ktokolwiek z Was coś wie, na temat tej Agencji Hausengel? Jeśli tak, to bardzo proszę o jakieś rzetelne wiadomości na priv. Z góry, bardzo dziekuje... :) 

Jeśli mogę prosić Administratora tego Forum, to bardzo proszę o usuniecie tego komentarza, za co z góry bardzo dziękuje. Dodam tylko, że nie było moim zamierzeniem reklamowanie tej Agencji, tylko chciałam się dowiedzieć coś nie coś o jej rzetelności. Przepraszam! Jeśli, kogoś, nim niechcący uraziłam.

Raz jeszcze, dziękuje.

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hal napisał:

Jeśli mogę prosić Administratora tego Forum, to bardzo proszę o usuniecie tego komentarza, za co z góry bardzo dziękuje. Dodam tylko, że nie było moim zamierzeniem reklamowanie tej Agencji, tylko chciałam się dowiedzieć coś nie coś o jej rzetelności. Przepraszam! Jeśli, kogoś, nim niechcący uraziłam.

Raz jeszcze, dziękuje.

@Hal nic strasznego nie popełniłaś ,nie jeden chce się dowiedzieć coś o agencji jednej czy drugiej,,czy to ta czy inna ,,,najwyżej moderator usunie nazwę,,przecież nie zrobiłaś zadnej reklamy,,już nieraz nie wiem o co chodzi,, jestem za tym aby nieraz prawda wyszla na jaw ,,ale z drugiej strony są na opinie osobne tematy i tam szukać danej agencji i opini i chyba to jest nabardziej wiarygodne ,,,bo każdy z nas może napisac cuda na kiju o agencji,,a prawda jest inna ,,zawsze trzeba samemu sie przekonac na własnej skórze i poznac agencję,,,i samemu sobie ocenic i nie patrzyć na innych,,ja tak właśnie robię,,czytam opinie jak są ale jak nie ma to nie czytam ,tylko idę śmiało prosto przed siebie,,,jest dobrze,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Łukasz napisał:

ale chyba dyczy Gewerbe.A znasz ich namiary?

To dobrze, bo zaczęłam się martwić, że zrobiłam coś czego robić nie powinnam, a nie to było moim zamierzeniem. Też jeżdżę Sinbadem :) Bardzo cenię sobie Twoje zdanie i dobre rady, jak widać Jesteś bardzo poukładanym i życzliwym Mężczyzną. Oczywiście że mam, a więc zajrzyj na e-mail. Serdeczności Łukaszku :) Dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Hal napisał:

To dobrze, bo zaczęłam się martwić, że zrobiłam coś czego robić nie powinnam, a nie to było moim zamierzeniem. Też jeżdżę Sinbadem :) Bardzo cenię sobie Twoje zdanie i dobre rady, jak widać Jesteś bardzo poukładanym i życzliwym Mężczyzną. Oczywiście że mam, a więc zajrzyj na e-mail. Serdeczności Łukaszku :) Dobranoc...

@Hal firm ogłaszających się jest cała masa. Za te pieniądze co oferuje ta agencja pojedziesz z wielu innych. W Trójmieście nawet jest ich parę. Tylko ucz się języka bo bez tego każda agencja da ci co najwyżej 900 eurasków. Weryfikacja nie jest po to by dać jak najwyższą notę tylko po to by wykazać że znajomość języka desygnuje wynagrodzenie na niskim poziomie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka1965 znam więcej, niż kom., ale ze swoją agencją jeszcze mam taki układ...wiesz, że rodzina nie zawsze zapłaci tyle Agencji,co by chcieli,a Agencja nam, ile chcielibyśmy. Tu decyduje zwłaszcza schorzenie,Pflegegrad pdp  :) A na priv jutro, ok?:) pozdrawiam, zastukam. Dziś jestem po grzyb(k)obraniu i totalnie muede, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 znam więcej, niż kom., ale ze swoją agencją jeszcze mam taki układ...wiesz, że rodzina nie zawsze zapłaci tyle Agencji,co by chcieli,a Agencja nam, ile chcielibyśmy. Tu decyduje zwłaszcza schorzenie,Pflegegrad pdp  :) A na priv jutro, ok?:) pozdrawiam, zastukam. Dziś jestem po grzyb(k)obraniu i totalnie muede, haha

Oki, bis Morgen. Schlaf gut :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.09.2017 at 09:52, Gość Gabrysia napisał:

A masz może kogoś znajomego, kto pracował dla tej agencji? Tak najłatwiej uzyskać wiarygodne referencje. Ja od znajomej dowiedziałam się o Medipe idzięki niej wiem, że wszystko piszą na stronie, to prawda. Tak w ciemno ciężko zaufać, każda agencja obiecuje to samo, więc wolałam poszukać sprawdzonej :) 

ja tak samo przez kogoś bo tak masz racje jest najlepiej. o medipe słyszałam też sporo, znajome radzili mi żeby jechać z nimi właśnie, ja jeszcze się zastanawiam rozważam różne możliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Gość Aśka napisał:

ja tak samo przez kogoś bo tak masz racje jest najlepiej. o medipe słyszałam też sporo, znajome radzili mi żeby jechać z nimi właśnie, ja jeszcze się zastanawiam rozważam różne możliwości 

A wiecie drodzy Goście że za polecenie opiekunki płacą jakąś tam kasę? Tak więc jak ktoś z M...pe jeździ to zachwala bo na konto więcej wpłynie :d Tak polecają wszystkie opiekunki ze wszystkich agencji :cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość Zofia napisał:

Ja jezdze z agencja HUMANIS ze Szczecina i jestem bardzo zadowolna. Wszystko zalatwiaja, o nic sie nie martwie.

polecam!

Hi, hi.. Nie skomentuję. Stawki mają takie jak większość agencji. Czym się wyróżniają? Że załatwiają wszystko?  Inne też. I co? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.09.2017 at 11:37, jolantapl. napisał:

Pierwszy raz o czymś takim słyszę.Jak możesz to napisz coś więcej na czym ten program polega tylko bez reklamy agencji ,która to oferuje ok?

Przepraszam, że dopiero odpisuję, ale chwilę nie zaglądałam, a i postów w wątku szybko przybywa :) Z tego co się zorientowałam, to przy tym programie konkretnie asy eurokasy nawiązujesz współpracę z agencją na pół roku. Po 3 miesiącach dostajesz bonus 300 euro, po kolejnych 3 drugie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...